Opinie o Arcom Sp. J. w Rzezawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Arcom Sp. J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Arcom Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcom Sp. J. w Rzezawa

Zainteresowany Nowy wpis

Czołem załoga, rozglądam się obecnie za pracą na produkcji, interesuje mnie czy warto zaaplikować CV, w jakich granicach zarobki po roku pracy, czy fajna praca. Proszę o poważne opinie, pozdrawiam

Jestem w trakcie szukania pracy. Rozważam stanowisko operatora linii spawalniczej. Pisano tutaj o systemie 3-zmianowym. W jakich godzinach odbywają się te zmiany? Na jak długo dostaje się wspomnianą umowę o pracę? I jakie zarobki są teraz oferowane? Bo w zeszłym roku pisaliście, że jest to pensja od 4800 złotych brutto.

Elka

Z tego co tu czytam, to pracę na linii spawalniczej można dostać nawet bez doświadczenia? Czy syn, skoro jest absolwentem technikum mechanizacji rolnictwa, mógłby dostać u Was pracę? Jakie warunki na starcie?

Ania Arcom Nowy wpis
@Elka

Dzień dobry, tak - ofertę /operator zrobotyzowanej linii spawalniczej/ kierujemy również do osób, które nie posiadają doświadczenia w pracy na wskazanym stanowisku jednak są zainteresowane możliwościami rozwoju. Praca w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku, wolne weekendy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie od 4.800 zł brutto. Zapraszam do kontaktu aby umówić spotkanie - 14 696 04 00

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Arcom Sp. J.?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arcom Sp. J.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Wiesio

Znalazłem stronę firmy i informacje że obecnie szukają do swojego zespołu magazyniera. Robota na trzy zmiany. Za nocki jest jakiś dodatek? Dużo trzeba dźwigać czy na magazynie są do dyspozycji wózki widłowe? Można zrobić sobie uprawnienia?

Nie jest źle pracowałem w gorszych warunkach, jak ktoś zna lepsze miejsce do pracy jako spawacz niech napisze chętnie sprawdzę. Jestem zbyt młody może żeby zaznać luksusu pracy w dobrej firmie.

Wiktoria
@.

A mógłbyś napisać jak z zarobkami? Sama podstawa czy można jakieś premie dostać?

@Wiktoria

premiowanie niby jest ale jakoś często się o tym nie słyszy. Kierownicy jak się zatrudnia to tłumaczą.

Gosc

Praca w firmie bardzo ciężka cały czas dźwiganie ramek .Pracujesz na dwóch stanowiskach ponieważ zawsze kogoś brakuję . Osobiście nie polecam pracy na lakierni

Lidia
@Gosc

w lakierni? :( a co z innymi? i co do tego dźwigania to nikt nie zgłaszał, że sobie niektórzy nie radzą? co z bhp?

Hellboy

Dostałem skierowanie od pani z urzędu pracy, mam rozmowy które sobie sam załatwiłem, byłem ze skierowaniem i zastanawiam się po opiniach czy pchać się w to bagno bo powiedzieli mi x brutto na start a mam sporą trasę dojazdu na paliwo około 700 zł i nie wiem czy jest sens wgl z nimi dyskutować bo pani która do mnie wyszła od razu mnie zaprowadziła na hale i narzuca mi od razu pisanie umowy... nie pytając o moje zdanie... dodam że jak odmówię oferty to przepadnie mi zasiłek a pani mi przez telefon powiedziała, że celowo nie dają wymagań żeby ludzie nie mieli wyboru albo ich udupią i zgłoszą do urzędu negatywne podejście człowieka...

