Poczta Polska UP Kraków 55

Kraków

Opinie o Poczta Polska UP Kraków 55

bwoy

odradzam urzad zdominowanmy przez emerytow i odpadów z inpostu nie dorobisz nic do pensji dadza ci najciezszy rejon, 150 % - 200 % normalnego, gdzie mieszkaja pseudobogacze z co nie maja zlotowki przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naczelnik kompletna pala nie umie zalatwic nic dla listonoszy, kierowniczki wariatka/furiatka wiecznie szukajaca problemow, druga slepa/glucha czy kto wie generalnie sama probuje sie stamtad wydostac - szkoda zycia dla tych nieudacznikow, dupolizow i konfitur

nowa

Czy pracował tam ktoś, albo pracuję obecnie Wadowicka, Borek Fałecki i mógłby napisać jakie warunki pracy, bo widzę szukają listonoszy/listonoszek ??

Zostaw opinię o Poczta Polska UP Kraków 55 - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska UP Kraków 55