AML-POL Sp. z o.o.

Opinie o AML-POL Sp. z o.o.

arek

wczesniej szukali kierowcow zastanwiam sie czy ludzie sie zwalniaja czy maja takie zapotrzebowanie?

Ostrzegam przed pracą w tym sklepie! Warunki są okropne! Na zapleczu siedzisz na skrzynce od piwa, w łazience dziurawy zlew a pod nim wiadro od mopa, żeby woda się na podłogę nie lała. System pracy jest straszny- kto jest w stanie wysiedzieć 24h, bo drzemka na skrzynce to tylko męczarnia dla kręgosłupa! I za spanie na sklepie jednemu pracownikowi pracodawca potrącił 500zł i to przed świętami Bożego Narodzenia! A płaca? Wychodzi ok. 1200-1600zł- przy 240 godzinach miesięcznie, na oko ok. 5-6zł na godzinę. Szefom nie można ufać, bo jedno ci obiecują a co innego robią. Uwaga na umowę- wystawiają Umowę Zlecenie na ROK!!!

Była pracowniczka

SPRZEDAWCA Praca 24h/48h-[usunięte przez moderatora] z kodeksem pracy! Pracują 24h i śpią na skrzynkach na zapleczu. Brak płatności za nadgodziny, nocki, weekendy czy święta, bo sklep jest otwarty 24h 365 dni w roku.SKANDAL! Szefostwo sobie nic nie robi z Kodeksu Pracy! Powinien ktoś się tym zainteresować!

Zostaw opinię o AML-POL Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AML-POL Sp. z o.o.