Signum Development

Gdańsk

Signum Development

Opinie o Signum Development

w

Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z właścicielami tej firmy. Nie rozliczyli się ze mną a inwestycji z 2016r. Uznali ze najlepszym rozwiązaniem będzie nieodbieranie telefonu oraz zmiana nazwy firmy

Igor

Mam wrażenie, że konkurencja bardzo inspiruje do pisania tych opinii. Firma jest dobrym pracodawcą !!!

Gh
@Igor 25.08.2018 18:49

Konkurencja ??? Jaka konkurencja ??? Ktoś kto oszukał i zadłużył ludzi jak i siebie aby być nowobogackim jest dla kogoś konkurencja nie na Pomorzu(usunięte przez administratora) bez perspektyw życiowych gdyby nie oszustwa nigdy by nie zmienil nazwy firmy na signum development

W
@Igor 25.08.2018 18:49

Igor, może i jest dobrym pracodawca. Ale bardzo słabym płatnikiem. Myśl nad tym jak spłacić Morene zamiast udzielać się na forach.

@Igor 25.08.2018 18:49

Igor. Czyżby tatuś największego oszusta? Zresztą tatusiowi też nie zależało nigdy na pracownikach. Jak pracuję ponad 45 lat nigdy nie pracowalem dla wiekszych oszustów i wyzyskiwaczy. Nawet zmiama nszwy nie zmieni tych ludzi. Nie dajcie sie nabrać. Najgorszy pracodawca !!!!!!!

Weronika

@W, jesteś współpracownikem firmy? To duża niedogodność kiedy pracodawca spóźnia się z płatnościami. Czy próbowałeś wyjaśnić ten problem z działem finansowym? Może firma ma przejściowe trudności z płynnością finansową i za chwilę sytucja wróci do normy i zaległości zostaną uregulowane. Ostatnie wypowiedzi pracowników sugerowały, że dużo się poprawiło w tym temacie.

Weronika

@Lusia, piszesz, że firma przyjmuje pracowników. To bardzo ważna informacja dla osób poszukujących pracy. Napisz na jakie stanowiska trwa rekrutacja? Cieszę się, że unormowała się sytuacja z wypłatą wynagrodzeń. Możesz napisać czy pracodawca dodaje benefity w postaci premii, szkoleń lub pakietu socjalnego? Czekam ma Twoją opinię.

Weronika

@Qwerty, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

Lusia
@Weronika 17.07.2018 09:18

Pracują i przyjmują pracowników, zdarzają się opóźnienia z wypłatami, ale cos się tam poprawiło w tym temacie.

Weronika

@nick, jesteś pracownikiem firmy? Jakie masz zadnie o pracodawcy? Czy obecna sytuacja się poprawiła i firma odzyskała kondycję finansową? Czy pracodawca nadal działa na rynku i zatrudnia pracowników? Czekam na Wasze opinie.

Weronika

Pamiętajcie, że wypowiadacie się na forum publicznym. Rozumiem emocje, jednak nie używajcie słów powszechnie uważanych za obraźliwe, szczególnie w stosunku do osób trzecich. @M, czy próbowałeś dochodzić swoich praw w inny sposób? Podejmowałeś rozmowy z osobami odpowiedzialnymi? Czy przyniosły one rezultaty? @Były pracownik, mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat w Internecie.

Gawrosz

Musiałeś z nimi sprawę. Opisz to bliżej.

Weronika

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy CLIMAZUI? Jak wygląda obecnie sytuacja w CLIMAZUI? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Wasza opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w tym miejscu.

Weronika

Czy ktoś wie coś na temat obecnej sytuacji w CLIMAZUI? Może ktoś obecnie pracuje w tej firmie i może się wypowiedzieć? @Gawrosz, jak rozumiem nie byłeś usatysfakcjonowany pracą w CLIMAZUI? Czy dysponujesz informacjami na temat zmian, jakie zaszły w firmie od czasu gdy nie jesteś jej pracownikiem tj. od 2016?

Weronika

Czy ktoś ostatnio aplikował do pracy w tym miejscu? Czy któryś z użytkowników posiada aktualne informacje na temat firmy CLIMAZUI? @Gawrosz, jak rozumiem byłeś pracownikiem firmy CLIMAZUI? Jak, z perspektywy byłego pracownika oceniasz warunki pracy w firmie? @W, Ty także byłeś pracownikiem firmy?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w CLIMAZUI Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Weronika

@Gawrosz, skąd takie pytanie?

