DAAS Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DAAS Sp. z o.o.

Czesław

Ok, może i zarobi się więcej, ale nie wiem czy bym się z taką łatwością pchał za granicę. Na szczęście DAAS to firma o której już słyszałem wiele dobrego, więc w sumie bym zaryzykował i wyjechał

past

Zarobki rzeczywiście stoją na wysoki poziomie. A firma z tego co mi wiadomo zatrudnia cały czas nowych pracowników, teraz widziałem że poszukują kogoś do pracy w Niemczech, a konkretnie na stanowisko Montera konstrukcji stalowych na budowie. Trzeba jednak mieć doświadczenie w pracach ślusarskich oraz montażowych.

guti
@past

w niemczech liczyć mozna przynajmniej na to , ze zapłaca porządnie bo u nas niestety nie jest to aż tak na porządku dziennym

Misiek

Dla mnie w porządku. Kasa dobra, klimat w pracy też dobry.

ilonka

@malarz, mnie też się tak wydaje, a pisząc hejterskie bajki po prostu próbuje usprawiedliwić swoje życiowe porażki. ja byłam teraz na ich stronie internetowej i widziałam że jest oferta pracy na technika instalacji sanitarnych, ale ja wiem że praca lekka nie jest i świadomość mam, nie będęn narzekała jak dostanę to zatrudnienie

Malarz

Mnie sie wydaje, ze kolega sie nie sprawdził i dlatego pisze takie farmazony. Jeżdzę z nimi na rożne kontrakty, w kraju mało, bardziej za granica. Kasa moze być i ważne terminowo. Pokaz mi prywaciarza, który płaci terminowo i tyle, na ile sie umawiacie. Jedyny minus to kwatery na delegacjach, raz super, a raz... No ale nikt nie jeździ ich oglądać tylko wynajmują to przez neta bez oglądania to nigdy nie wiedza na co trafia. Kierownicy różni, no ale nie są od tego zeby ich uwielbiać. Na gore złego slowa powiedzieć nie mogę. Wiec albo kolega nie wie o czym pisze albo pokazał sie jako (usunięte przez administratora) a nie pracownik :)

Ja tam nie narzekam. Robię z nimi kilka lat czasami w kraju, ale przeważnie zagranicą i dałbym im 8/10. Kasa w sumie nawet dobra i najważniejsze terminowo. Przez kilka lat chyba raz się trochę spóźniła i to na początku. Znajdź mi prywatną firmę, która płaci terminowo... Szczególnie w budowlance. Kierownicy różni, no ale nie są po to zeby och lubić. Socjal w porzadku chociaż standard kwater jest rożny, raz mega, a raz ujdzie, ale załatwiają je zdalnie wiec trudno mieć do nich pretensje. Skoro tak piszesz to pewnie dałeś d... i juz jie robisz :)

Wiecie co nowego słychać w firmie DAAS Sp. z o.o. ? Czekamy na Waszą opinię! Pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o DAAS Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DAAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DAAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DAAS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DAAS Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii