Poztel Leszek Twardy

Poznań

Opinie o Poztel Leszek Twardy

PA

Marta a ty jesteś pracownikiem bo tak wypisujesz ciągle. (usunięte przez administratora)

Marta

@MAJA czy chodzi tylko o atmosferę i płacę? Czy coś jeszcze Ci się nie podoba w pracy w Poztel Leszek Twardy i dlatego nie polecasz tej firmy? Ważne, żeby wypowiedzi były dobrze uzasadnione.

MAJA

Według mnie beznadziejna praca, za grosze, a jeszcze trzeba się dopominać o swoje. Rozmowy z Panem L.T to jakaś parodia, sam nie wie czego chce, a pracując 2 tygodnie powinniście mieć większą wiedzę niż wasza przełożona. Dziękuje dobranoc

Marta

@Fredzia a dlaczego aktualni pracownicy mają inną opinię o Poztel Leszek Twardy? Czyżby Twoim zdaniem polepszyła się sytuacja w firmie i dlatego są takie różnice w wypowiedziach? A Ty czemu nie polecasz tam pracy?

Fredzia

Byłam i nie polecam, wypowiedzi pozytywne to chyba są tutaj tylko aktualnych pracowników.

Marta

@Były pracownik, @ja nie polecacie ze względu na atmosferę w firmie? Czy może jest jakiś inny powód? A jeżeli chodzi o zarobki to byliście zadowoleni z firmy Poztel Leszek Twardy?

ja

pracowałem, nie polecam. cokolwiek się zrobi/osiągnie to i tak się usłyszy: "czemu tak mało, na następny raz postaraj się lepiej"

Witam, pracowałam w tej firmie i nie polecam. Na pierwszy rzut oka wszystko pięknie ładnie, osoby które mają Cię wspierać miłe i pomocne, ale to tylko pozory.

dcf

no właśnie taka jest przecież prawda że jednak na każdym stanowisku są inne zarobki nie uważacie ?

janek

tak, ale ten rozwój zawodowy wiąże się też ze szkoleniami, a za te w pełni płaci firma, wiec wydaje mi się, ze to akurat na pewno na plus będzie w tym wypadku. No i jak wygląda praca spedytora wiecie dokładnie, bo nie opisali tego?

maks

w tym ogłoszeniu na spedytora użytkowniku nig, podoba mi się zapewnienie o rozwoju zawodowym. Według mnie, to ważne w tym zawodzie, spedycja się rozwija :)

nig

No ten spedytor międzynarodowy to jest najnowsza od nich oferta. Aplikować można, a nuż się trafi, że pomimo tego czasu kogoś szukają. A warto, bo oferują umowę o pracę, do tego podstawę i prowizję, a także możliwość rozwoju zawodowego.

iiiiiii

Pracowałem- nie polecam!

aldona

@Aleksandra Walczak, dobrze, ze milo wspominasz czas spedzony tam,nie twierdze ze niczego sie nie nauczylas bo nawet w krotkim okresie pracy mozna wielu rzeczy sie nauczyc, tylko dziwi mnie to bardzo co napisalas o swojej ,,rzekomej chorobie'' czy to ktos wymyslil, poszla jakas plotka w pracy,o co konkretnie chodzi ktos chcial ci zrobic na zlosc

