CLIMAZUI Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o CLIMAZUI Sp. z o.o.

qw

nie płacili za czasów kim,climazui,climazui sp zoo i teraz za czasów signum cieżka sprawa bo żal patoli

qw

został tylko kamilek co lubi wchodzić w t****** a michaś był jest i będzie oszustem razem z rodzinką życie na kredycie i szukanie dziury ostatnio kupił sobie przedsiebiorstwo przyszłości 2000zł i signum ma przyszłość żart czyt. majewski patologia trojmiasta

qw

regularnie kasowane. Michaś z kryśką płaci a go work usuwa. Patologia

Weronika

@Zyga, o czym mówisz? Powiedz więcej na ten temat.

Weronika

@Gawrosz, skąd takie pytanie?

Gawrosz

Jeszcze istnieje ta firma???????????????

qq

Coraz wiecej pojawiło się ofert pracy, podejrzewam, że przed okresem światecznym mają sporo pracy wiec tez poszukują przedstawicieli handlowych, napisze ktoś czy wymagają założenia działanosci gospodarczej czy oferują sami umowe?

x

kaja, z tego co ja widzę, to ciagle poszukuja pracowników, wiec nie wiem czy tak naprawde panuje u nich stabilne zatrudnienie i doskonała atmosfera o czym ty piszesz, a tego co widzę to wynika,że jest rotacja bo ofert jest bardzo dużo, nawet na pracownikow call ceter posuzkują

Gawrosz

Kaja jak znasz tak język niemiecki, jak rozumiesz poprzedzający Ciebie wpis to gratuluję. Jesteś po prostu lingwistką i zrobisz furorę w firmie Clima zui. Życzę sukcesu.

ghn

@ masakiera -n no i ajsne, ale można to normalnie bez złości powiedzieć

qq

Wiec nie wiem dlaczego biorą sie takie negatywne opinie o firmie , skoro ty piszesz jako zatrudniony pracownik, że wszytko jest w porzadku, ja też uważam, że skoro podpsiauja umowy z ludzmi to muszą wywiązywać się z tego na co się deklarują

Wszyscy

Ludzie nie macie pojęcia o czym piszecie , albo ktoś z firmy czyta te komentarze i zakładając ze naprawde tak było - to nastąpiły błyskawiczne zmiany. Aktualnie zatrudniają 22 pracownikow bo prowadzą 4 budowy- faktycznie cześć z Ukrainy , podwykonawców małych aktywnych zliczyłem czterech . Wszyscy maja ciuchy robocze i kamizelki i buty , Sprzet jest wystarczający. Od kilku mcy - wcześniej nie znałem osobiście firmy - wypłaty sa terminowe. Stawki duze - co faktycznie moglo byc spowodowane brakami w ludziach. Magazyn odgruzowany. Nie ma tragedii. Tym bardziej ze pozostale firmy wcale nie odbiegają od komentarzy w tym wątku - cos czuje ze po prostu ktoś tu sie za cos mści robiąc czarny pr. Jakby nie było powodzenia

Gotowy

Teraz wiem ze to forum jest bezwartościowe a informacje nieprawdziwe

zielona pantera

gdyby kogoś interesowało stricte zatrudnienie na stanowisku za biurkiem to poszukuje teraz pracowników call center w Straszynie - no ale wymagana jest znajomość języka niemieckiego - ciekawe czy w takim razie ze względu na jezyk będą płacić lepiej niż w standardowym call center

Gawrosz

Zgadzam się z Tobą we wszystkim co pisałeś o Clima zui ja u nich pracowałem i znam ich lepiej. Jeśli nie zmienią podejścia do ludzi i będą dbali tylko o siebie, czy prędzej czy później zginą z rynku pracy. Bo opinia jaką o sobie wyrobili na pomorzu nie pozwoli na dalsze funkcjonowanie między normalnymi firmami szanującymi pracowników.

