5.10.15

Opinie o 5.10.15

Xxx

Tam jest wyzysk ,pracowałam tam kilka miesięcy, zero podwyżek, zero premii i 1000 zł za ciężką pracę a jak zaszłam w ciążę to kierowniczka mi powiedziała żebym na zwolnienie poszła bo spowalniam zespół (3 osoby na wielki sklep)

makaron
użytkownik zarejestrowany

natomiast dodatkowo bardzo intrygującą rzecz napisali w ofer4cie na przedstawiciela handlowego - że niby jakieś super wynagrodzenie i prowizje - , konkret, ile?

ona

hej Wiele opinii w necie dotyczy pracy na sklepie... pojawiło się ogłoszenie na samodzielną księgową, może ktoś skrobnąć parę zdań o atmosferze,ilości pracy, przełożonych itd itp ;)

Zostaw opinię o 5.10.15 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 5.10.15