Aleksandra Walczak

Witam serdecznie! Jestem byłym pracownikiem firmy Poztel, pracowałam tam jako asystentka księgowej. Po przeczytaniu tych bzdur - oświadczam i prostuję, iż wszelkie informację dokonywane na mój temat i mojej rzekomo "śmiertelnej choroby" są nieprawdziwe... Nie zostałam zwolniona z powodu żadnej choroby! Jestem całkowicie zdrowa, a jeśli zdarzyło mi się zachorować w pracy (grypa, przeziębienie) to bez najmniejszego problemu mogłam Panu Leszkowi o tym powiedzieć i zawsze mogłam liczyć na zrozumienie, oraz na to że będę mogła iść do domu to wyleżeć - podobnie jak każdy inny pracownik. Pan Leszek miał dobre serce i nie mógł patrzeć gdy ktoś chory przychodzi do pracy. Chciałabym jeszcze sprostować że ja nie zamierzam Pana Leszka pozywać do sądu, ani tym bardziej się mścić - nie jestem tego typu człowiekiem. Nasza współpraca, choć krótka była udana (nawet jeśli tylko ja tak twierdzę) wiele nauczyłam się w firmie Poztel. Pan Leszek zatrudniając mnie miał świadomość ile mam lat, oraz że nic właściwie nie potrafię mimo to wybrał właśnie mnie i jestem mu za to ogromnie wdzięczna. Większość pracowników dołożyło wszelkich starań, abym swoją pracę wykonywała bez zarzutów. Wszyscy byli dla mnie mili, traktowali mnie z szacunkiem, naprawdę panowała tam miła rodzinna atmosfera. Choć miałam wiele obowiązków i przyznam, że chwilami mnie to przerastało.... To jednak zawsze mogłam liczyć na dobre słowo i pomoc od moich przełożonych. Może po prostu nie nadawałam się na dane stanowisko, Nie skorzystałam z szansy, którą Pan Leszek mi dał i jest to tylko i wyłącznie moja wina. Pozdrawiam

gość

szef płaci,szef wymaga jednego głosu ;)

nowa

te ostatnie opinie chwytają za serce !!!!!!!!! Przecież lepszego pracodawcy nie znajdziecie. Prawda ?

Izabela Pospieszna

Pracuję w firmie Poztel od ponad 5 lat. Zaczynałam od zerowego doświadczenia. Otrzymałam możliwość podjęcia stażu, a po jego zakończeniu zostałam zatrudniona na umowę o pracę. Dzięki Panu Leszkowi Twardemu, jego dobrej woli, cierpliwości, zrozumieniu oraz chęci nauki mnie-dziś śmiało mogę powiedzieć,że jestem Spedytorem Międzynarodowym a od stycznia 2015 Managerem. Pracodawca chętnie wysyła i gwarantuje bezpłatne kursy języków obcych. Zawsze można liczyć na bezinteresowną pomoc i wsparcie. W firmie zatrudnione są osoby w różnym wieku i takie , które posiadają doświadczenie a także ,które go nie mają, ale mogą je bez problemu zdobyć. Atmosfera jest przyjazna. Każdy się wspiera i pomaga. Oczywiście pojawiają się osoby , które ten rodzaj pracy przerasta i są negatywnie nastawione i twierdzą ,że jest nerwowa.Praca jest bardzo samodzielna, i wymagająca również wiedzy interdyscyplinarnej. Transport jest nieprzewidywalny, czasem nerwowy , ale zawsze otrzymujemy pomoc szefostwa. Nie przychodzimy do pracy towarzysko by się bawić , a po to by pracować. Przy odrobinie chęci i zaangażowania można sporo się nauczyć , a także uzyskać godziwe wynagrodzenie. Adrian Snella po 4 latach nauki i pracy w naszej firmie uznał, że jest już właściwie przygotowany by podjąć odpowiedzialną pracę w Anglii. Z mojej strony mogę tylko podziękować za szanse jaka była mi dana.

gość

Jeśli zrezygnujesz zwracasz pieniądze za szkolenie, (usunięte przez administratora)

Pracownicy Poztel

W piątek 28 sierpnia na zebraniu całego zespołu w "starym" biurze, ustaliliśmy wspólnie,że należy uciąć wszelkie spekulacje i kłamstwa odnośnie naszej firmy. Otóż szkolenia NIGDY NIE BYŁY I NIE SĄ PŁATNE. Ktoś, kto pisze inaczej, albo ma problem ze zrozumieniem przekazu, albo powtarza zasłyszane bzdury. Każdemu życzymy takiej atmosfery w pracy jaka panuje właśnie tu, a tym, którzy szkalują dobre imię naszej firmy życzymy odwagi, by mógł się podpisać. 1.Berger Anna 2. Bukowiecka Agata 3. Bula Natalia 3. Fogler Piotr 4. Głowacki Maciej 5. Libera Agnieszka 6. Liberkowska Sylwia 7. Luc Paulina 8. Pakuła Ewa 9. Orwat Piotr 10. Polak Ilona 11. Przesmycka Aneta 12. Snella Adrian 13. Święch Krzysztof 14. Niewitecki Jacek 15. Szymczak Mateusz 16. Wojciechowska Agata 17. Wojciechowska Anna 18. Paulina Komarzewska 19. Arleta Szkaradek 20. Kromski Tomasz 21. Wnęk Joanna 22. Iryna Marchenko 23. Katarzyna Kubik

były pracownik

Taką firmę spedycyjną to może każdy sobie otworzyć... szukać pakunków i wolnych aut obcych firm, bo POZTEL nie ma swojego ani jednego auta...

Adrian Snella

Pracowałem w firmie Poztel przez ostatnie 4 lata. Zaczynałem jako stażysta, następnie spedytor międzynarodowy a teraz jako lider zespołu i szkoleniowiec nowych pracowników. W firmie panuje bardzo przyjazna atmosfera a szkolenie stanowi szansę dla nowych osób, które dopiero zaczynają karierę w branży TSL. Poza szkoleniem w moim wydaniu Pracodawca wielokrotnie organizował kilkugodzinne szkolenia prowadzone przez specjalistów z różnych gałęzi branży (min. dotyczące budowy i rodzajów naczep, lub czasu pracy kierowców). Ponadto zainteresowani pracownicy mają możliwość skierowania na kursy językowe. Jako osoba, która nie spędziła w firmie kilku dni, lecz kilka lat, potwierdzam ostatnie podpisane imieniem lub też nazwiskiem wpisy naszych pracowników. Ja z mojej strony bardzo dziękuję Szefowi Panu Leszkowi Twardemu za dzielenie się ze mną i innymi pracownikami swoim doświadczeniem i wiedzą. Sam kurs będzie prowadzony w najbliższym czasie przez Natalię Bula naszą Spedytorkę której kilkuletnie doświadczenie w branży oraz podejście do nowych osób doskonale ją kwalifikują do tego zadania. Szczerze i z czystym sumieniem mogę polecić naszą firmę każdemu.

Marek
@Adrian Snella 01.09.2015 20:46

Ciekawe jak pracujesz cztery lata jak firma ma dwa lata ???????????

MJ
@Marek 02.08.2016 09:09
Ciekawe jak pracujesz cztery lata jak firma ma dwa lata ???????????

Firma Poztel istnieje na rynku ponad 20 lat.

nowa

to jako kto pracujesz ??????????????

nowa

to jako kto pracujesz ??????????????

Tomasz Kromski

Witam was też chciałbym się wypowiedzieć na temat pracy w Poztel. Pracuje około roku i jakoś tu nadal jestem i nie zamierzam zmieniać pracy.... Atmosfera oraz zespół bardzo zgrany. Co do szkolenia nikt nic odemnie nie chciał żadnej Kasy!!! Z Szefem dogaduję się od samego początku!!!!

Agata B

Pracuję w Poztelu już czwarty miesiąc. Mogę szczerze polecić wszystkim zainteresowanym pracę w tej firmie. Atmosfera jest świetna, nie ma tzw. "wyścigu szczurów", choć każdy chce zrealizować jak najwięcej zleceń, i tym samym jak najwięcej zarobić. Wszyscy wzajemnie sobie pomagamy, Uważam, że tworzymy bardzo zgrany zespół. A odnośnie szkolenia, nie wyobrażam sobie wykonywania tej pracy bez przeszkolenia. Dodatkowo zawsze można poradzić się bardziej doświadczonych kolegów. W poprzedniej pracy nie miałam takiego luksusu.

Arletta Szkaradek

Nie rozumiem dlaczego kwestia szkolenia wzbudza takie poruszenie??: który pracodawca da wystawiać własną firmę na pośmiewisko przez niekompetentne osoby?:. Moim zdaniem to bardzo duży plus tej firmy że samodzielnie organizują Ci szkolenie które ma wprowadzić w świat spedycji i zapoznać Cie z podstawowymi zasadami i obowiązkami należącymi do pracy spedytora. Ja aktualnie jestem na 6 miesięcznym stażu w firmie Poztel i narzekać nie mogę ;) młody ambitny zespół, super atmosfera a Szefostwie nie mozna zarzucić nic prócz zainteresowania pracownikami i zdrowego/ludzkiego podejscia do każdego z osobna ^^

