Greenfish

Opinie o Greenfish

r

czy ta firma jeszcze w ogóle funkcjonuje w Warszawie?

ania

Witam, Postanowiłam sie tez podzielić swoimi spostrzeżeniami. Złożyłam podanie na Ambasadorkę marki, ale później okazało się, że to po prostu hostessa, która stoi w markecie jak słup, a nie żadna ambasadorka. Jak sie okazało moja kumpela pracowała dla nich pod koniec tamtego roku (też jako tak zwana ambasadorka, czyli hostessa na alkoholowym) i miała potem problemy z otrzymaniem pieniążków, dlatego teraz sami szukają dziewczyn, bo żadna agencja hostess albo modelek nie chce z nimi pracować, bo nie płacą. A przecież wiadomo, że z Kielc nie będę jeździła do Warszawy się awanturować za 400 złotych bo się nie opłaca. Uważajcie dziewczyny

Facet

Hej. Miałem spotkanie na stanowisko Art Directora.Nie podpisują umowy o prace, firma wygląda nieco nędznie. Facet (szef) z pochodzenia włoch roztaczał wizje super zarobków i nawijał o bóg wie czym, ale mnie takie typy pachną ściemą, już to znam. Odniosłem wrażenie, że cała agencja jest uzależniona od tego właśnie typa z zepsutymi zębami i skacze tak jak on ma humor danego dnia. Dla mnie to brak profesjonalizmu, dziękuje ale nie ma mowy, uważajcie!

ta promotion

uwaga: złodzieje! agencja zmienia co pół roku miejsce pobytu, żeby ich nie namierzyli dłużnicy! jako podwykonawcy czekaliśmy 3 miesiące na wynagrodzenie za wykonaną prace. Omijać szerokim łukiem!

ola

Hej, miałam okazje pracowac jako hostessa dla greenfish. Agencja nie płaci pieniedzy na czas, managerowie stają na głowie, żeby być wiarygodni, ale ich szef, (usunięte przez moderatora), facet z zepsutymi zębami chyba z założenia chce zrobić ludzi w trąbe. Nie polecam, choć sama się zrobiłam na tą scieme z ferrari i gruszkami na wierzbie.

Zostaw opinię o Greenfish - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greenfish