pisarz bajek

Warunki super,fajny klimat,super szefostwo,magazyn pęka w szwach od sprzętu nowego nieużywanego,super kadra zarządzająca. Płaca każdego 10 magazynier ma 5tys zł na ręke P . Michał super szef,p. Igor super mentor ogólnie firma godna polecenia i można związać się z nią na lata mają perspektywy na rozwój i wspólną przyszłość Dzięi takim firmom jak oni rynek pomorski może liczyć na fachowców w każdej dziedzinie PRacownicy pracują długo,nie ma zwolnień umowy na cały etat 40 godzin tygodniowo Siedziba super,magazyn 300m2 w pełni wyposażony,samochody,pełen socjal hahahahahahasha :D

sami debile

godzinę temu było tu 1249 komentarzy , teraz jest mniej - zastrzelmy ich wszystkich!!!!

ewi

jakoś twój komentarz nadal tutaj jest jak widzę. a poza tym na call center jak znam język niemiecki to o ile będę miał wyższe wynagrodzenie możecie napisać?

ghn

@ Gawrosz a podaj kon kretne powoduy swojego niezadowolenia

maK

Na serio ludzie jeszcze robią takie rzeczy @Gawrosz? Nie rozumiem dlaczego ktoś coś kupuje za swoje pieniądze? Wiesz to nawet dla firmy później nie wygląda wiarygodnie bo ksiegowość w końcu nie wie co kupił sam a co nie..Jak dla mnie liczy się uczciwość wtedy na pewno nikogo nie zwolnią

Gawrosz

Czytałeś wyżej???????? Nie rozumiem takich ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czy to normalne, że ktoś jeszcze wierzy w to że to normalnie funkcjonująca firma.

pogromca rzemieślników

W sumie powiem szczerze że po tym co robią to może branża piekarnicza :) niż instalatorska :)

dfg

eh no az trudno w to wszystko uwierzyć tak na prawde

Gawrosz

Pracowałem i na Morenie i na Politechnice, więc wiem co zrobili z ludźmi. jestem jednym z nich.

Z

@wpao skąd wiesz o stabilnym zatrudnieniu? Jesteś ich pracownikiem? Jeżeli tak, ile czasu pracujesz? Ja tam pracowałem i nie było mowy o stabilnym zatrudnieniu. Teraz pracuję już w innej firmie prawie rok, dostaję pensję na czas, mam normalną umowę o pracę i to jest stabilne zatrudnienie.

Pepa

Może faktycznie uderz sie w piers...

Texas

Są. Gawrosz nie dostał pewnie swojej wypłaty bo sie do niczego nie nadawał.

max

Czyli terminowi w wyplacaniu wynagrodzen t oni nie są? długo się czeka na wypłatę?

marcin

Jakbys mógł powiedzieć w czym??

Gawrosz

Kogoś bardzo drażni to co piszę. Wszystkie moje wpisy na temat Clima zui zostały usunięte. prawda w oczy kole.

Z

Gawrosz przecież Pani wyżej odpisał dnia 14.07.2016, 09:24:04, odpowiedź na Pani wcześniejszy post.

Koko

U was?! ja tez szukam roboty , pisze bo jak widze te jałowe dyskusje to mnie mrozi

aaa

pracownik z starych czasów jest jeden!(usunięte przez administratora)

kolo

(usunięte przez administratora)przeciez to nie jest reprezentant tej firmy. najlepiej zadzwon i dowiedz sie sama u zrodla.

Gawrosz

Zatrudnij się to się dowiesz. Nieważne, czy jesteś instalatorem, kierownikiem budowy, czy będziesz przedstawicielem handlowym i tak będziesz rozczarowany. (usunięte przez administratora)

we

@Gawrosz to ze tak jest to jedna rzecz ale to ze to tak przeciez nie powinno wygaldac to juz co innego

Gawrosz

No i znowu szukają (usunięte przez administratora). I znajdą !!!!!!!! na tym polega ich polityka zatrudniania ludzi.

Gawrosz

Facet ubranie daje pracodawca. oczywiście jeśli to normalna firma dbająca o swój wizerunek. A Ty mi tu bredzisz o guście. Kamizelka z napisem i logo firmy to wszystko na co było stać Cljma Zui.

