Bumech S.A.

Katowice

Opinie o Bumech S.A.

Zmieniłem firmę

A dlaczego nie szukacie pracy w innych firmach?? Przecież takich na rynku jest sporo i chyba jakaś w miarę dobra się znajdzie.

Maniek

Okropna firma! Nieuczciwi i traktujący ludzi jak śmieci!

jid

Dno!!! Pieniądze nie dość że spóźnione to jeszcze przeciętne, dozór chamski, wredny, klika znająca się z jednej kopalni gdzie pracowali jako nie-emeryci, wyzysk i poniżanie człowieka na każdym kroku..

GK82

Słuchajcie mam pytanie. Czy przyjmują na Czarnogórę bo podobno nieźle można zarobić. Mam uprawienia na wiertnice i kombajny chodnikowe. W tej chwili kończę pracę w konkrencyjnej firmie. Proszę o odp.

baniorz
@Janek 12.11.2017 19:58
Napisał że jest na tzw. biockim. Ale wydobycie obecnie jest z tego i jeszcze drugiego złoża, a szykują się pod dwa kolejne. Zos...

moj kamrat usznupany tam robi, prawi ze na trzy wyżary beda robili po nowym.

wir
@GK82 06.11.2017 14:08

na czarnogóre nie przyjmują mają pełną obsadę, na chwile obecną nie otwierają innych robót,

wojtek

do kogo odzywać się w sprawie pracy? słyszałem że odbywa się rekrutacja do czarnogóry

wojtek

Lolek

Szczęść Boże koledzy ze Staszica Kusi mnie Bumech na Staszicu, do przodka niby kasa fajna ale nikt nie da tyle ile Ci naobiecuje jak Cie potrzebuje a potem to będą makaron na uszy nawijać że to przejściowe, że zaraz się rozbuja, że nowy przodek itp... bałamucenie pewnie będzie, słyszałem też że postoje macie, chodnik zacisło, wypłaty opóźnione po tygodniu i żeście strajkowali ze zjazdami póki kasy nie będzie na koncie - prawda to ?? Koledzy (tylko kolega to górnik, nie planistka, nadsztygar czy kadrowa) jak to jest z tym Bumechem na Staszicu??

Romek

Słuchajcie jak wygląda praca w Szopienicach bo odezwali się do mnie? Jak atmosfera? Czy da się tu zarobić? Proszę o rzetelną odpowiedź.

miro
@Romek 09.10.2017 10:27

Zależy pewnie gdzie pracujesz (atmosfera) i co robisz. Ogólnie ja pracuję dla nich już od 10 lat. Bywało różnie. Obecnie moim zdaniem jest ok. Kasa rzeczywiście z małymi poślizgami ale jest. A kasa w porządku patrząc na otoczenia a mam kontakty osób z różnych miejsc Pozdrawiam

Kris

Płacą z małymi poślizgami ale ja jestem zadowolony. Polecam

Hala

zainteresowanym - polecam artykuł w Pulsie Biznesu: "O czym nie wiedzą inwestorzy".

Dominika

@dołowy jak długo taka sytuacja ma miejsce? Regularnie wypłacane należności to bardzo istotna kwestia, zarówno dla obecnych pracowników, jak i kandydatów. Czy były podjęte jakiekolwiek działania w tym kierunku?

JagaBaba

ale sie porobiło!!! Na poch metanowej XII na własne zyczenie my se zamkli przodek , bo przemondrzali inzyniery nie wiedzieli co majom zrobić zeby sie dało jechać kombajnem! A tera przodek stoi a my dupkomy w spongu po tyle. To je rekord świata w zarządzaniu robotom. Brawo my!!!

JaGa

Zapraszamy g. kombajnistów, strzałowych, operatorów kolejek podwieszanych spalinowych, ładowarek, górników, elektryków, mechaników, dozór do przyjęcia do Firmy na oddz. Staszic. Drążenie na 2 kombajny na 2 lata z perspektywą dalszej pracy. Umowy o pracę na dobrym poziomie, pewne i dobre płace, możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju. Doświadczona kadra, dobra organizacja pracy, Firma ceniona na rynku usług górniczych i serwisu maszyn w kopalniach PGG KHW JSW. Nie zwlekaj! Zgłoś się do Firmy w oddz. Staszic, zaproś znajomych! (możliwe dodatkowe gratyfikacje ) Tel. 32 605 53 81; 881 928 138; 887 967 531; 662 236 215; 510 179 432; 600 969 478;

@JaGa 13.09.2017 11:33

kim ty jesteś że fanzolisz takie pierdoły nie wprowadzaj ludzi w błąd o super pracy dobrych wypłatach bo przecież jeżeli ktoś poczyta sobie inne opinie o firmie to wszystko jasne w jakiej kondycji finansowej jest firma

wróżka
@daro 15.09.2017 20:37

dobrą wróżką, jak będzie załoga to perspektywiczne korzystne kontrakty naprawdę dadzą ludziom zarobić.

dołowy

Jakie dodatkowe benefity?! Nie płacom na bierząco, do dzis nie ma wypłaty, co miesionc na dwa albo na trzy razy!!! Na kasie w lidlu moja ma tyle samo

dołowy

dno totalne, w iwinach zaklad upada, ludzie uciekaja, firme jest juz okradziona z kasy, wszystkie rezerwy wyniesione przez ludzi na stolkach, oszczednosci tam juz nie ma od dawna !!!!!!! zostali alkocholicy, nieudacznicy i idioci ..... kolo tego syfu to z daleka !!!!!! ludzi nie moga znalesc do pracy juz od dawna, byl w iwinach wypadek 2 pracownikow sie palilo jak pochodnia, takie tam bezpieczenstwo !!!! tak jest jak sie na stanowiska daje znajomych i rodzine a ze szkoly nie ma to nie innteresuje ich .... prokuratura tam siedzi !!!!!

STASZIC

RB opowiadasz straszne głupoty, co ty mowisz 2000 brutto? hehehehhehe średnia płaca górnika w przodku 4000zł netto I TO JEST PRAWDA - my tak zarabiamy oddz. STASZIC

rb

firma dno, zbieranina dozoru wyższego i innych ciuli, nastawieni na wyzysk, górnik który zarabia 2000brutto w tych czasach, to chyba nie normalna sprawa. dozór wykorzystuje ludzi, mając za zero pracowników, do tego premie na "chleb", śmieszne. Premie wypłacane są, tak samo jak wypłaty, z tym, że z kilku dniowym poślizgiem, która firma przelewa wynagrodzenie na 3 razy? DNO, TOTALNE DNO!

Dominika

@BIURO - jak wygląda system premiowania w Bumech S.A.? Wspomnieliście o tym przy wyliczaniu najniższych zarobków dla pracowników. Czy jest on taki sam we wszystkich oddziałach, jak to wygląda w Katowicach? Informacje o bonusach finansowych mogą być pomocne w zdobyciu nowych potencjalnych pracowników, którzy są zainteresowani zatrudnieniem w firmie.

Wladysław

Firma nie płaci kontrahentom , od 5 miesięcy nie można doprosić sie zapłaty za dostarczone towary! Pan z księgowość, który jak twierdzi zajmuje sie płatnościami, ironicznie odpowiada, że mają 4 mln długów wiec moja faktura jest dla nich średnio istotna. Ostrzegam przed jakąkolwiek współpracą !!!!

Wladysław

BIURO

panie PRAWDZIWY mówisz nieprawdę, jak możesz zarobić poniżej 2000zł ? podstawa z umowy o prace 1450 zł ekwiwalent za pranie 21x 25zł =525 zł kartki żywnościowe 21x10=210 zł to najmniej bez premii i metrów masz 2185zł netto za czarne dniowki bez kwalifikacji

@BIURO 07.07.2017 06:59

Składki ZUS bardzo niskie z 2000 ,kasa jest jeżeli brygada ma metry ale ne wszyscy.obecnie to kasy juz nie widac wyplata w 3 ratach Bumech ma prawdopodobnie problemy finansowe bo kasę trzymają ile sie da .Ogólnie ta firma to jeden wielki przekręt!!!!

