"EURO-WORKERS" ApS

Maribo

Opinie o "EURO-WORKERS" ApS

Andrzej

Pracowalem dla euro workers rok temu, przez telefon P. Izabela ktora pracuje w biurze obiecywala zlote gory ,byla naprawde mila zadnych problemow tylko zeby przyjechac na miejsce ,po przyjechaniu do miejscowosci Maribo po pierwszym telefonie okazala sie ze rzeczywistosc wyglada zupelnie inaczej.takiej ,,suki,, jaka jest p.Izabela ciezko znalesc , na samym poczatku zaznaczyla ze nie bedZie Szla na reke w recz przeciwnie . Stawka na miejscu o 50kr mniejsza jak sie nie podoba to wypierdalaj do pl takie podejscie ma wlasciciel Henryk ktory jest zwyklym zlodziejem okrada nawet z pieniedzy wkacyjnych ,wysyla do swoj nr konta i odbiera wasze pieniadze na wakacje a pozniej p.izabela wysyla do was pismo o numer konta w celu wyplacenia feriepenge ktore zostalo 3/2 przywlaszczone przez euro workers !odradzam tej firmy

l
@Andrzej 14.03.2016 17:01

za 50 koron to ja im mogę meble z ikei skladac :D

maaar
@l 07.12.2016 21:08
za 50 koron to ja im mogę meble z ikei skladac :D

chyba od jednej sztuki

Andrzej

Firma dno , wlasciciel jest zlodziejem .

Czarek

Super firma, super współpraca-polecam

Zostaw opinię o "EURO-WORKERS" ApS - Maribo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "EURO-WORKERS" ApS