Pekao Dom Maklerski

Opinie o Pekao Dom Maklerski

owie, byłam na rozmowie w Pekao Dom Maklerski. To jakaś kpina. Umawiają ludzi co 15 minut, sadzają na kanapie, na której na wiadomo czy siedzieć czy się kłaść, pani dyrektor siedzi obok kanapy wiec trzeba sie nieźle wyginać i bezczelnie dziękują po zadaniu kilku pytań nie raczywszy wcześniej powiedzieć jednego słowa na temat oferowanego stanowiska. Tak jakby to tylko pracodawca mógł zadawać pytania. A potencjalnemu pracownikowi nic sie nie należy. A jeszcze Pani radośnie zapowiedziała, że u nich pracuje sie od 8 do 17 czyli 9 godz. bo tyle jest pracy. A często nawet do 18. I to jest norma i nie można wcześniej wyjść. Taka firma to chyba może sobie pozwolić na zatrudnienie tylu pracowników ilu jest potrzebnych a nie każe ludziom zostawać po godzinach.

Zostaw opinię o Pekao Dom Maklerski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pekao Dom Maklerski