Opinie o DAAS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DAAS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DAAS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAAS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

emi

moim zdaniem 30netto jest w porzadku, poza tym jediesz na jakis okreslony czas, przeciez pozniej chyba nie musisz wyjezdzac jezeli ci nie bedzie odpowiadało

hij

o, o, 'legenda polimexu' o nim mozna by duzo napisac ale szkoda slow, bo czego to on nie obieca przez telefon to jest pozniej dokladnie odwrotnie. kierownicy rzeczywiscie rozni. zalezy gdzie kto trafi, bo sa tez ok, ale co moze taki kieras jak nad nimi sa takie asy jak 'legenda'. placa na czas i tyle co mowili-kwatery rozne-ale to zwykle sie roznie trafia no i chyba jednak standart zjezdza.

Koki

No właśnie. Stawka jest wiadoma już z góry. Dobrze, że dają taką stawkę o jakiej mówią, a nie obniżają jak to niekiedy w takich firmach bywa. Myślę, że nie ma co narzekać. Za granicę głównie się jedzie po to, by zarobić, a skoro nikt tam nie ma pojęcia o pracy no to cóż. Ważne, że pieniądze są.

Lechu

Ja wiedziałem, ze jadę za 30 netto, ze do tego mi doliczą, a pozniej odliczą inne koszty, ale ostatecznie wyjdę na 30zl za godzine na czysto. Inni tez to wiedzieli. Co do rodziny i znajomych to trochę tam dużo ludzi, ale kto wie, moze wszyscy są z jednej rodziny. Próbujesz naciągnąć DAAS na dodatkowa kasę i udajesz głupka. Wszyscy wiedzieli za ile jadą.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
top

@jacek, dlatego jak ktoś wyjeżdża, to oszczędza jak może, bo gdyby żył tam normalnie, to niewiele by przywiózł :) DAAS zapewnia pracę malarza, brak czasu na wydawanie zarobionej kasy :)

Lechu

Ciekawe który to ten Egon. Pewnie ten młody co nie szło sie do niego dowołać bo cały czas miał na uszach słuchawki i ściemniał kiedy mogl. Mnie z Daasem sie dobrze pracuje i jeszcze nie dostałem mniej niż było mówione przed wyjazdem.

Jaco10

A jaka stawka była podana kiedy się zatrudniałem? Wszyscy wiedzieli, ze jadą za 30 zł + pokrycie kosztów. Tylko ty nie wiedziałeś? Najwiecej krzykają ci co najmniej robili. DAAS nigdy nie wypłacił mi mniej niz się umawialiśmy przed wyjazdem. Pojechałeś jeden raz, a w dodatku śpie...les w trakcie robot i teraz jeszcze sie odszczekujesz.

Egon

Co ty za glupoty opowiadasz? Zakwaterowanie 1400 zl, transport na terenie niemiec 800 zl. ODCIĄGANY Z WYPŁATY (stawka 11,50euro brutto z czego wychodzi 30zl netto)

Jaco10

W DE jest drożej, ale to co najdroższe (zakwaterowanie i nie tylko) pokrywa DAAS. Ja tam zadowolony jestem.

Czesław

Ok, może i zarobi się więcej, ale nie wiem czy bym się z taką łatwością pchał za granicę. Na szczęście DAAS to firma o której już słyszałem wiele dobrego, więc w sumie bym zaryzykował i wyjechał

past

Zarobki rzeczywiście stoją na wysoki poziomie. A firma z tego co mi wiadomo zatrudnia cały czas nowych pracowników, teraz widziałem że poszukują kogoś do pracy w Niemczech, a konkretnie na stanowisko Montera konstrukcji stalowych na budowie. Trzeba jednak mieć doświadczenie w pracach ślusarskich oraz montażowych.

guti
@past

w niemczech liczyć mozna przynajmniej na to , ze zapłaca porządnie bo u nas niestety nie jest to aż tak na porządku dziennym

Misiek

Dla mnie w porządku. Kasa dobra, klimat w pracy też dobry.

ilonka

@malarz, mnie też się tak wydaje, a pisząc hejterskie bajki po prostu próbuje usprawiedliwić swoje życiowe porażki. ja byłam teraz na ich stronie internetowej i widziałam że jest oferta pracy na technika instalacji sanitarnych, ale ja wiem że praca lekka nie jest i świadomość mam, nie będęn narzekała jak dostanę to zatrudnienie

Malarz

Mnie sie wydaje, ze kolega sie nie sprawdził i dlatego pisze takie farmazony. Jeżdzę z nimi na rożne kontrakty, w kraju mało, bardziej za granica. Kasa moze być i ważne terminowo. Pokaz mi prywaciarza, który płaci terminowo i tyle, na ile sie umawiacie. Jedyny minus to kwatery na delegacjach, raz super, a raz... No ale nikt nie jeździ ich oglądać tylko wynajmują to przez neta bez oglądania to nigdy nie wiedza na co trafia. Kierownicy różni, no ale nie są od tego zeby ich uwielbiać. Na gore złego slowa powiedzieć nie mogę. Wiec albo kolega nie wie o czym pisze albo pokazał sie jako (usunięte przez administratora) a nie pracownik :)

Ja tam nie narzekam. Robię z nimi kilka lat czasami w kraju, ale przeważnie zagranicą i dałbym im 8/10. Kasa w sumie nawet dobra i najważniejsze terminowo. Przez kilka lat chyba raz się trochę spóźniła i to na początku. Znajdź mi prywatną firmę, która płaci terminowo... Szczególnie w budowlance. Kierownicy różni, no ale nie są po to zeby och lubić. Socjal w porzadku chociaż standard kwater jest rożny, raz mega, a raz ujdzie, ale załatwiają je zdalnie wiec trudno mieć do nich pretensje. Skoro tak piszesz to pewnie dałeś d... i juz jie robisz :)

admin

Wiecie co nowego słychać w firmie DAAS Sp. z o.o. ? Czekamy na Waszą opinię! Pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o DAAS Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w DAAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DAAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DAAS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DAAS Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.

DAAS Sp. z o.o.