Assist Recruitment

Wakefield

Opinie o Assist Recruitment

janek

Jest to jedno z większych biur pośrednictwa pracy i wydaje mi się, ze spokojnie można u nich się zatrudnić chociazby na rok czy dwa, jak ktoś działa w branży HR to na pewno bedzie to rozwojowe bardzo.

toxi

ja rowniez nie otrzymalem wynagrodzenia za prace od nich i musze cos z tym zrobic ,nie polecam assistu

cierysz

Niestety nie mam dobrego zdania o tej firmie, do dzis nie otrzymalem pieniedzy za moja prace, wlasnie zalatwiam sprawe z komornikiem w celu odzyskania moich pieniazkow. Zanizaja stawki, jak sobie ludzie pozwola to wala ich po calosci, np slynna sprawa nie placenia vatu ludziom ktorzy sa zarejestrowani jako limited. Nie polecam tej agencji

Zostaw opinię o Assist Recruitment - Wakefield

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Assist Recruitment