Gawrosz

Jeszcze istnieje ta firma???????????????

qq

Coraz wiecej pojawiło się ofert pracy, podejrzewam, że przed okresem światecznym mają sporo pracy wiec tez poszukują przedstawicieli handlowych, napisze ktoś czy wymagają założenia działanosci gospodarczej czy oferują sami umowe?

x

kaja, z tego co ja widzę, to ciagle poszukuja pracowników, wiec nie wiem czy tak naprawde panuje u nich stabilne zatrudnienie i doskonała atmosfera o czym ty piszesz, a tego co widzę to wynika,że jest rotacja bo ofert jest bardzo dużo, nawet na pracownikow call ceter posuzkują

Gawrosz

Kaja jak znasz tak język niemiecki, jak rozumiesz poprzedzający Ciebie wpis to gratuluję. Jesteś po prostu lingwistką i zrobisz furorę w firmie Clima zui. Życzę sukcesu.

ghn

@ masakiera -n no i ajsne, ale można to normalnie bez złości powiedzieć

qq

Wiec nie wiem dlaczego biorą sie takie negatywne opinie o firmie , skoro ty piszesz jako zatrudniony pracownik, że wszytko jest w porzadku, ja też uważam, że skoro podpsiauja umowy z ludzmi to muszą wywiązywać się z tego na co się deklarują

Wszyscy

Ludzie nie macie pojęcia o czym piszecie , albo ktoś z firmy czyta te komentarze i zakładając ze naprawde tak było - to nastąpiły błyskawiczne zmiany. Aktualnie zatrudniają 22 pracownikow bo prowadzą 4 budowy- faktycznie cześć z Ukrainy , podwykonawców małych aktywnych zliczyłem czterech . Wszyscy maja ciuchy robocze i kamizelki i buty , Sprzet jest wystarczający. Od kilku mcy - wcześniej nie znałem osobiście firmy - wypłaty sa terminowe. Stawki duze - co faktycznie moglo byc spowodowane brakami w ludziach. Magazyn odgruzowany. Nie ma tragedii. Tym bardziej ze pozostale firmy wcale nie odbiegają od komentarzy w tym wątku - cos czuje ze po prostu ktoś tu sie za cos mści robiąc czarny pr. Jakby nie było powodzenia

Gotowy

Teraz wiem ze to forum jest bezwartościowe a informacje nieprawdziwe

zielona pantera

gdyby kogoś interesowało stricte zatrudnienie na stanowisku za biurkiem to poszukuje teraz pracowników call center w Straszynie - no ale wymagana jest znajomość języka niemieckiego - ciekawe czy w takim razie ze względu na jezyk będą płacić lepiej niż w standardowym call center

Gawrosz

Zgadzam się z Tobą we wszystkim co pisałeś o Clima zui ja u nich pracowałem i znam ich lepiej. Jeśli nie zmienią podejścia do ludzi i będą dbali tylko o siebie, czy prędzej czy później zginą z rynku pracy. Bo opinia jaką o sobie wyrobili na pomorzu nie pozwoli na dalsze funkcjonowanie między normalnymi firmami szanującymi pracowników.

pisarz bajek

Warunki super,fajny klimat,super szefostwo,magazyn pęka w szwach od sprzętu nowego nieużywanego,super kadra zarządzająca. Płaca każdego 10 magazynier ma 5tys zł na ręke P . Michał super szef,p. Igor super mentor ogólnie firma godna polecenia i można związać się z nią na lata mają perspektywy na rozwój i wspólną przyszłość Dzięi takim firmom jak oni rynek pomorski może liczyć na fachowców w każdej dziedzinie PRacownicy pracują długo,nie ma zwolnień umowy na cały etat 40 godzin tygodniowo Siedziba super,magazyn 300m2 w pełni wyposażony,samochody,pełen socjal hahahahahahasha :D

sami debile

godzinę temu było tu 1249 komentarzy , teraz jest mniej - zastrzelmy ich wszystkich!!!!

ewi

jakoś twój komentarz nadal tutaj jest jak widzę. a poza tym na call center jak znam język niemiecki to o ile będę miał wyższe wynagrodzenie możecie napisać?

ghn

@ Gawrosz a podaj kon kretne powoduy swojego niezadowolenia

maK

Na serio ludzie jeszcze robią takie rzeczy @Gawrosz? Nie rozumiem dlaczego ktoś coś kupuje za swoje pieniądze? Wiesz to nawet dla firmy później nie wygląda wiarygodnie bo ksiegowość w końcu nie wie co kupił sam a co nie..Jak dla mnie liczy się uczciwość wtedy na pewno nikogo nie zwolnią

Gawrosz

Czytałeś wyżej???????? Nie rozumiem takich ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czy to normalne, że ktoś jeszcze wierzy w to że to normalnie funkcjonująca firma.

pogromca rzemieślników

W sumie powiem szczerze że po tym co robią to może branża piekarnicza :) niż instalatorska :)

dfg

eh no az trudno w to wszystko uwierzyć tak na prawde

Gawrosz

Pracowałem i na Morenie i na Politechnice, więc wiem co zrobili z ludźmi. jestem jednym z nich.

Zostaw opinię o Signum Development - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Signum Development