anonim 2

Toruń

Opinie o anonim 2

Dexter

Meble Gawin... piszą w opisie firmy że słyną z jakości i trwałości. 3 lata temu kupiłem wypoczynek z eko-skóry, nie mam małych dzieci, dbam o meble a w trakcie tych 3 lat już wymianiłem jeden fotel bo fotel popękał (na gwarancji) po gwarancji popękał drugi fotel i siedzisko od kanapy. Chciałem obić te elementy które uległy zniszczeniu na własny koszt ale... jakże wielkie było moje zdziwienie jak okazało się że już nie mają w ofercie tego odcienia eko-skory... Nie mogę nic zrobić... Dzwoniłem do szefa firmy a on mi powiedział że samochód po 3 latach też może sie zepsuć... Jasne, tylko że można do niego kupić części zamienne!!! Odradzam tę firmę z całego serca...

Zostaw opinię o anonim 2 - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie anonim 2