Z

Ogłoszenia pojawiają się co tydzień, co dwa tygodnie. 12 dni temu było ogłoszenie o pracę dla montera instalacji, wentylacji. 10 dni temu pojawiło się ogłoszenie o inżyniera robót sanitarnych, które zostało powtórzone wczoraj. Ogłoszenie z wczoraj: (usunięte przez administratora) A ludzie wytykają głównie podejście do pracowników, brak szacunku i to że zostali oszukani, a nie jakość wykonanych instalacji, chociaż o tym też mogą dużo powiedzieć, bo wiedzą z jakiej jakości materiałów i jakich narzędzi korzystali.

kh

@Z no to czemu tak sie dzieje, no bo rozumiem że w koncu następuje bunt, zwalniacie sie, szukacie innej pracy, ale jednak teoretycznie powinny iść jakieś informacje w branży "pocztą panto0flową" że cos z nimi jest nie tak, że w ten sposób traktuja pracownikow

Z

Wszyscy Panowie chętni do pracy mimo negatywnych opinii o firmie i ci twierdzący, że dawno nie było ogłoszeń, mimo że 20.06 pisałem, że ogłoszenia pojawiają się regularnie. Mamy nowe ogłoszenie na stanowisko inżyniera robót sanitarnych / brygadzistę, ogłoszenie zamieszczone godzinę temu na portalu trójmiasta, nie chcę podawać linka, bo zgodnie z regulaminem nie wolno. 9 dni temu było zamieszczone takie samo ogłoszenie, cały czas szukają tam (usunięte przez administratora)

Gawrosz

Nie życzę Ci źle tajemniczy, ale się sparzysz. Może kiedyś powiesz, Ze miałem rację.Ale Twoja sprawa. Ufaj im dalej.

Z

"od dawna nie było też żadnych ogłoszeń" - niestety nie mogę się z tym zgodzić. Cały czas pojawiają się ogłoszenia na portalu trójmiasto. 14 dni temu - operator koparko ładowarki, 7 dni temu - pomocnik montera, pracownik działu call center, 5 dni temu - inżynier robót sanitarnych.

Gawrosz

ja się nie denerwuję, jeśli ktoś ma ochotę dorabiać( usunięte przez administratora ) proszę bardzo, jego sprawa. Ale myślę ,że takich ludzi jest coraz mniej. większość czyta opinie o firmie zanim podejmie pracę i słucha opini tych co w niej pracowali.

Marcin

Nie polecam.( usunięte przez administratora )

Pawel
@Marcin 16.06.2016 22:07
Nie polecam.( usunięte przez administratora )

Marcin czy możesz rozwiąnąć swoją wypowiedź ?

polecający

nawet spoko firma , mają ciekawe stanowiska - rozmowa rekrutacyjna też przebiegła bardzo sympatycznie.

Paweł

dobrze wykonują klime,jeśli ktoś szuka dirmy która szybko i sprawnie wykona zadanie to polecam.

Marta

dokładnie...

cier

Gawrosz chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem postu Marty.. Chodziło o rzetelne wyceny. Póki co jeszcze ktoś tam pracuje i wykonuje najlepiej prace jak potrafi, skoro ktoś jest zadowolony z usług climazui to nie trzeba odrazu tego negować. . .

Marta

polecam tą firmę wszystkim tym którzy szukają rzetelnych i solidnych wycen

kowal

ciekawa warunki pracy dla młodych monterów którzy chcą zdobyć doświadczenie

Piotr

Jestem osobą z dużym doświadczeniem w branży, szukam pracy w zawodzie z moich obserwacji wynika że w tej firmie można "popracować". Proszę o jakieś rzetelne opinie.

darek
@Piotr 08.06.2016 16:51

Czytelna opinia to nie polecam . pozdrawiam.

Zostaw opinię o CLIMAZUI Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLIMAZUI Sp. z o.o.