HUNTERS

Leszno

HUNTERS

Opinie o HUNTERS

Co teraz dzieje się teraz w HUNTERS? Ostatni post zamieszczony został 17 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

rpso

Oczywiście można się zatrudnić jako zwykły ochroniarz, ale istnieje także możliwość zatrudnienia się w poważniejszej roli, przy czym wtedy potrzebna jest licencja na broń

ogień

Czyżby Wieprzowi Zorro podpadł i przeniósł go do Gostynia ?

och ach

Rewelacyjna firma . Możliwość szybkiego awansu . W Lesznie szefuje chłop z procą . Poważnie gdy jest niby kontrola chowają go w szafie . Gdy z niej wychodzi , siknie gazem na pape i odrazu zapomina o dramacie egzaminów które w tej szafie go zamknęły . Z werwą zabiera się do sprawdzania obrcności w oborze na co zezwalają mu jego uprawnienia .Amerykański sen .

Zostaw opinię o HUNTERS - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUNTERS