Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej

Łódź

Opinie o Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej

Panna NIKT

Najgorszy pracodawca. Stary zboczeniec który molestował pracownice mobbingował i poniżał. Ostrzegam KAŻDEGO kto decyduje się na podjecie pracy w tej szkole. Cała firma składa się z rodziny Kanclerz-"PAN i WŁADCA" dalej syn żona synowa, tata synowej łańcuszek jak w Ojcu Chrzesnym i taka właśnie mafia kto wdepnął ten wie.Zarobki- niskie chyba że dziewczyna spodoba się i dalej to już wiadomo...Nie piszę tego z zemsty ale ze szczerego serca chce was ostrzec.

Zostaw opinię o Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej