Agencja Ochrony „SOLID SECURITY” Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Agencja Ochrony „SOLID SECURITY” Sp. z o.o.

teistelelek

jak mam być szczery to o solidzie słyszałem wręcz odwrotne opinie. Jednak co człowiek to opinia i tyle

anonimowa

Ja od przyszłego tygodnia zaczynam pracę stawka 7.5 najniższa z czasem można awansować.Oczywiście ochrona na początek. po 3miesiącach umowa o pracę .

bolek

taaaaaaaaaaaaa załapał sie do konkurencji na fuche kierownika

Franz

Ja pracowalem w tej firmie 1,5 roku, teraz potrzebuje specjalisty, to wszystko zwiazane przez ( usunięte przez administratora )Katowic... Wolalbym wrocic do podstawówki...

żyw

Totalna akwizycja... Nie polecam..( usunięte przez administratora ). Po drugie, to nie wyniki są najważniejsze, tylko ilość codziennie zdobytych kontaktów. Mało tego, pracownicy, ktorzy pracują wiele lat - zarabiają ok 1500 zł, natomiast nowi 2500 zł, paranoja, nie mówiac już o umowie na umowe i zlecenie, żeby państwo oszukać...

Zostaw opinię o Agencja Ochrony „SOLID SECURITY” Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony „SOLID SECURITY” Sp. z o.o.