Ania Arcom
@Hellboy

Dzień dobry, nasz rozmowa odbyła się w siedzibie firmy i otrzymał Pan szczegółowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia. Wizyta na hali produkcyjnej wraz z kierownikiem obszaru i ewentualnym stanowisku pracy to w naszej firmie norma ponieważ zależy nam aby kandydat miał okazję obejrzeć miejsce pracy i porozmawiać bezpośrednio z kierownikiem obszaru. Nikt Panu nie narzucił podpisania umowy, bo każdy kandydat ma wybór - nikogo nie zmuszamy do podjęcia pracy w firmie. Szukamy obecnie pracowników na stanowiska: pracownik produkcji oraz operator zrobotyzowanej linii do spawania - w ogłoszeniu mamy informację, że kierujemy ofertę zarówno dla osób z doświadczeniem jak i bez doświadczenia /dajemy możliwość wyszkolenia się na danym stanowisku już po zatrudnieniu/, nikogo nie skreślając na etapie rekrutacji. W rozmowie z Panem ustaliliśmy, że to Pan decyduje czy chce Pan pracować w naszej firmie czy Pan rezygnuje z przyjęcia naszej oferty. Decyzja należy tylko i wyłącznie do Pana i dlatego zgodnie z Pana prośbą wyznaczyliśmy pasujący Panu termin kolejnego spotkania/rozmowy aby dać Panu odpowiedni czas na podjęcie decyzji.

Joanna
@Hellboy

Jak z urzędu pracy, to tam jest normalna praca czy jakiś staż? A co do odmawiania to chyba jest jakaś ilość w UP ofert która możesz odrzucić ? Tak coś kojarzę dopytaj

Spaw.

Jakie stawki oferuje firma doswiadczonym spawaczom 4500 netto zarobi bez nadliczbowek ?

Roman
@Spaw.

4500 na rękę to chyba trochę dużo co ? Z tego co widzę poniżej w komentarzach to najniższa krajowa albo nieco trochę ponad. Chyba ze się mylę, wiec jeśli podpowiesz za ile lat doświadczenia chcesz taka pensje, to chętnie się dowiem

Halina
@Spaw.

Nawet z nadgodzinami nie zbliżysz się do tej kwoty :D

Lidia
@Halina

Nie? A po paru miesiącach może jednak? ;) Podasz stawki skoro tak wiesz?

Operator lasera

Warto podjąć prace w Arcomie jako operator lasera?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Operator w Arcom Sp. J.?

Obecnie firma Arcom do swojego Zespołu poszukuje operatorów na stanowiska: 1. Operator wózka widłowego – aktualne uprawnienia UDT /warunek konieczny/ oraz minimum rok doświadczenia w transporcie i składowaniu produktów niespaletyzowanych natomiast obsługa wózka z bocznym załadunkiem oraz doświadczenie w wysokim składowaniu będzie dodatkowym atutem ???? 2. Operator zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego – doświadczenie na analogicznym stanowisku mile widziane, ofertę kierujemy również do osób, które nie posiadają doświadczenia w pracy na wskazanym stanowisku i są zainteresowane możliwościami rozwoju, oferujemy niezbędne przeszkolenie do obsługi robota spawalniczego.

Hanna
@Ania

Szkoda trochę, że takie uprawnienia są warunkiem koniecznym :( Czasami można je wyrobić już po zatrudnieniu i pokrywa je pracodawca :D

spawacz

Witam jest oferta spawacz w firmie arcom ile można dostać na początek doświadczenie 10 lat w spawaniu.

@spawacz

Zapraszam do nas na rozmowę lub też do kontaktu telefonicznego z nami 14 6960400 - spawacz - spawaczowi nie równy - nie ma tu jednej określonej kwoty na wejściu, podanie progów nic nie mówi, dlatego w tym przypadku najlepiej jest rozmawiać osobiście. Pozdrawiam

Były spawacz
@spawacz

Najniższa krajowa , no może 300 zł więcej. Najważniejsze żeby wyrobić normę. Nie ważne doświadczenie i tak będą chodzić i cię pouczać jak masz spawać

Hanna
@Były spawacz

Czy za wyrobienie wszystkich norm lub trochę ponad są jakieś premie w Arcomie? Jeśli tak, to jakie i czy bez problemu co miesiąc można sobie na nie zapracować? Jak w ogóle wyglądają te normy? Czy osoba z małym doświadczeniem również sobie poradzi już na starcie z ogarnięciem wszystkiego? :)

Bronisław
@Były spawacz

Dużo jest osób na zmianie, że tak chodzą i pouczają każdego ? Czy zdarza się to sporadycznie ?

