Rad-Max

Rybnik

Opinie o Rad-Max

Kategorycznie nie polecam poczytaj na rożnych forach a dowiesz się w czym rzecz. Rad-Max - Rybnik mowie NIE!!!!! (usunięte przez administratora)

Hubby

jak dla mnie ok.

stara torba
@junior 02.02.2015 20:24
jak dla mnie ok.

Najlepsza firma pod słońcem. Walcie do niego ze wszystkich stron. Super pracodawca super firma super płatnik.

xix

Bardzo sympatyczna firma i właściciel. Serdecznie polecam.

olek

Jak dla mnie ok.

ok

Firma OK

OK

waleczny

szukam pracy jako kierowca ale weszłem na stronę Rad-maxa tam niestety w sprawach zatrudnienia totalne pustki.żadnej zakładki nie mają do tego ani nic.wiecie może czy na dzień dzisiejszy potrzebują jakichś nowych kierowców i ewentualnie na jakich warunkach można zdobyć takie atrakcyjne zatrudnienie??

OK.

Firma Ok

Firma Ok -)

181920

spoko

Jak dla mnie wszystko ok...

olus
@151617 13.08.2014 13:43
Firma ok.

Nie duża firma ale wyjazd bardzo udany. Polecam...

lulek

Fantastyczna firma. Polecam wszystkim.

Lekarz

Kolego ten wpis to już od dawna jest, żadna nowość :)

mama

Ja polecam. Wszystko ok...

nowy

sprawdzałem peacodawcę. Już wiem o co chodzi. Dzięki pozdrawiam! Nie polecam!

seba

No to faktycznie chłopaki, ktoś wam pojechał po rajtuzach. Głupia sprawa.

hans klos

Jak dla mnie bardzo konkretna firma. Polecam.

jarek

Faktycznie, sa dwie takie firmy, ja sie chyba pomyliłem na początku. (usunięte przez administratora) Jestem w ogóle w szoku ile osób oceniło profil rad-max ponad 300!! Chyba zatrudniają duza liczbe osób.

el ninio

Porządna firma. Polecam.

jarek

Rad-Max to firma zajmująca sie przewozem osób, najczęściej Polska-Holandia, ale mają tez trasy do Belgii oraz Niemczech. Nie wiecie jak radza sobie u nich kierowcy w pracy?

Edek

Fajna firma. Właściciel w porządku.Z lewusami się nie cacka ale to dobrze.

olo
@orgazm teściowej 11.07.2014 22:25
To prawda. Fajna firma, godna polecenia. Niestety trudno się do niej dostać. Udaje się tylko najlepszym....

Firma konkretna. Polecam.

uomo
@olo 14.07.2014 09:42
Firma konkretna. Polecam.

Wyjeżdżam na kontrakty od kilkunastu lat. Z taką dobrą firmą jeszcze nie miałem do czynienia. Poleca.

Komin

Ludzie, będziecie się teraz przerzucać poprawną polszczyzną? Najlepsze jest to, że pewnie wszyscy ze sobą pracowaliśmy a tak się oczerniacie...

Jacek Dudek

OŚWIADCZENIE Ja Jacek Dudek, zamieszkały w Katowicach, Osiedle 1000 lecia 45/37, realizując wyrok Sądu Rejonowego w Rybniku przepraszam Pana Sebastiana Jurkiewicza za kilkukrotne zamieszczanie, nieprawdziwych i naruszających dobra osobiste Pana Sebastiana Jurkiewicza informacje podając się przy tym siedmiokrotnie za różne osoby. Jacek Dudek

kalkulator

(usunięte przez administratora) Nie polecam! sam zrezygnowałem! i teraz nie załuję.(usunięte przez administratora)

pupa

Tak potwierdzam. Nierobom, leniom i obibokom nie płaci.

kukuł

Ja nie wiem jak tam było kiedyś bo różnie mówią ale teraz nie można mieć zastrzeżeń do tej firmy. Wzorowa, i każdy kto teraz dla nich robi może to potwierdzić.

lkllk

sprawdź zadłużenie firmy nie polecam

kukuł

Tak jest potwierdzam.(usunięte przez administratora) Pozostali nie muszą się martwić jak np. ja. Współpracuję od dwóch lat i bez zastrzeżeń...

mhj

adam
@mhj 15.06.2014 19:22
Nie radzę iść pracować do tej firmy ani dawać jej zleceń. Proszę sprawdzić dług firmy. NIE POLECAM Nie płaci...

Bzdury. Jeśli nie płaci to tylko za źle wykonaną robotę. Ja dostałęm wszystko bez problemów.

hektor

Firma w porządku ale z tego co wiem na chwilę obecną nie ma rekrutacji.

supra

Fajna firma. Ja polecam. Nie miałem żadnych problemów...

koko jumbo

Jak dla mnie firma świetna. Super organizacja wyjazdu. Wszystko zapięte na ostatni guzik. (usunięte przez administratora)

jołkipołki

Nie polecam firmy, ludzie przyszli pracownicy! przeczytajcie wszystko zastanówcie się zanim podejmiecie pracę, stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ele

Jak dla mnie firma w porządku i bez zastrzeżeń.(usunięte przez administratora)

ssie

Darek przestań się wygłupiać. Radmax to porządna firma. Ja nie mogę słowa powiedzieć złego. Oby więcej takich firm.

nnuu

jak dla mnie spoko firma.

empty

Już niedługo ... :) :) :)

Współczuje tym co są w firmie już żadnej nadziei nie ma :(

michu

hgj napisz do mnie na mitura-22@o2.pl to ci coś ciekawego powiem

hgj

Potrzebuję adresu firmy nowego posiada ktoś ?

Zostaw opinię o Rad-Max - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rad-Max