Ewa P

Pracuję w Poztelu trzeci miesiąc i nigdy nie spotkała mnie żadna przykrość ani ze strony zespołu, ani tym bardziej ze strony Szefostwa. Co się tyczy szkolenia każdy ma przedstawione warunki, każda osoba MYŚLĄCA wie co podpisuje. Po zakończonym szkoleniu od razu dostałam umowę o pracę, tak jak było to powiedziane przy rekrutacji. Wystarczy grać w otwarte karty a każdy będzie zadowolony! Można tu zdobyć wiedzę, której nie nauczy Was żadna szkoła. No chyba że ktoś jest leserem i chce tylko jakoś przesiedzieć od 8 do 16, patrząc bezmyślnie w monitor.

J**

Miałem okazję pracować w firmie Poztel i chciałbym zdementować wszelkie fałszywe oskarżenia i niepotwierdzone informację. Nie ma ŻADNYCH opłat za szkolenie i tym podobne. Atmosfera bardzo pozytywna. Szefostwo wyrozumiałe. Polecam firmę

kar
@J** 26.08.2015 19:33

to dlaczego juz nie pracujesz? jezeli bylo tak fajnie i taka super kasa to dlaczego zrezygnowales?

Byłem, zobaczyłem, nie polecam nikomu, jednym słowem TRAGEDIA. Szkoda czasu

guśka

kolego, nigdzie w ich aktualnych ofertach pracy nie ma informacji o opłatach za przeszkolenie, pierwsze słyszą co ty pleciesz. natomiast ofert pracy związanych ze spedycją międzynarodową mają teraz bardzo dużo. wiadomo że odpowiedzialność i trudne obowiązki ale jednak wynagrodzenie może tutaj być genialne

wkurzony

Nie wiedział, poszła do lekarza jak przyszła była zdruzgotana, już znała diagnozę nie mogła się pozbierać ale który człowiek myślał by w takiej sytuacji żeby iść do pracy? Przecież ona w życiu nie jest najważniejsza tylko zdrowie. A oni nawet nie próbując dowiedzieć się co się dzieję po prostu ją zwolnili. Moja dziewczyna i tak nie może teraz pracować, bo leży w szpitalu, ale... Nie robi się tak!

nieznajoma

wkurzony pracownik spedytorka ? rozumiem właściciel wiedział o tym i ją zwolnił ?

nieznajoma

nie wierzę wkurzony ?????????? przecież właściciel.... nie szok

wkurzony

Szok... Zwolnili moją dziewczynę w momencie kiedy dowiedziała się, że jest śmiertelnie chora. Pamiętajcie, że to co dajecie ludziom zawsze do was wraca!!

do jowa

Jeżeli teraz są inne zasady to super. To znaczy, że firma zaczyna brać pod uwagę to co się o niej pisze. Tylko jak ktoś wyzyskuje ludzi to z dnia na dzień to się nie zmieni.

Jhonny
@jowa 16.04.2015 16:06
Jeżeli firma ma w planie zatrudnić ponad 20 pracowników to by stworzyć SOLIDNY zespół rekrutacja musi trochę trwać....

Trwa to bardzo długo! O czymś to świadczy.

jowa
@Jhonny 21.04.2015 19:22
Trwa to bardzo długo! O czymś to świadczy.

Czy to jest długo tak jak twierdzisz to możemy o tym porozmawiać i podyskutować w momencie jak sam otworzysz biznes i będziesz chciał stworzyć KONKRETNY zespół 40 osobowy specjalistów w danej dziedzinie, który przynosi ZYSKI a NIE same STRATY. Twoje wypowiedzi świadczą tylko o nieznajomości przez ciebie procesów rekrutacji, tworzeniu wykwalifikowanego zespołu jak i branży spedycyjnej. Popytaj inne większe firmy spedycyjne jak długo tworzyły zespół i czy jest on zamknięty czy nadal czasem ktoś im się wykruszy i ciągle kogoś muszą szukać. Ze spedytorami jest jak z programistami IT. Pewnie nie wiesz o czym mówię, bo nie siedzisz w tym sosie... więc jak trochę posiedzisz w tedy możesz wygłaszać swoje mądrości.