Oświecony

Cytując klasyka, ; "To jedyna firma, w której im więcej robisz, tym mniej zarobisz". Chyba zbyt dużo czasu potrzebowałem, żeby to zrozumieć. Praca na akord, a wynagrodzenie za godzinę. Tutaj w nosie mają Twoje doświadczenie, wykształcenie, i tak uświadomią Ci, że jesteś gówn.., lub przynajmniej, że za gówn.. Cię mają. Stawki w ogłoszeniu nie podadzą, bo i tak dostaniesz najniższą, lub najniższą + fikcyjne premie, o których często usłyszysz, ale nigdy nie zobaczysz. Socjal? Tutaj nawet życzeń na święta nie usłyszysz, a co dopiero jakieś dodatki. Pracy jest od groma, ale chyba nie ma kto za nią zapłacić. Polecam omijać szerokim łukiem, chyba, że cieszy Was wolontariat. Zapytacie o atmosferę wewnątrz firmy? Dopiero tutaj zrozumiałem co to znaczy słynne, "człowiek, człowiekowi Wilkiem". Z góry zastrzegam, że nie odpowiem na żadną formę prowokacji ze strony biur/ kadr, pracowałem tutaj zbyt długo, żeby wiedzieć jaka jest prawda.

@Oświecony

Informacja dla Pana Oświeconego: Krótko: w firmie Arcom nie ma pracy na akord ani stawki godzinowej, wynagrodzenie natomiast jest w formie stawki miesięcznej. Proponuję zastanowić się czy nie pomylił Pan firm bo coś mi się wydaje czytając "informacje" zawarte w komentarzu, że chyba nie pracował Pan w Arcomie:).

Xdd
@Oświecony

300 amper i jechana do końca dniowki ???????????? Nawet w taki sposób ciężko zrobić niektóre normy. Jednemu w jednym lepiej idzie a drugiemu gorzej. A normy mają pod tego lepszego????

Dostajecie telefony służbowe ?

(usunięte przez administratora) tej Firmy nikomu osoby zarządzające w tej firmie to jakaś kpina zero organizacji pracy a najlepszy jest kierownik Magazynu miałem z nim styczność i jak on traktuje swoich pracowników to jest jakaś kpina dziwie się ze ludzie nie idą na skargę na niego gdzieś wyżej (albo chodzą a kierownictwo przymyka na to oko ). Gość ma odzywki na poziomie dziecka z przedszkola a do tego są tak obraźliwe że wstydził by się mówić takie rzeczy na głos najlepsze u Niego jest to że zawsze robi z siebie kozła ofiarnego i na wszystkich zwala winę byle nic na niego nie było szkoda tylko że szefostwo tego nie widzi i pozwala na takie rzeczy bo przez to traci dobrych ludzi, może kiedyś ktoś się przyjrzy temu Panu tylko żeby nie było za późno :)

Kierowca

A czy dalej ma ksywę załącznik? bo lubił za załącznik wpuścić auto na szybki załadunek bądź rozładunek. Stałeś za brama nie raz 2 godziny ale jak wleciał załącznik to wjazd za 5 minut gość jest mega. A odzywki to ma to racja słyszałem kiedyś na załadunku aż się scyzoryk otwierał

Ania ARCOM

Szanowny Panie Anonimie, Nie mamy w zwyczaju odpowiadać na anonimowe komentarze, jednak tym razem postanowiliśmy się ustosunkować do Pana negatywnych uwag dot. członków zespołu firmy Arcom! Od wielu lat staramy się wdrażać wysokiej jakości standardy pracy, które pozwalają NAM wszystkim na coraz sprawniejsze realizowanie strategii zrównoważonego rozwoju. Nigdy nie stawialiśmy się (i jeszcze pewnie długo nie będziemy tego czynić) – jako jedyny słuszny wzór do naśladowania, bo mamy świadomość ogromu pracy, jaki jest przed nami w kontekście stałego doskonalenia wszystkich procesów zachodzących w NASZEJ firmie. Jednocześnie jednak, mamy również świadomość ogromu już wykonanej pracy, realizowanej za pomocą szeroko pojętych: współpracy, dialogu i wewnętrznej komunikacji. Wspomniany powyżej ogrom wykonanej już pracy – nie byłby możliwy bez NASZEGO wspaniałego zespołu wszystkich pracowników Arcom-u! To właśnie przede wszystkim transparentność NASZYCH działań, pozwala NAM na bardzo efektywną realizację stawianych przed NAMI celów i dlatego nie możemy pozostawać biernymi w kontekście krzywdzących NASZYCH zdaniem – negatywnych i anonimowych komentarzy! Sprawność organizacji pracy w naszej firmie jest policzalna i wyrażana za pośrednictwem wielu wskaźników. Jednak to nie wskaźniki, a przede wszystkim opinie NASZYCH NIEANONIMOWYCH pracowników oraz klientów i kooperantów – są dla NAS najcenniejszym źródłem informacji zwrotnej o NASZYCH działaniach. Jakoś tak się właśnie składa, że te NIEANONIMOWE opinie - zdecydowanie przeczą tym formułowanym przez Pana ANONIMA?! Dlatego też na sam koniec NASZEJ krótkiej odpowiedzi, pragniemy skorzystać z „okazji” i serdecznie podziękować całemu NASZEMU ZESPOŁOWI za dotychczasowy trud i zaangażowanie w realizację codziennych zadań! Pozdrawiamy cały ZESPÓŁ! NIEANONIMOWA Firma ARCOM

@Ania ARCOM

Droga Pani Aniu niestety u nas trzeba być anonimowym nie da się być szczerym bo odrazu się jest przekreślony.???? Ale rozumiem Pani chce obronić dobry wizerunek firmy a więc życzę powodzenia i dalszych sukcesów ???? Prawda boli więc zarząd musi się jakoś odnieść do komentarza. Szkoda tylko że jeden z waszego zakładu pokazał kulturę w komentarzu w odpowiedzi dla kierowcy poziom wypowiedzi mówi sam za SIEBIE "Kiep" co to słowo znaczy? ????. ????????

@Anonim

Zapomniałem dodać że chyba nawet wiem kto ma taki bogaty zasób słownictwa z naszych pracowników.

@Ania ARCOM

A co Pani Aniu, może Pani wiedzieć o obecnej sytuacji w firmie, jest Pani zatrudniona raptem chwilę, nasze sprawy i problemy nigdy nie trafiały wyżej, w 100% zgadzam się z opinią Anonimowego. Żaden z kierowników wyższego szczebla nie powinien się znajdować na swoim miejscu. Widać to choćby po obecnej sytuacji na zakładzie, która od listopada ubiegłego roku nie dąży ku poprawie

@Pracownik produkcji

Drogi kolego Pani(usunięte przez administratora) niestety pisze to co jej każą pisać a to co się dzieje na zakładzie to jakaś samowolka i zwalania winy na drugiego żeby ten pierwszy się wybielił ale nikt nie zrobi konfrontacji. Ale lepiej przyjść do pracy pić kawkę i patrzeć jak zrobić żeby przeleciało 8 godzin i domku.

