Urząd Miasta

Sulejów

Opinie o Urząd Miasta

Agnieszka

Witajcie, Czy ktoś z obecnych na forum osób był na rozmowach kwalifikacyjnych? Obecnie UM prowadzi konkursy na wybrane stanowiska pracy, napiszcie jak należy się przygotować? Znajomość ustaw jest konieczna?

zokit

@butek, tylko temat jest o sulejówku, niby nie daleko do milanówka, ale wątpię, by ktokolwiek chciał dojeżdżać. W ogóle czy istnieje realna szansa znalezienia pracy w tego typu urzedach bez znajomości?

paranoja

droga Piotrków - Sulejów Sulejów - Pioyrków ile ma być jeszcze wypadków, osób śmiertelnych by włodarze Sulejowa zaczeli działać. Może zamiast się non stop tłumaczyć, że obwodnicy brak, że to droga krajowa nie można zrobić skrzyżowań, pasów, sygnalizacji. Niech wyjdą z ludzmi na ulicę i zrobią demostaracje na ulicy. Ale lepiej nic nie działać i mieć klilka osób na sumieniu. Widać, że osoby te nie kursują po tej trasie i nie wiedzą ile kosztuje to nerwów, czasu i zmartwień. Panu Ostrowskiemu za to marzy się ulica przez pola od Przygłowa do cmentarza - to będzie ta wymarzona obwodnica ? A od mostu do cmentarza niedługo nie dojedziemy bo droga tragiczna.

Zorro

Macie problem z nierobami? Napiszcie skargę do NIK-u i wylecą razem z burmistrzem.

Marek

Urzad nie ma zadnego gospodarza. Nikt nie kontroluje czy dany urzednik jest w pracy czy na targu lub po prostu zalatwia sprawy prywatne poza urzedem. Dlatego uwazam,ze 1400 to i tak za duzo.Chce wiedziec ile godzin dziennie pracuje urzednik w Urzedzie miejskim . Pozdrawiam Marek

Robert

Klany? Człowieku, przecież tam po 30 latach pracy zarabia się 1400 zł na rękę. Co to za mega atrakcja tam pracować? Urząd to co innego. Pensje dwa razy takie

Wicek

Jak długo jeszcze piesi korzystający z chodnikow w Sulejowie,będą zmuszani do wąchania smrodów z wystawionych na chodniki w czwartki, pojemników z nieczystościami? Czy Powiatowy Inspektor Sanitarny,który ponoć opiniował Uchwałę Rady Miasta NrXXXV/279/2006,nie zwrócił uwagi na to,iż stojące po kilka godzin w pełnym słońcu w okresie letnim,pojemniki z nieczystościami wydzielają fetor i różne bakcyle powodujące zagrożenie chorobotwórcze?(lepsza profilaktyka niż leczenie).Z wystawianiem pojemników na chodniki,celem szybszego załadunku na samochód,można by się zgodzić,gdyby były opróżniane niezwłocznie po wystawieniu na chodnik.

wicek

Taka sama sytucja panuje w Miejskim Zakładzie Komunalnym - tam pracują klany rodzinne, przerost administracji ,więcej kierowników niż robotników,dyrektor nie liczy się z prawami mieszkańców jest ponad prawem

Zostaw opinię o Urząd Miasta - Sulejów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta