Opinie o Proffman Szczecin Flexi Boreal w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Proffman Szczecin Flexi Boreal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Proffman Szczecin Flexi Boreal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proffman Szczecin Flexi Boreal w Szczecin

Pracowałem w tej firmie już w 2008 roku p.Lucjan jak sie nie mylę obiecał nam złote góry a w prawdzie spaliśmy przez tydzien na dziko w dziwnym mieszkaniu odradzam i problemy z kasa

@Rob Nowy wpis
@Adam

Lucjan w polskie firmie Proffman nigdy nie pracował. W Norwegii było inna, niezależna firma Proffman, która zmieniła nazw pare razy.

Czy w Proffman Szczecin Flexi Boreal zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Rob Nowy wpis

Fleksi już nie współpracuje z profmanem.

@Rob Nowy wpis
@Rob

Jest odwrotnie. Warunki i proces zatrudnienia jako kierowca autobusu u norweskich odpowiedników stały się zbyt niepewne i niekonkurencyjne w porównaniu z zatrudnieniem w Niemczech. Tak więc Proffman zmienił kierunek biznesu w 2020 roku i tym samym zerwał współpracę z Fleksi. Jednak im i zainteresowanym kandydatom życzymy wszystkiego najlepszego i powodzenia.

USI

Ja zostałem zrekrutowany przez ta firme w 2011 roku. Najpierw odbył sie kurs jezyka norweskiego 300h Podczas kursu dostawalismy kieszonkowe 250zł tygodniowo. Po odbyciu kursu Proffman zorganizował transport do Norwegii gdzie przejeła nas norweska firma rekrutujaca Flexi bemanning. Flexi zapewniło nam mieszkania w domach 3-5 osobowych tak zwanych kórnikach.Każdy miał swój pokoj salon kuchnia łazienka wspólne. Pierwszy miesiac byliśmy zatrudnieni przez flexi na stawce ok 156 koron/h i w tym czasie nie pracowalismy tylko odbywały sie dla nas szkolenia w firmie autobusowej Boreal Transport podczas ktorych poznawalismy trasy jakimi bedziemy jezdzic zalatwialismy sprawy urzędowe (pozwolenie na prace itp) badania lekarkie. Po tym miesiacu szkolen kazdy podpisal umowe bezposrednio z norweskim pracodawca na pełen etat za normalna ustawowa stawke.Wiekszosc osob w ciagu ok 6 miesiecy podobierała sie w pary i powynajmowali sobie wlasne mieszkania i tu sie juz kontakt z Flexi urywał całkowicie. Przepracowałem tam 9.5 roku i byłem wzglednie zadowolony z zarobków, nalezy miec na uwadze ze gdy wyjezdzalem pod koniec roku 2011 korona stała po 58gr obecnie jest po 43gr a wiec zarobki spadły o 1/4 co było jedna z przyczyn mojego powrotu do kraju w 2020 roku

Rob
@USI

Mialem tak samo tylko w 2014 roku . Przepracowalem do 2020 i w Orkanger i zjechalem z tych samych powodow.

HOMAR

LIPA,OBIECANKI A GŁUPIEMU RADOSC.

Iza
@HOMAR

Tak naprawdę to Twój komentarz niewiele tu wnosi - jest po prostu zbyt lakoniczny. No przydałoby się tu po prostu więcej szczegółów. Dlaczego masz tak złe zdanie o Proffman Flexi Boreal? Jesteś może niezadowolony z poziomu zarobków, czy chodzi o coś innego?

Czy po rozmowie w Proffman Szczecin Flexi Boreal rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Wiktoria

@robert wymagają tam języków ?

Czy Proffman Szczecin Flexi Boreal oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Robert

Umowa z pracodawca, oni są tylko posrednikiem, ew. Pierwszy miesiac z flexi, to z kolei norweski posrednik, potem juz z pracodawca

Iza

Mam pytania do obecnych lub też byłych pracowników Proffman. Chciałabym dowiedzieć się trochę o warunkach zatrudnienia, czy ktoś zechce o tym pogadać? Dziękuję bardzo.

