Manpower Sp. z o.o. - pracodawca: Tyco Elektronics

Bydgoszcz

Opinie o Manpower Sp. z o.o. - pracodawca: Tyco Elektronics

akalao
użytkownik zarejestrowany

jest u nich jednak oferta pracy - jakoy Obsługo-ustawiacz maszyn montażowych,ale tutaj jest praca albo zmianowa albo mozna iśc na cały dzień i tak kilka dni pod rząd z tego co słyszałem.

taki ktoś

Drogi gremlinie i droga nino. Widzę że praca w MANPOWDERZE wam już mózgi zlasowała. Debilem (nazewnictwo medyczne proszę nie usuwać) trzeba być żeby w mieć nadzieję że ten sposób reklamy zmieni pogląd na firmy które zajmują się wypożyczaniem niewolników. przecież wszyscy wiedzą że w agencjach pracy jest jeden wielki syf, próbujecie już nawet umowy o prace mailowo przesyłać co jest niezgodne z prawem ale wy tego nie wiecie ponieważ wasza inteligencja jest na poziomie debila (nazewnictwo medyczne przypominam)

nina

Co moge powiedziec o tym posredniku,bynajmniej nasz posrednik z firmy manpower jest za ludzmi,stara sie pomoc w kazdej sytuacji,jesli chodzi o wyplate zawsze jest na czas,jesli chodzi o nadgodziny placa zgodnie z faktycznym stanem tzn godziny nocne wyplacane sa 100procent w zaleznosci od tego jak pracodawca w danej firmie sobie postanowi,uwazam ze dobrze mi sie wspolpracuje z ta agencja jak narazie nie narzekam,mowa o agencji manpower z bydgoszczy bo z tad pochodze

migota

bylam przez 3 lata zatrudniona przez tego posrednika w Tyco zawsze wyplata mi sie zgadzala zawsze byla na czas.Wszyscy powinni byc tak uczciwi oczym nie mozna powiedziec o adecco gdzie kolezankom bardzo czesto nie zgadzaly sie pensje,a kiedy szly rozmawic o zaistnialej sytuacji owszem nastapila pomylka pieniadze oddali ale czekac musialy nawet 3 miesiace za wyrownaniem tego manka

Zostaw opinię o Manpower Sp. z o.o. - pracodawca: Tyco Elektronics - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manpower Sp. z o.o. - pracodawca: Tyco Elektronics