@Anonim

Przykro mi, że taka sytuacja ma miejsce, ale musze się zgodzić z przedmówcami. W czasach, gdzie firma leży na skraju rentowności, największym problemem " tych lepszych" jest chwilowy brak kawy z powodu odkamieniania ekspresu, nie wymaga chyba komentarza. A najwiekszy strateg ds. skłócania ludzi idzie nadal po trupach do celu, prowadząc za rączke swojego kolege T.K. niczym pasterz swe owce, wprowadzając go w tajniki tejże pracy nie licząc się ze zdaniem praco wników, a przy okazji mydląc oczka szefostwu. Trwonione są pieniądze na wszelakie chore pomysły, gdzie pracownicy nie mogą przez rok doprosić się podstawowych narzędzi do pracy typu klucze, młotki, wkrętaki...Jeszcze niespełna rok temu, gdy zbieraliście " żniwa" wszystko było jak z bajki. Teraz gdy jest gorzej obrywają najniżsi szczeblem. Niestety ( a może i stety) każdy kij ma 2 końce.

@Pracownik produkcji 2

Można wiedzieć dlaczego tam jeszcze pracujesz skoro jest tam tak źle? Liczę na szczerą odpowiedź.

@Obserwator

Nadzieja umiera ostatnia, tak jak bylo napisane wyżej, wszystko do tej pory było w porządku póki nie zaczął się kryzys. Poza tym część osób się już zwolniła, reszta szuka odpowiedniej okazji, wielu chciałoby tu zostać i pracować dalej ale utrudniają to na każdym kroku

Aktualny Pracownik
@Pracownik produkcji

Jestem pracownikiem firmy Arcom już dobrych kilka lat i mam dobrą radę do "płaczków" złóżcie wszyscy wypowiedzenie, powiedzcie w oczy właścicielom jak to w Arcomie nie jest źle, tylko nie wracajcie już do tego "złego" zakładu z podkulonymi ogonem, bo kariera zawodowa w nowym miejscu pracy Wam nie wyszła! (Już wielu takich było!!!) Tylko wtedy jak już odejdzie jeden z drugim doceni to co stracił: -skladki odprowadzane od tego co zarabiał (a nie tak jak w większości firm: najniższa krajowa na konto, pozostała kwota do koperty) - warunki w jakich się przebierał, spożywał posiłki, skorzystał z toalety, wziął prysznic, na budowie jedząc na styropianie i za przeproszeniem stając do toi-toja będziesz miał lepiej ???? - wynagrodzenie zawsze na czas - karta Compensa - karta Multisport - kasa zapomogowo pożyczkowa I wiele wiele innych! Tak więc ludzie wiecznie niezadowoleni miejcie "jaja" i się zwolnice!!!

@Aktualny Pracownik

Nikt nie napisał wcześniej że są złe warunki pracy, sprawa dotyczy kierownictwa i ich sposobów obchodzenia się z ludźmi. Czytaj ze zrozumieniem Kolego

@Aktualny Pracownik

Co do wynagrodzenia na czas, to chyba Ci się cos pomylilo kolego...widocznie nie pamietasz 2009roku, jaki 2018... a co do opłacania składek od całości- nie wiem czym sie tu szczycić. Odprowadzenie składek od całego wynagrodzenia jest podstawowym obowiązkiem pracodawcy, więc nie traktuj tego jako przywileju... nie pamietasz juz jak pracowales w soboty za zwykłą stawke bez jakiegokolwiek dodatku?

@Pracownik produkcji

Po tonie Twojej wypowiedzi wnioskuję, że sprytnie zbaczasz z tematu spychając winę na światowy kryzys. Wskazuje to na nic innego jak czysty brak argumentów do konkretnej dyskusji o tym jak Zarząd firmy Arcom rzekomo ciemięży swoich podopiecznych. Skoro jesteś obecnym pracownikiem zakładu (co podkreślasz) i Twoim zdaniem cierpisz na brak zrozumienia i wpadasz ofiarą tuszowania niewygodnych faktów, wskazuje na to, że najprościej mówiąc w ogóle nie stosujesz się do zasad obowiązujących w firmie. Wymagasz od innych, a sam nie przestrzegają reguł, co stawia Cię w zwykłym szeregu z narzekaczami i skarżypytami. Dlaczego tak uważam, ano dlatego, że jeśli werbalnie nie możesz trafić z opinią tam gdzie chcesz, powinieneś wykorzystać choćby zwykły formularz KPU (Karta Pomysłu Usprawniającego) by zaznaczyć co należy poprawić. Jest to.podstawowa forma komunikacji niewerbalnej w firmie, z której jak widać nie postanowiłeś skorzystać. Jako pracownik oprócz swoich praw masz również obowiązki, a jednym z nich jest szukanie usprawnień w dziedzinach, które w Zakładzie szwnakują. W zakresie obowiązków masz przecież "szerzenie kultury lean", a zakres podpisałem imieniem i nazwiskiem czyż nie tak? Miłego wieczoru i spokojnej nocy. Pozdrawiam.

