Opinie o Transkęt w Sucha Beskidzka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Transkęt. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Transkęt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transkęt w Sucha Beskidzka

Eliza Nowy wpis

Jakich pytań mogę spodziewać się na rozmowie ?

Adas Nowy wpis
@Eliza

Na jakie stanowisko ?

cóż Nowy wpis

Niestety, jak to w firmie rodzinnej - kierownicze stanowiska obejmują w większości totalnie niekompetentne osoby.

Wiktor Nowy wpis

Niestety nawet najlepsze firmy mają swoich maruderów i stąd te narzekania.

Ubudabi

Smiiechu warte negatywne opinie. Jak ktoś chce pracować to będzie . Wiadomo nikt Wam nie zapłaci za siedzenie 8h na telefonie. Jaki mobbing? Podaj przykład. Uważam, ze teraz lepiej zorganizowana praca jest.... schodzi jak świeże bułeczki. Obcokrajowcy są obibokami i dobrze,ze ich nie ma. Pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Transkęt? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel handlowy
Hydro NRG Sp. z o.o.
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
Kornel

Bardzo dobrze oceniana firma w branży. Dobra praca więc jeśli komuś nie odpowiada to przecież może ją zmienić.

5uh53revww

do Agnieszki obcokrajowców nie ma już jakieś pół roku,chyba nie chcieli robić za taką stawkę :)

Zahariasz

Odradzam pracę w tej firmie... ludzie są wykorzystywani za parę groszy, zresztą ogólnie atmosfera raczej średnia.

Witam i o zdrowie pytam.

Jak teraz atmosfera w firmie? Poprawiło się coś? Czy jest tak jak w 2015? Warto aplikować? Jak się traktuje ludzi? Jak bydło armatnie? Czy ktoś docenia ich pracę? O zarobki nie pytam, bo sam sobie na nie zapracuję, ale nie chcę trafić w jakieś (usunięte przez administratora)

Bolerioza
@Witam i o zdrowie pytam.

Też bym chciał wiedzieć jak tam jest. Uchyli ktoś rąbka tajemnicy ?

Pracowniknajlepszy
@Witam i o zdrowie pytam.

Praca dalej taka sama, atmosfera jeszcze gorsza niż w 2015, kierownictwo zmienia się jak skarpetki niestety coraz bardziej gorsze. Także chłopie nie wracaj nie ma po co chyba że lubisz mobing i wyzysk jaki tam panuje.

Iwona
@Pracowniknajlepszy

Nie brzmi to najlepiej. Dobra atmosfera przyczynia się do motywacji pracowników, więc poważnie zaniepokoił mnie Twój wpis. I do tego jeszcze kolejny poważny zarzut - mobbing. Skoro rzeczywiście ma on miejsce w Transkęt, to trzeba byłoby to zgłosić odpowiednim osobom. Jak myślisz?

Agnieszka

Czy w firmie pracuje dużo obcokrajowcow ?

MarzeńSzczyt

Wspaniali ludzie, genialna atmosfera, super klimat, szefostwo miód, Malo tego! Czas płynie szybko, super zarobki wraz z premią! Porządne ubranie robocze! Przerwy można spędzić na ładnych, przyjemnych, nowoczesnych stołówkach gdzie każdy ma miejsce, palarnia plenerowa dla osób palących! Znakomite szatnie! Naprawdę widać że firma dba o detale i ceni pracowników. NIE NARZEKAM :') Zachęcam!

Ile

Jaka stawka?

Igor

Jeśli brakuje ludzi do pracy to firma musiała zatrudnić obcokrajowców.

do Igor
@Igor

pytanie się nasuwa dlaczego brakuje pracowników.jak jest firma dobra czyli zarobki atmosfera kultura itd to pracownicy walą drzwiami i oknami

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Sucha Beskidzka.

prac

praca ok ale zarobki i atmosfera oraz traktowanie pracowników już nie,a odkąd pracownicy z Ukrainy są to w ogóle traktują Nas jak podludzie,a koledzy za wschodniej granicy śmieją się z Nas że zarabiają więcej,atmosfera na przerwach też już nie taka fajna bo ludzie się zmieniają i nikt nikogo nie zna i każdy patrzy na telefon aby jakoś zleciało,było fajnie za poprzedniego kierownika z Krakowa miał podejście i wysłuchał człowieka a ci chodzą jak pawie co trzeba się im kłaniać,a jak chcecie się dowiedzieć więcej to zapraszam biorą wszystkich jak leci zero praktyk czy szkół,jak się cenisz to omijaj szerokim łukiem to bagno,powinni tam zrobić wg mnie oczyszczalnie ścieków dla Makowa

prac

praca czesto w nadgodzinach nawet w soboty czasami i w niedzielę

Calkiem spoko

BURY
@anonymous

bardzo prosze szersze wypowiedzi

Danuta

Na pewno premie będą zależeć od wyrobionych wyników @byłypracowik, tak dzieje się w każdej firmie i pewnie w Transkęcie też. Odnoście nadgodzin w pracy w weekendy czy pracodawca informuje o tym od razu przy zatrudnieniu czy dowiadujemy się później?

Pracowałem w tej firmie jakiś czas i ciężko ją nazwać godną polecenia. Wynagrodzenie marne w stosunku do wykonywanej pracy, premie uznaniowe w zależności od miesiąca i humoru przełożonych. Atmosfera fajna, ale jedynie na przerwie od pracy. Wszystko jest nastawione na max zysk kosztem pracowników, ich czasu wolnego, nawet w soboty i to drugie zmiany. Jeżeli szukacie jakiejś normalnej pracy to na pewno nie tutaj, szkoda zdrowia, a przede wszystkim nerwów, bo super zarobków tutaj nie ma, jedynie można nabrac doświadczenie i poszukać czegoś innego.

Filip

Czy firma potrzebuje pracowników? Podpowiedzcie jaka jest atmosfera?

@Filip

Witaj Marku filipie ,na osiedlu ok

@Filip

ja jestem lidrem to mam spoko sie robi na auta

mario

przede wszystkim trzeba mieć dobry węch aby się sprawdzić jako lider czy w kiblu kupą wali czy e- tytoniem .heheheheeh

jasiek

nie rozumiem Twojego sarkazmu @Piwo po zbóju, albo mi coś pasuje i się tego trzymam, albo mi nie pasuje i uciekam. A Ty jak widzę lubisz tylko pisać jakieś mało konkretne opinie i przez to jesteś mało wiarygodny

Piwo po zbóju

Tak, bo w tej firmie pełno jest nierobów takich jak Ty którzy tylko chodzą i nic nie robią a reszta to parobki do zarabiania kasy...w pierwszej lepszej stolarni więcej zarobisz niż tutaj..Ale spokojnie firma się rozwija podwyżki idą już od 20 lat..

Zostaw merytoryczną opinię o Transkęt - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Transkęt?

Zobacz opinie na temat firmy Transkęt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Transkęt