Robert
@Iza

Co chcesz wiedziec? O jakiej pracy. Wyjechalem za ich posrednictwem 6 lat temu i ciagle tu pracuję

Jack
@Iza

Dajcie sobie spokój z tą firmą wielka ściema warunki mieszkaniowe masakra obiecują złote góry a (usunięte przez administratora)dostajesz wielu robi bo w półce jest dużo gorzej... Nie polecam lepiej samemu zatrudnić się w jakiejś firmie autobusowej w Oslo lub innej miejscowości unikajcie pośredników tego typu jak oni wpierw norweski w dobrym stopniu a potem aż tak super nie będzie jak opowiadają Janusze bo na początku nie dostaniecie stałego nr pesel co wiąże się z podatkiem 50% a jeszcze trzeba gdzieś mieszkać.. I bez pomocy bliskich UCZCIWYCH ZNAJOMYCH nie ma szans...

Pedro

Podpowiedzcie jakie firma stawia wymagania kandydatowi?

Aro123

Powiem tak. Nie d otrzymują umowy. Stawki zniżone jakieś dziwne moduły co nigdzie w uni nie ma. Mieszkania ceny miały być do 5000 koron za pokoje. Chodzi o Tromso. Cena z kosmosu 7000 za klitke. Sama praca nie jest zła. Ale stawka i to co zostaje po odliczeniu kosztów to (usunięte przez administratora) nie urywa. Ogólnie drozyzna.Zobavzymy jak z płatnościami 20 września będzie. Narazie (usunięte przez administratora) nie urywa. Ogólnie nie polecam wyjazdu. Duże koszta. Nauka j. Norweskiego. Dojazdy do Szczecina wynajem mieszkania w Szczecinie. Uczcie się na naszych błędach. Nie polecam stanowczo. Tyle w temacie...

Iwona

@Adam, dziękuję za Twój wpis odnośnie pracy w firmie proffman szczecin,flexi,boreal. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków oferowanych przez pracodawcę w tamtym okresie? Czy posiadasz może jakąś wiedzę na temat jak obecnie wyglądają warunki pracy? Czy zmieniło się coś od roku w którym miałeś okazję pracować u tego pracodawcy? Zachęcam do wyrażenia opinii w tym temacie.

Iwona

@jurek.makowski9 Co dokładniej rozumiesz przez "wielkie nic"? Jeśli możesz opisać całą tę sytuację z firmą Proffman ze szczegółami to będzie świetnie. Dbamy o to, aby umieszczane opinie były prawdziwe, dlatego umieszczając więcej szczegółów sprawisz, że będzie ona bardziej wiarygodna.

jurek.makowski9

mialem okazje nabrac sie na ich kurs norweskiego,duzo obietnic a na koncu wielkie nic.przestrzegam w moim odczuciu wyludzili pieniadze i to jest ich glowny cel

piotr

Witam panstwa jesli chodzi o agnecje pracy proffman i flexi co rekrutuja do pracy do norwegi to odradzam,przekonalem sie sam na wlasnej osobie maja dziwnie sporzadzone umowy na niekorzysc pracownika jesli sie odejdzie w norwegi od danej pracy groza kara wysoka 7500 zl niby ucza jezyka w 300 godzin a tak naprawde jezyk nie do nauczenia przez ten czas ludzie po tym kursie nic nie rozumieja wszyscy licza tylko na jezyk angielski gdzie wiekszosci przypadkow kazdy wie ze norweski jest wymagany ale jak to mowia polowa tam siedzi i nie rozumie i a polowa cos tam proboje na swoj koszt uczyc sie gadaja ze zarobki po 17 tys zloty a tak naprawde wiekszosci przypadkow zycie jest o wiele drozsze i kosztowne juz nie mowie o znalezieniu w stavanger mieszkania czy dajmy na to pracy dla swojej ukochanej drugiej osoby wiekszosc ludzi ucieka od firmy tej i ma zle zdanie agencja ma za kazda osobe co wyjdzie kase i maja to w nosie czy polak sie nauczy po przez ich firme czy nie nie licza sie z druga osoba , chodzi o branze transportowa autobusy miejskie ,kazdy mysli ze popracuje 3 miesiace i sie zwolni i znajdzie inna prace ale to nie jest takie proste jak wiekszosci polakom sie wydaje wszedzie chca referencji od poprzedniego pracodawcy na terenie norwegi i znac jezyk norweski angielski to tylko turystycznie sie sprawdza dla studentow i zwiedzajacych norwegie bylo pare przypadkow polacy potracili uprawnienia do kierowania pojazdami z powodu stuczek kolizji wyzucaja z pracy gdzie w innych krajach za takie kolizje ludzie dalej pracuja ,sa polacy co pracuja po 2 latach i dalej mieszkaja w piwnicach co oferuje flexi pokoj malutki i 5,5 tys koron flexi zarabia kase bo wiedza ze polacy nie moga tak latwo znalesc mieszkania z kazdej strony czerpia pieniadze czyjms kosztem najlepiej polaka ktory chce pracowac za normalna stawke a nie ucinaja za wszystko daja mniej godzin pracy kiedys sie jezdzilo wiecej teraz o wiele mniej na pczatku daja trasy latwe po miesiacu bez opiekuna wszystko sie zmienia na gorsze chcialem poinformowac tylko te osoby co mysla o tej pracy jako kierowca pozdrawiam i zycze powodzenia

