TECHNICAL ENGINERING LTD

An muileann gcearr

Opinie o TECHNICAL ENGINERING LTD

maciek

Firma działa w UK, także komentarzy jest tu mało, zbyt wielu Polaków nie zatrudniają. Z tego co słyszałem to warunki proponuja dobre, ale wiadomo trzeba tu znać angielski płynnie, bo w naszym języku prawie nikt nie mówi.

Mariusz

Witam, Pracował ktoś w tej firmie? Od dłuższego czasu są w sieci ogłoszenia, o naborze kandydatów. Proszę o jakieś info na temat tej firmy, warunków płacy, relacji i w ogóle... Pozdrawiam ---

PIOTR

Słowa kojarzące się z TECHNICAL ENGINERING LTD (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w TECHNICAL ENGINERING LTD: Najbardziej nie podobało mi się w TECHNICAL ENGINERING LTD:

Zostaw opinię o TECHNICAL ENGINERING LTD - An muileann gcearr

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHNICAL ENGINERING LTD