anty

pozytywne opinie chyba wystawiają pracownicy, (usunięte przez administratora)

aniela

a to można u was w Poztel Leszek Twardy zarabiać jakiś cudem mniej niż minimalna krajowa? wybaczcie ale takie wnioski wyciągam z niektórych komentarzy waszych. chociaż jeszcze nie wiem czy to prawda bo dopiero chcę się zatrudnić w tej firmie. ewentualnie czy jest u was szansa na umowę o pracę od razu?

do Anika

Ile wypracujesz tyle zarobisz (2,5-3tyś na rękę wyciągam bez problemu przy Target - 2,5 Euro)- Pan Leszek zawsze wywiązuje się z kasą na warunkach które z Tobą ustali !!

Anika

Witam, Proszę o informację ile można zarobić w Poztel na stanowisku spedytora??. (usunięte przez administratora)

AG

Na atmosferę narzekać nie można bo jest raczej przyjacielska. Do pracy spedytora nie każdy się nadaje i to też nie jest dziwne. Prawda jest taka że przy odpowiednim zaangażowaniu i chęci do pracy - da się zarobić, ja nie narzekam:) ale to samo nie przyjdzie- z patrzenia w sufit nie zarobisz jeśli zarabiamy głównie na prowizji którą wyrabiamy. A co do kamer to czemu tu się dziwić jeśli w każdym pomieszczeniu są komputery?

inny gość

Wiszą tabliczki że obiekt jest monitorowany, kamery też nie są tajniacko poukrywane tylko są widoczne dla każdego. Więc o jakim ukrywaniu faktu mówisz? A jeżeli chodzi o mówienie otwarcie to chodziło z pewnością (na logikę) mówienie prosto w twarz a nie anonimowe żale w internecie osób, które w roli spedytorów się najzwyczajniej nie sprawdziły.

Gość

(usunięte przez administratora) W miejscu pracy są wszędzie kamery, a w kuchni gdzie masz przerwę elektroniczna niania do podsłuchiwania. (usunięte przez administratora)

inny gość
@Gość 18.01.2015 17:28

Hehe dobry jesteś gościu że mylisz elektroniczną nianie z głośnikiem dzwonka do drzwi, który zresztą nie działa :P a kamery teraz chyba są już w każdej firmie więc nic nowego. Ja na pracę w tej firmie narzekać nie mogę.

Asia

Rekrutacja ciągle trwa, kontaktujemy się z wybranymi osobami. Pozdrawiam

Ola

A ile można zarobić w tej firmie?

Asia

Przede wszystkim musisz przesłać CV na maila rekrutacja.wrd@gmail.com wtedy trafi on do mnie, i jeżeli uznam że Twoja kandydatura jest ciekawa zaproszę Cię na rozmowę kwalifikacyjną, na której dowiesz się jak wygląda dalszy ciąg wdrażania w pracę.

Andrzej

A jak wygląda wogóle cały proces rekrutacyjny jak sie to odbywa???

jowa

A jakie chcesz mieć możliwości rozwoju po 2-3 tygodniach pracy? Najpierw się może wykaż że coś potrafisz. Negatywy piszą tu tylko osoby które były w tej firmie na chwilę, zrezygnowały albo firma z niej zrezygnowała bo się na spedytora nie nadają. Nudziłeś się w pracy? Znaczy że nie pracowałeś. A jeżeli praca spedytora jest dla ciebie nudna znaczy że to nie praca dla ciebie. A skoro pracownicy dają pozytywne komentarze to nie dla tego że im ktoś każe (bo nie musi!!), tylko dla tego że jest im w tej firmie dobrze i uważam że ich wypowiedzi są tu najbardziej wiarygodne. Chyba nie sądzisz że w firmie w której byłoby tak źle jak opisujesz byłaby tak duża grupa stałych pracowników?

Andrzej

Proszę napiszcie jak to jest po przeprowadzonym tygodniowym szkoleniu?

Zostaw opinię o Poztel Leszek Twardy - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poztel Leszek Twardy