Prawdziwy

Bujda na resorach gówniane pieniądze i to w dodatku nie w terminie dodam tylko że nie mam rewirów, N i w soboty też chodzę i zarobiłem w tamtym i poprzednim miesiącu 1950 zł z kartkami. Syf Total

lekoatletyka

Elektryk z papierami dostanie na pniówku więcej niż 2300-2400?

elektryk
@lekoatletyka 26.05.2017 14:40
Elektryk z papierami dostanie na pniówku więcej niż 2300-2400?

ponad 3 tys lekko a w przodku 4-5 tys dostaje.

antek
@elektryk 01.06.2017 08:16
ponad 3 tys lekko a w przodku 4-5 tys dostaje.

takiej kasy elektrycy czy nawet górnicy na kopalniach nie mają po 5 tyś

sztajger

przychodźcie do nas do roboty, na Wieczorku na 2 kombajny, na Staszicu na 2 kombajny, na Pniówku na 2 kombajny i na Halemba tyż na 2 kombajny. Wszystko w węglu, dobre metry i dobra KASA

górnik
@planista 01.06.2017 08:27
Jasne! bierz ludzi i przychodź do biura na Wieczorku szyb Pułaski, idziesz do przodka od ręki , ale z kombajnistą!, tel: 32 707...

nie wiedziałem że w tej firmie planista czy planistka decydują kto gdzie będzie pracował

RYLUNIO
@górnik 23.06.2017 12:30

Rafalski rządzi ,pokemon z dniówki dołowymi,siedzi w biurze z Bałchem i ustala płace,

Pracownik produkcyjny

Witam ja juz rana tu bom ciekaw jak tam bumech stoi gdzie ma roboty na khw i jak placi , urlopy bez problemu, kartki po ile? udzieli ktos odpowiedzi tylko bez wałków proszę

Gal
@Pracownik produkcyjny 03.03.2017 07:51

cześć! roboty na pniowku, staszicu, wieczork,u halembie czarnygorze. płaci średnio ale stale, a za dobre metry płaci niezło kase. za soboty tyż

pr. prod.
@Gal 02.04.2017 08:36

Dzieki wielkie

mirek

bumech w iwinach to niezłe kurest = o , mało placa bo ciagle dyrektor z przydupasami okrada zakład, kreca wałki z towarem, okradają bumech ile wlezie, maja lewa sprzedaż, robia więcej a czesc tylko wpisują ze sprzedane i wyprodukowane a reszta idzie pod stolem :D:D:D zamawiają na lewo firemki znajomych i placa im kupe kasy za naprawy a bumech buli hahahha to jest w iwinach niezle złodziejstwo :D ciekawe jak skarbowka tam do nich zawita , co zrobicie z tymi lewymi fakturami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ofermy zyciowe koledzy specjalnie psuja maszyny i potem wołaja znajomego z firmy aby naprawiał za grube tysiące ... to co tam się dzieje to debilizm !!!!!!!!!

Józek ze Staszica

Co to za kombajn-dziad transjana ni to chinczyk ni remag ni pies ni wydra! tym ciulstwym nie zrobiymy metrow!!! niech to bumech wymiyni na normalny bo na słonygo śledzia nie zarobiymy!!!

Bob

Karino wracej ciulu curik nazot do korzeni znaczy się do kontroli

JaGa

Zależy gdzie chcesz pracować - w halach prod-remont to indywidualna sprawa każdego zatrudnionego zależna od kwalifikacji i umiejętności techn- technologicznych. W oddziałach górniczych kasa jest wynikiem miesięcznego wykonu robót - czyli ilości metrów wydrążonego wyrobiska, a opiera się zazwyczaj o motywacyjny system wynagrodzenia. Kto pracuje i ma wyniki ten zarabia, nawet 4 do 6 tyś na miesiąc. Nie ma płacy na zasadzie czy się stoi czy się leży.... Więc tym którzy umieją pracować i chcą zarabiać mówię, że się opłaca, zaś kombinatorom się nie opłaca... Najlepsze życzenia barbórkowe dla kolegów górników - Szczęść Boże!

bylybum
@elektr- drucik 12.12.2016 14:59
za czorne dni miolem 3900 i za s-n 1400. To nie fanzol "bylybum" !!! cheba ci sie nie chialo robić cieniasie. idź na...

Tera robie pod Węglokoks na wydobyciu wiec leje na twoja firemke 3900 buahaha cienki to jest twój przelew na konto ... To nic tylko do bumechu lecieć bo na wydobyciu mam 4k z dwiema sobotami czyli lipa nie ma to jak firmy jednak.

