PolWork-Service

Hamburg

Opinie o PolWork-Service

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@Stefan dziękujemy za Twoją opinię. Co więcej możesz napisać o pracy w PolWork-Service? Jakie największe plusy dostrzegasz w tej firmie? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej. Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Czy od tego czasu zaszły jakieś zmiany w firmie?

Stefan

Nie mam zastrzeżeń ale to musisz sama sprawdzić i ocenić:) Najlepiej dzwonić do szefa.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Jakie macie doświadczenia z PolWork-Service? Jak oceniacie?

szymon
użytkownik zarejestrowany

@Teodor podejrzewam, że przejazd chyba nie bo w ogłoszeniu nic o tym nie było, widziałem co prawda ofertę na cieślę ale to jedna firma więc w sumie pewnie te same warunki. Dla mnie bardziej od tego przejazdu liczy się to, że gwarantują zakwaterowanie i dietę na wyżywienie

Teodor

Witam czy ktoś może powiedzieć coś na temat spawania Mag 135,albo 141 na wyjeździe? Za pośrednictwem P.W.S? Jak sprawą z novlegami ,język czy jest wymagany ,przejazd ,płacą czy jacyś korynatorzy są ??

eno

ita, no kto nam mógł przekazać? weź i zadzowń....diety mamy, sa tez wyszczególnione w rozliczeniu i umowach

Mar

Wiecie cos moze o pracy pokojowek? Widzialam ze potrzebuja teraz do hotelu i jestem zainteresowana ta praca.

enzo

hej, ja jestem teraz w okolicach Bodensee i wszystko tak jak się umawiałem, drogie spanie tutaj jest ale juz czego szukamy z chlopakami. ja polecam !

hamburg to pułapka na polskie kobiety

ja pierd....wyjazd bez znajomości języka do hamburga to jadą tylko polskie prostytutki,tam nie ma pracy dla porządnych kobiet ,każda która się pojawi odrazu lądują w burdelu,daję 2 do 3 tygodni i nie ma kobiety na ulicy,chyba że w nocy na strip strasse. nie dajcie się nabrać ostatnio z hamburga moja koleżanka zajmująca się handlarzami dportowała na wschód europu 200kobiet w tym 80 polek. żadna z was się nie wydostanie jak wpadnie w to, chyba że w tumnie.lub jakaś rodzina zgłosi to pani która ściga takich handlarzy.

rikko

Skoro język jest obowiązkowy tak jak mówisz to po kiego firma daje oferty tzw bez języka niemieckiego, kto tu zciemnia, a morze sa takie oferty i ktoś pojechał w ten sposobu. ???

august
@rikko 30.07.2015, 22:38

a nie przyszło ci do głowy, że mogą potrzebować kogoś do polskiej ekipy? albo, że język zostanie zweryfikowany?

desperat57

a są jakieś oferty w których nie wymaga się znajomości języka???

kaj

Witam, czy to wszystko co piszecie dotyczy firmy MAAS Aviation? bedę wdzięczna za odpowiedź

Seweryn

Witam Firma Pana Tomka jest rzetelna wyjezdzam od niego 2 lata i jest ok zawsze pod telefonem i zawsze pomaga w razie problemu polecam jak najbardziej

edzio

Hej, jak porozmawiasz z Panem Tomkiem to on Ci powie jak wygląda pobieranie opłat - PolWork nie pobiera opłat od pracowników bo tak robić w Polsce nie można i nie wiem kto tak robi ale na pewno nie oni, jezdze z nimi od 2 lat. Ja jestem malarzem wiec tylko o pracy malarza sie wypowiem, zakwaterowanie organizuje nam pracodawca nie PolWork, stawki sa zawsze takie jakie podaje firma w ogloszeniu, co do netto to kazdy ma inaczej bo to jest kwestia klasy podatkowej itd, PolWork jest posrednikiem, umowe o prace macie z niemcem ale jak sa problemy zeby cos zrozumiec czy zalatwic to P. Tomek pomaga. Po nowym roku znowu sie u niego melduje bo wiem ze jak wyjade to mam prace a nie stoje w polu! pozdrawiam i mam nadzieje, ze pomoglem.

Marcin

Witam jezdze od nich caly czas jest super pomocni we wszystkim prace mam dobra szef jest dostepny i pomaga we wszystkim mily czlowiek to prawda ze jak nie mozna sie dogadac to szef pomaga polecam Polwork-service

embrion

Witam, jak jesteś przyzwyczajony do pracy swojego pośrednika od 8 do 16 to tutaj się bardzo zdziwisz, dla pracowników którzy wyjeżdżają od nich są praktycznie cały czas dostępni ( nie wiem jak jest w innych przypadkach mówię za siebie) pod względem organizacyjnym po ich stronie wszystko było ok, jak nie umiałem się dogadać z pracodawcą czy w hotelu to pomagali.

Zostaw opinię o PolWork-Service - Hamburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PolWork-Service