Opinie o Interfin w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Interfin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Interfin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interfin w Kraków

R.H. Nowy wpis

Proces rekrutacji to jakieś nieporozumienie. Rozmowa z prezes trwała może 5 minut - w tym czasie nie ma szans na poznanie kandydata czy w drugą, stronę środowiska pracy firmy. Zadawane pytania nie miały sensu i nie reprezentowały sobą żadnego poziomu. Można było odnieść wrażenie, że jest się ocenianym na podstawie wyglądu a nie kompetencji. Pani prowadząca rozmowa zapoznawała się z CV dopiero w trakcie rozpoczęcia rozmowy...Jeśli ktoś zastanawia się nad złożeniem swojego CV na którąś z ofert pracy w tej firmie, to odradzam - szkoda tych cennych 5 minut życia.

Wrocek Nowy wpis

Szczerze nie polecam Firmy do współpracy-nieterminowość to ich drugie imię. Współczuję pracownikom którzy muszą pracować z obecnym zarządem...

Franciszek

Czy pracownicy dogadują się z przełożonymi? Z komentarzy wynika że coś jest niw tk w tych relacjach. Jak to obecnie wygląda?

we2 Nowy wpis
@Franciszek

Nie ma problemów w dogadaniu się. Firma umożliwia pracę zdalną w zależności od stanowiska.

Dzoanna Nowy wpis
@Franciszek

Niestety współpracownicy nie dogadują się z przełożoną, gdyż nie ma ona dla nich czasu i nic nie robi terminowo. Caly ciężar obowiązków i odpowiedzialności jest przerzucony na nich a szefowa tylko siedzi i zbiera pieniądze za cudzą ciężką pracę...szczerze odradzam współpracę z tą firmą!

Aneta

Czy firma ma w planach otwierać jeszcze jakieś miejsca pracy w tym roku?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Interfin? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
emsi

Przyjazna atmosfera, młody zgrany zespół i wyrozumiała szefowa. Najlepsza praca jak do tej pory w mojej karierze zawodowej.

Magdalena

@isabell 89 z czego wynika rotacja?

Isabell 89

Ogólnie firma ok, ale Zarząd okropny, praca fajna, ale b.duza rotacja pracowników, w tej firmie nikt nie wie co ma robić, brak jakiejkolwiek kontroli ze strony szefostwa, nie polecam !

Nancy15
@Isabell 89

Czy mkzesz powiedzieć coś więcej, jestem bardzo ciekawa.

admin

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Interfin sp z o.o.!

Zostaw merytoryczną opinię o Interfin - Kraków

• Jak się pracuje w Interfin?

Zobacz opinie na temat firmy Interfin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interfin?

Interfin
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Macieja Miechowity 5 lok. 36
    31-475 Kraków