Budinpol

Wrocław

Opinie o Budinpol

szukający

zaraz , zaraz to nie portal o firmach, tylko dla ludzi szukających pracę, to może ktoś napisze jak jest tam teraz, ale mówię o PRACY a nie o tym jak firma wygląda i pracuje.........

Ma. cin

Ta firma to porażka. Pracuja tam ludzie którzy obsługę klienta przejeli z PRL-u. Robą łaskę że się odezwią, Nie przestrzega się tam żadnych zasad bhp, ppoż.pracownicy są wykorzystywanie. Panie 'prezesie' niech szanowny Pan nie wykorzystuje pracowników w celach prywatnych zwanych Bukowice. Mam nadzieję że pan padnie z tą firmka smieszna. Chamstwo ma swoje miejsce.

Iwona

Jak obecnie wygląda praca w Budinpol? Chętnie dowiemy się jak wyglądają teraz warunki zatrudnienia. Jeśli pracujesz w firmie podziel się swoimi doświadczeniami.

kaoa

cześć! wiecie jak wyglada u nich oferta pracy jako Magazynier - Operator Wózków Widłowych? bo chyba trzba mieć jednak krzepę tak naparwde i to całkiem sporą.

as

piszecie że 'S' taki i taki,kupcie dyktafon z kamerą i macie MOBBERA.

:-)

Szef ostatnio bawi się w "wielkiego brata". Pomontował wszędzie kamery i podgląda pracowników. Patrzy za co im jeszcze zabrać i tak już małe pieniądze. Widzę że szef się jeszcze nie nauczył że przez kasę może zmotywować pracowników. A nie tylko zabierać za to lub za tamto.

gość 1

Witam firma jak firma pracowałem tam parę ładnych miesięcy i coś mogę powiedzieć na temat pracy. Może zacznę od pozytywów : Atmosfera jest ok i ludzie czyli pracownicy są super można na nich liczyć pomogą jak trzeba ( ale nie wstawienie się u szefa każdy się boi) Wypłata na czas to się chwali Szkolenia itp to na wielki plus Minusy: Szef - bez komentarza człowiek który nie szanuje pracowników i na tym zakończę Podstawy niskie strasznie niskie Premia jest tak mały procent od sprzedaży że ile człowiek by nie zrobił dostanie ochłapy dosłownie. Wyganianie na urlop zaległy i ten nowy od początku nowego roku na siłę Dyrektorzy siedzą bo siedzą ale żeby coś pomóc i wstawić się u szefa albo coś załatwić to nie ma takiej opcji. Generalnie trzeba gdzieś pracować ale nie w tej firmie można poszukać innej pracy za zdecydowanie lepsze pieniądze i premie bo tutaj się nie da zarobić nawet przyzwoitych pieniędzy nie mówiąc o jakiś kokosach.

bugi

prezes budinpolu bawi sie ludzmi traktuje ich jak śmieci mycie felg od jego jaguara to koszmar

myjnia
@bugi 01.02.2016 00:48

umyj je jakimś kwasem i bedzie po temacie haha

:-)

widzę że pare wcześniejszych wpisów z opisaną całą prawdą o firmie i panujących tam warunkach zostało usuniętych ! Ciekawe dlaczego? Hm....

mietek9999

Witam i znów w Budinpolu jest problem z magazynierami. Zamiast wydawać towar w jak najkrótszym czasie klientom to garstka ludzi która została ma inne ważniejsze zadania i prace zlecane lub bawią się w kucharzy. Ja sam czekałem ostatnio na wydanie towaru 40 minut i to przez brak odpowiedniej ilości magazynierów. Więc pytam o co tam chodzi ?