kierowca
@piotr

Witam Pracuję w tej firmie dość długo i nie moge sie tu z tym panem zgodzić po 1. Zeby sie języka nauczyc trzeba samemu chciec, ja miałem kurs organizowany przez firme FLEKSI NORGE, który trwał ok 2,5 miesiąca fakt że okres trwania kursu był krótki,ale jak wczesniej pisałem jeżeli samemu sie do niego nie przyłorzysz to nic nie osiagniesz. Po 2 nasi kochani rodacy ida na łatwiznę i myśla że w Norwegii rosna gruszki na wierzbie, niestety tak nie jest trzeba pracowac jak wszedzie nic za darmo nie ma. Po 3 sprawdza sie stare powiedzenie daj palec a wezmą cała reke czasami jest mi wstyd jak ich słucham, większośc wulgarnie i wszystkich norwegów traktuja jak upośledzonych i głupich a gdyby nie praca u nich to dalej trzeba bybyło pracowac w polance za 1500 zł Wiec wychodze z założenia ze trzeba na początku zacząć od siebie i samemu kultury sie uczyc,Polacy wychodza z założenia że firma musi dla nich wszystko robic bo jak nie to sie obraże. Ludzie przypomnijcie sobie jak i za co pracowaliście w Polsce i jak kazdy z was pospłacał swoje zaległe zobowiązania w Polsce można powiedzieć że ten kraj Norwegia wielu z wam życie uratowała.Po 4 Jeśteście krętaczami i oszustami (zwolnienia lekarskie z polski) wyłudzacie je na potęge. Na koniec powiem wam jedno Weźcie sie do pracy a nie ciągle narzekacie. I

@kierowca

to jest fima,(usunięte przez administratora),duzo ludzi odchodzi,duzo jest dupo lizow,co sprzedawaja polakow,dorwali sie do stolkow i pod pierdalaja ile sie da.

majki

Ja słyszałem, że oferuja dobra prace w Norwegii, zapewniają także pomoc w zakwaterowaniu. Podobno atmosfera tez jest ok.

ze jak ?

Kolega na poczatku pisal o zyciu - z ukochana, moze Ty tego nie rozumiesz dlatego...a zycie jakie oferuje flexi to kazdt wie

ze jak ?

Dlaczego kierowcy zjezdzaja jesli rekrutuja samych polakow 8 lat prawie i jednego garazu nie moga zapelnic....czyzby zjezdzaja z dobrobytu norweskiego ?

ze jak ?

Powrownujesz zarobki 1500zl do NOweskich nie biorac wydatkow zycia Nowe ch po uwage kosztow i warunkow zycia....zarabiajac 20 tys nok na reke i placac 12-13,5 za normalne warunki to to samo co w polsce jesli tu wydawac...a miesiac zycia tez kosztuje okolo 4-6 tys koron...

Zostaw merytoryczną opinię o Proffman Szczecin Flexi Boreal - Szczecin

• Jak się pracuje w Proffman Szczecin Flexi Boreal?

Zobacz opinie na temat firmy Proffman Szczecin Flexi Boreal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Proffman Szczecin Flexi Boreal
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.

Proffman Szczecin Flexi Boreal