@Pracownik produkcji

I jeszcze jedno. Przytocz proszę liczbę osób, która "się zwolniła" w ostatnich miesiącach, może być roku, dwóch. Porozmawiajmy o faktach a nie o wyssanych z palca informacjach. Speak with data - z tego co wiem, ta zasada przyświeca w Zakładzie. Czekam na liczbę. Spokojnej nocy.

@Obserwator

Czesc zwolniła się sama, część dostała wypowiedzenie, w sumie odeszło jakieś 9 osób o ile mnie pamięć nie myli. Być może sytuacja w firmie nikomu nie służyla. W każdym bądź razie kryzys zaczął się tej firmy grubo przez covidem. Zobaczymy jak się potoczy wszystko przez najbliższe miesiące, może od nowego roku ruszymy z kopyta. Kiedy były zamówienia wszystko szło gładko, każdy był zadowolony, natomiast teraz dość że nie ma pewności co będzie za chwilę, to jeszcze można wyczuć że flustrację Kierownik Główny wylewa na wszystkie działy produkcji.

@Pracownik produkcji

Zawsze tak było że jak nie było produkcji to Pan M.K wyszukiwał dziury w całym niby ulepszenia wprowadza ale niestety to są pogorszenia a nie ulepszenia może według niego to są ulepszenia ale niestety to się nigdy już nie zmieni.

Aktualny pracownik
@Anonim

Kolego weź po uwagę to, że gdyby nie wprowadzane ulepszenie i inwestycje za grube miliony złotych, to już firma Arcom by nie istniała, z tego co widzę są na forum starzy pracownicy, tak więc niech oni się wypowiedzą na temat rozwoju, ulepszeń i usprawnień na przełomie ostatnich lat.

Aktualny pracownik
@Pracownik produkcji

Sam widzisz kryzys trwa już dłuższy czas, a więc zamiast opluwać się nawzajem, może warto się zjednoczyć i spróbować przetrwać ten czas w przyjemnej atmosferze.

@Aktualny pracownik

Za atmosferę odpowiadają tylko i wyłącznie osoby o których wszyscy doskonale wiedzą, wśród pracowników zawsze była sztama i dobre relacje

Aktualny Pracownik
@Anonim

Skoro Ty to nazywasz "sztama" to niech tak będzie, tylko z mojego punktu widzenia wygląda to zdecydowanie inaczej, między zmianami na spawalni wiecznie jest narzekanie jeden na drugiego: " bo on zapier..... jak głupi i przez to nam normy podniosą".

Aktualny pracownik 2
@Aktualny pracownik

Panowie a może warto byłoby usiąść i po prostu porozmawiać. Aktualny pracownik ma rację, po co "opluwać się nawzajem" może warto się zjednoczyć i spróbować przetrwać ten czas razem w końcu firma to MY :). Pozdrawiam

@Aktualny pracownik

Sęk w tym, że pomiędzy ludźmi na produkcji zawsze relacje były wporządku. Zdarzały się czasem jakieś sporadyczne zgrzyty, ale ogółem każdy każdemu pomagał i basta. Pomimo tego zjednoczenia, "góra" robi wszystko,żeby tylko(usunięte przez administratora) i skłócić ludzi pomiędzy sobą na wszelkie sposoby. Nie od dziś wiadomo, że jednostka mało znaczy i dużo łatwiej nią manipulować. Dalej nie rozumiesz konkluzji?.(usunięte przez administratora)Ps. Panie @ Obserwator , nie ma sensu dalej udawać biernego w dyskusji, i tak już wszyscy wiedzą z kim mają do czynienia.

