sklep spozywczy konsumex

Żory

Opinie o sklep spozywczy konsumex

Ogólnie szef jest super ale kierownik traktuje ludzi gorzej niż śmiecia ,psa się lepiej traktuje niż pan T[usunięte przez moderatora] traktuje pracowników,ostatnio nawet [usunięte przez moderatora] powiedział ze jesteśmy głupkami i nieukami bez szkoly, choć ja osobiście mam Wykształcenie Średnie i Technika bhp oraz Ochrone Środowiska ale dla kierownika jestem nieukiem i głupkiem bez szkoły....choć tez dało się zauważyć ze nocną zmianę traktuje idealnie tylko nie ranne zmiany.Moje zdanie to Pan Eugeniusz jest super ale kierownik Pan T[usunięte przez moderatora]traktuje ludzi jak byle co lecz trzeba to znosić gdy ktoś jest w sytuacji podbramkowej

Zostaw opinię o sklep spozywczy konsumex - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep spozywczy konsumex