CIBA VISION

Opinie o CIBA VISION

ernest

To prawda, Ciba Vision faktycznie od dawna nie szukała pracowników. Dziwne to trochę, bo firma jest dość duża, sam punkt w Warszawie na pewno ma rotacje na stanowiskach. Widocznie ogłaszają się w jakiś inny sposób, ale na pewno nie na swojej stronie www

gin

rzeczywiście na ich stronie brak jest niestety jakichkolwiek informacji na temat pracy w CIBA Vision, a jest dość istotna sprawa dla osób odwiedzających ich stronkę. Na portalach również próżno szukać takich informacji @cisza anonimowa, bo sprawdzałem. Może tutaj ktoś podrzuci jakieś info na ten temat?

zakontaktowana

ale w jakim salonie? U [usunięte przez moderatora]? oj mało, mało, w ciba vision lepiej dlatego mu starcza na czynsze w chojnicach, człuchowie, bydgoszczy i solcu,hehehe. Oj, przepraszam, nie jemu, jego żonie

optykon

Jurek, poważnie mówisz? Dziwne, bo jeszcze nie tak dawno [usunięte przez moderatora] był u mnie w salonie, w którym pracuję i nic nie wspominał,że odchodzi. A też wciąż poluję na ofertę z ciby. Bo tak rzadko robia rekrutację, a mieszkam w Starogardzie więc by mi jego posadka odpowiadała. Chciałem do Johnsona, ale nie wyszło, może tutaj będzie ok. Myslisz,że mógłbym do niego bezpośrednio zadzwonić zapytać? Bo on jest dość sympatyczny. Choć w sumie nie dziwię się,że odchodzi, też musi się zająć swoim biznesem, bo tych salonów to już z żoną i tym kolesiem z Czerska to mają z 5 o ile się nie mylę? Czy to ie są jego? Sam nie wiem Nic, będę czekać dalej, bo oferta żadna się nie pokazała

jurek

na stronie nie ma żadnych info,ale mi też ktoś wspominał,że będą szukać na Pomorze, ale ile w tym prawdy-nie wiem,trudno w to uwierzyć, bo facet wiele lat obsługuje ten teren i pewnie zostanie do emerytury. Podobno zarobki niezłe, ale wszystko zależy od wyników-tak jak wszędzie, plany sprzedażowe, rankingi, życie korporacją, ale przynajmniej wiadomo za co, godne wynagrodzenie i mnóstwo szkoleń,rozwój. Myślę, że by trzeba podpytać obecnego przedstawiciela-najlepiej tego, który rezygnuje-wtedy na pewno powie prawdę. Kontakty do przedstawicieli są w katalogu, więc łatwo znaleźć. W każdym razie ja słyszałem tylko dobre opinie w branży,ale słyszałem tez, że ciężko się dostać-mają wysokie wymagania. Może ktoś tutaj coś wie więcej i podpowie?

George

A w którym regionie jest vacat???

optyk

Chyba bardzo dobrze się pracuje w tej firmie-szczególnie jako przedstawiciel handlowy i daje się super duże zniżki zakładom...swojej żony. Dzięki temu, my normalni optycy nigdy nie będziemy w stanie konkurować z zkładami żony pana [usunięte przez moderatora] z kujaw i nie opłaca nam się zamawiać soczewek z tej firmy. to nie fair, ale chciałbym pracować w takiej firmiem która na takie rzeczy pozwala. Na pewnio złożę tam cv i będę jednocześnie załatwiać soczewki dla swojego zakładu, o ile mnie przyjmą.

Zostaw opinię o CIBA VISION - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CIBA VISION