Obserwtaor 2
@Pracownik produkcji 2

Pracowniku produkcji 2, jednostka mało znaczy?..a to Ty jako jednostka próbujesz właśnie usilnie ugodzić w dobre imię swojej firmy choć jak wiesz zapewne Twoje "komentarze" uderzają też w twoich kolegów/pracowników tejże firmy, a cała Twoja odpowiedz o tych "złych pracodawcach" i całej kadrze zarządzającej która siedzi i tylko myśli jakby utrudnić Tobie pracę i życie jest lekko mówiąc słaba. Wszystkie Twoje odpowiedzi sugerują jak bardzo "nieszczęśliwy" jesteś w tej firmie i z tej "bezradności" pomyślałeś aaa "wyleję to na monitor". O ile mi wiadomo firma w której jak mówisz pracujesz nie związuje się ze swoimi pracownikami umowami o przymusowej pracy - wiec możesz odejść, jednak odejść trzeba umieć...

Leo
@Obserwtaor 2

Panowie odpuśćcie sobie , kiedyś się napewno wszyscy dogadamy i będziemy jedną wielką kochającą się firmą :)

Magiczny dżordż
@Obserwtaor 2

Za wczesnie na takie decyzje. Kto wie, może z wiadrem wazeliny czeka mnie jeszcze rychła kariera

Abc

Takim samym typem jak ten kierownik jest pewien dyrektor w drugiej firmie tych samych właścicieli - na pomorzu. Tamten żyje z cudzych pomysłów, które nagle wdraża z ogromnym pośpiechem jako swoje. Też udaje kozła ofiarnego i wszyscy są winni oprócz tego pana. Dziwny zbieg okoliczności.

Hehe

Trzeba uważać do kogo się co mówi, zwłaszcza przydupasów kierowników wszelkiej maści

Pytający

Arcom już upadł, czy jeszcze nie?

To mieliście to postojowe czy nie?

Pracownikk
@Marek

Nie mieliśmy postojowego. Te dni kiedy firma była zamknięta pracownicy musięli odrobić. Wiem że ciężko z tych komentarzy to wywnioskować, bo niektórzy kręcą jak tylko mogą, by wybielić Arcom i pokazać jak tu jest wspaniałe, pisząc o postojowych których nie było...

@Pracownikk

"..kręcą jak tylko mogą, by wybielić Arcom.."..hmm rozwiń myśl, bo nie rozumiem sensu tej wypowiedzi. Co wybielić ?

Pracownikk

Chodzi mi o to że osoba postronna która nie pracuje w Arcomie, a przeczyta komentarze na goworku pomyśli że pracownicy Arcomu dostali wynagrodzenie postojowe, bo tak skonstruowane są niektóre komentarze jakoby to postojowe faktycznie było wypłacane...

Postojowe płatne 100 procent ???? umiesz rozbawić. Dobrze ze poczucie humoru cie nie opuszcza ????

spawacz

postojowe płatne 100% ? ale pracownicy muszą każdy dzień odrobić po godzinach pracy lub w wolne soboty

Pracowik
@spawacz

O ile mi wiadomo, to nie było postojowego tylko wprowadzono na mocy porozumienia 12-miesięczny okres rozliczeniowy i równoważny czas pracy - także Panowie nie pisać i nie powielać głupot które ni jak się mają do rzeczywistości.

Teżpracownik
@Pracowik

To dlaczego na spotkaniu z pracownikami kierownik produkcji Pan Marcin używał określenia "postojowe".

Czy pracodawca Arcom Sp. J. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

spawacz

tak narzuca więcej obowiązków większe normy produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Arcom Sp. J. - Rzezawa

• Jak się pracuje w Arcom Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Arcom Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arcom Sp. J.?

Arcom Sp. J.