Nurek
@JaGa 27.11.2016 21:09

Taki h..j robiłem tam 2 lata i żeby zarobić musiałem 7 świat i dost 3100 max złodzieje

konnik

bumech iwiny, ZWG patologia i naciąganie ludzi w butelke, na stanowiskach nieuki, donosiciele [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okradają firme od srodka, tam pracują ludzie upośledzeni, jak zobaczyłem co tam się dzieje i jak się podchodzi do tematu to zwinelem nogi za pas wychodząc obsmiewawszy dyrektorka głośnym rechotem na cały zakład, kierownik okrada pracowników pracownicy okradają zakład, smiech na sali :D syf brud i male zarobki z jednym typem rozmawiałem to się jąkał jakiś debil, inny łazi w jasnym fartuszku hahahah pewnie ciota dyrektora, inny nie umyty z miesiąc czasu caly brydny, następny przylazł i rozmawia ze mna ejo a ty tu nowy :D:D hahahahahahah ze jeszcze zakład taki w Polsce istnieje :D aaaa uważajcie na dyrektorka w ofercie oferowali chcieli mi dac pare tysi, potem jak przyszlo co do czego jakas rozmowa inkognito z kims tam za plecami, i po 5 minutach mowia ze tyle nikt nie zarabia i gora 2000 dostane hahahahhaha naciągacze i debile :D

Zainteresowany pracą
@konnik 21.11.2016 05:48

Panowie na jakim poziomie są zarobki na krakowskiej w Katowicach i czy wypłata jest na czas? Jakie relacje z dyrektorem?

Rafal

Panowie jak wyglądają zarobki w kontroli jakości w Katowicach

juhas
@Rafal 10.11.2016 05:56
Panowie jak wyglądają zarobki w kontroli jakości w Katowicach

Rafal napisz do KONIA !!!

julian

ta firma to totalne dno (oddział Pniówek) robic trzeba jak koń a zarobki po 1800-1900 zl i wypłata opłacana z najniższej krajowej wypłacana w 3 ratach ,umowy kontraktowe całe kierownictwo i sztygarzy emeryci co nic w zyciu nie osiągneli a teraz chcą karierę robić. KPP to najwiekszy oszust ,obiecuje cuda a na wypłacie szok .omijac z daleka tych złodzieji

yyyy
@julian 24.10.2016 15:00

skoro dno to powiedz mi ze jeszcze taK KOTS PRACUJE to nazwe go idiota oficialnie !

Józek ze Staszica

Staszic - zarobki super bo i metry so a robota jest ze nawet ludzi za mało! Drugi pzrodek bedzie ruszał. Jak sleper zarobi 3-4 tys to co nażekać! a w przodku to i wiecej jak 5. ale ci co sie obijajo abo horujo to nazekajo. A rezsta musi na nich robic!

jajayhymcziipoł
@Józek ze Staszica 20.10.2016 13:43

cisniesz kit az nie milo i kuje w oczy ,ja osobiscie nie znam firmy w tym okresie ktora dalaby sleprowi chociaz te 2200 za knefel a Ty bredziesz ,lepiej jakbys mial racje ale NIKT tego nie łyknie chyba że śleperzy....

Zainteresowany

Nie mam kolege z którym planuję zmienić firme :) u nas ostatnio wypłata 1978górnik w przodku, 1813 ślusarz... za takie pieniądze nie będe( usunięte przez administratora )

zainteresowany

Jak wypłata dla górnika w przodku u nich wygląda i ile zarobi ślusarz?

elwis

A kaj robią badania

jo

w Bumechu w Katowicach Merta tyn ciul i kapuś jest teraz dupnym dyrektorem , ciekawe kiedy Zarząd się pozna na nim że on oprócz kapowanio nic nie umie .Doreń Koń karino

gall
@jo 25.09.2016 20:04

zarząd się poznał i dlatego awansował... Wreszcie będą wyniki... drżyjcie narody!!! Za chwilę będzie szefem na boksytach

Czy są jakieś przyjęcia na Czarnogóre i jakie czy spełniać warunki???

gorol

mam pytanie o prace w czarnogorze

Aga
@gorol 21.09.2016 17:02
mam pytanie o prace w czarnogorze

to je zadaj

@Aga 24.10.2016 14:00
to je zadaj

Czy są jakieś przyjęcia na Czarnogóra??

