Dantherm filtration

Marki

Opinie o Dantherm filtration

Jeśli masz już doświadczenie w innej firmie z tej branży to będzie ci łatwo nie tylko się przystosować, ale i dostać, bo wymagają doświadczenia @offfelia.

gall anonim

a czy ktoś się może oriętuje jakie są tam teraz zarobki bo obiło mi się o uszy że np.pan spawacz z długoletnim starzem pracy nie zarobi 2000 zł. no chyba że złapie jakąś sobotę a o innych działach to juz nawet szkoda mówić aż nie chce się mi w to wierzyć liczę na szczere odpowiedzi na moje pytanie i pozdrawiam

To chyba dawno pracowales w dantherm filtration... Jedyny plus tej firmy to to ze placa zawsze o czasie. Reszta to jedna wielka porazka: nierowne traktowanie pracownikow[usunięte przez administratora] , brak mozliwosci rozwoju, rozmowa o podwyzce zaczyna sie wtedy jak sie sklada wypowiedzenie... Generalnie nie polecam, no chyba ze ktos lubi pracowac w stresie, byc ponizanym[usunięte przez administratora] , wtedy to wymarzone miejsce do pracy. pozdrawiam...

Słowa kojarzące się z Dantherm filtration (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są .życzliwi,komunikatywni, .pełni zapału do pracy. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?11,50/h Najbardziej podobało mi się w Dantherm filtration:elastyczne godziny pracy, Najbardziej nie podobało mi się w Dantherm filtration:obsługa administracyjna

Zostaw opinię o Dantherm filtration - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dantherm filtration