pracownica

bumech w Iwinach, miałam zaszczyt pracować w tej firmie, to co się tam dzieje to jedno wielkie oszustwo, i podatkowe i placowe i kolesiowe, fałszowanie dokumentacji, nikt za nic nie odpowiada wina zwalana jest na innych aby nie tylko na winnego, place niskie, warunki pracy jak w kołchozie na Syberii , zimno brudno smierdzaco i na co dzień oglądasz zapite buźki fizycznych pracowników zataczajacych się katem korytarza, większość pracowników przyjmowana z okolicznych wsi za najnizsza krajowa, młode pijaczki po zawodowce lub stare przed emerytura, kilku młodszych w biurach siedzi po znajomości z wiedza zerowa lub srednia, firma presperuje na progu bankructwa, szukają glownie osob za male pieniądze a wiedza liczy się na 2 miejscu prawde mowiac nikt doświadczony z wyksztalceniem i olejem w glowie, nie będzie marnowal na to dziadostwo czasu ... bylam świadkiem gnojenia dobrych pracowników i to naprawdę ludzi z wyksztalceniem i wiedza, a tępych cwaniakow po układach trzymali dalej bo wlazi w 4 litery i donosi kierownikowi, taka firemka na miare 17 wieku :D

g przodek

Jakie zarobki bo jo transjanie cieńko

Przodek

Są. Na Staszicu czekają

Ślusarz

W Metro jest ogłoszenie że są przyjęcia. Bumech na Wesołej dawał zarobić ślusarzom w przodku 3 000 na rękę Dalej to aktualne? Chodzi mi tylko o ślusarzy.

haha

wejdz na strone www to sie dowiesz chyba nie trudne kolego.

haha

wejdz na strone www to sie dowiesz chyba nie trudne kolego.

Alan

bez sensu i nie kumam tej wypowiedzi sory

Gość

tez jestem ciekaw czy da sie chociaz te 2200 zarobic po tylach czy nie bo wiadomo ze do przodka na wstepie jest ciezko sie dostac, ludzie malo co tu pisza to albo jest dobrze" albo albo....

2100 brutto to jest twoim zdaniem dobry zarobek pod ziemią jako górnik

2100 brutto to jest twoim zdaniem dobry zarobek pod ziemią jako górnik

zarobki w bumechu i technika górnicza 2100 brutto przelewy na dwa razy

Hornik
@daro 21.07.2016 20:32
zarobki w bumechu i technika górnicza 2100 brutto przelewy na dwa razy

to na produkcji w ngk gdzie nie urobisz sie prawie wcale oferuja 2200 brutto i premie ,serio jest az tak kiepsko bo albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] farmazon ,albo serio takie dno ten bumech ,chodz widze ze Józek ze staszica sobie chwali ,albo emeryt albo stara fachura kombajnista niewiem wypowiedzcie sie bo mam okazje zjechac z CZechow i isc wlasnie do tej firmy , dzienks

Potok

Józek Ze Staszica Jak u Was z robotą?Jedziecie alpiną?Jak u Was do roboty przez formularz na stronie firmy czy bezpośrednio do kierownika na Staszic?

@Potok 12.07.2016 14:06

bezpośrednio do kierownika - na Staszicu do biura i na Wieczorku do kierownika do biura, najlepiej z papierami 7.00 - 8.00 albo 13.00 - 14.00. Dobrych górników, kombajnistów i energomechanicznych potrzeba. Kasa dobra. Przychodźcie!

OliK

Kiszona Kapusta, chyba Ci zaszli za skórę. Iwiny ? To co opisujesz to pewnie dlatego, że tego ( Iwiny ) nie ma na mapie :) taka czarna dziura gdzie można pić do woli ;). Skoro wszyscy pracownicy pokroju jak to nazwałaś... łopaciarza lub układacza kostki brukowej to co tam robiłaś / robisz? :) Lubisz być ZEREM jak cała reszta opisywanego przez Ciebie towarzystwa ? Mało wiarygodna wydaje się byc ta Twoja opinia... No ale nie mnie to oceniać. Byc może prezio zauważył że ma zera w zespole i czas Iwiny wprowadzić na mapę polski :) . U nas w Kopalniach wygląda to zupełnie inaczej. Na pewno nie na łopaciarzy i brukarzy a na pewno nie ma personalnych ZER jak u Ciebie

Zostaw opinię o Bumech S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bumech S.A.