wacek
@mietek9999 20.05.2015 21:27

nie ma komu robic a tym co zostali nie chce sie za trzech robic ot i caly temat, ciagle szukaja ludzi do pracy ale bez dluzszego skutku

yrek

Z tego co wiem to Budinpol ma kilka oddziałów, czy dobrze myślę? Ktoś wcześniej straszył, ze firma sie kończy ale chyba nie jest to prawdą. Nie tak łatwo zamknąć firmę z 20 - letnim stażem. Poza tym jeśli są tak solidnym pracodawcą, jak solidnie podchodzą do klienta to nie mam pytań - na niektóre ze swoich usług dają 20 - letnią gwarancję, to niespotykane u innych.

on

mat umowy są ok wypłaty przed czasem atmosfera każdy ocenia z własnej perspektywy. Jak ktoś chce pracować a nie udawać że pracuje to może się tam dużo nauczyć...

przedstawiciel

znowu szukaja przedstawiciela, niezła tam rotacja w tym dlugim baraku hehe

mat

jestem osobą młodą, na dobrą sprawę dopiero zaczynam swoje życie zawodowe, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii. Interesuje mnie szczególnie czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jaki jest kontakt z przełożonymi?? czy mam jakies szanse na zatrudnienie w tej firmie? chociaz na okres probny.

obiektywny

A ja muszę powiedzieć, że praca w budinpolu jest w porządku. Trzeba przyznać szef jest czepialski, ale jak się robi co do ciebie należy jest ok, na pewno lepiej się pracuje niż w fabryce.

portier

ta firma sie konczy wiec uwazajcie jesli chcecie tam podjac prace i koniecznie wezcie to pod uwage

przyszly kierowca

skladalem papiery w tej firmie na kierowce. kasa jaka zaproponowali jest smieszna. jesli starzy kierowcy tyle zarabiaja to cud ze jeszcze nikt nie odszedl.

ciekawy janek

a co tam się dzieje ze co chwila nowych ludzi szukają na wszystkie stanowiska na pracuj. pl? jebną z hukiem na dniach czy jak i ludzie wieją?

były pracownik

kilkanaście lat temu pracowałem w firmie ... 2 miesiące. jeśli chodzi o wypłatę to pierwsza była na czas, a druga z poślizgiem ponieważ prezes musiał zapłacić za jakiś bloczki betonowe. atmosfera w pracy beznadziejna! czytając wszystkie negatywne wypowiedzi zgadzam się z nimi w 100%. jedynym pozytywem były w tamtym okresie szkolenia asortymentowe. moim zdaniem jest to dobre miejsce na złapanie kontaktów i obycie się materiałami budowlanymi.

bartek

witam jak wygląda tam praca kierowcy

Krzysiek

Od głodu wojny Putina i P.S. Uchroń nas Panie!!!

aaa

Początek sezonu a tutaj mamy nową taktykę.Jak najmniej ludzi do pracy.Gratulacje !!!!!!! Wnioski nasuwają się same.Uciekać jak najdalej .Przypomina to równie pochyłą i z zatwardziałym systemem prezesa nieodwracalną.Drodzy Państwo szerokim łukiem omijamy i śmiejemy się z tego kabareciku.

***

... i znowu parę osób się zwolnilo. moze czas pomyśleć o podwyżce. aby pozostali nie uciekli.

juzew

Niby poszukują do pracy a twarze ciągle te same w ich sklepach wiec o co chodzi z tymi ogloszeniami. Po prostu zbieraja "cefałki" a nóź im sie trafi jakis zdesperowany inżynier ? :-)

cezary

odradzam i ostrzegam,omijajcie tą Firmę z daleka(usunięte przez administratora)

ciekawy

a co, wszyscy się zwolnili czy taki macie wielki rozwój?? hehe

trol

Nie da sie podważyć niektorych wypowiedzi, cala prawda :-( tak tam właśnie jest, (usunięte przez administratora) zespol zgrany, ludzie sympatyczni ale nikt za nikim sie nie wstawi nie chcąc się narazić, kaźdy pilnuje swojego (usunięte przez administratora)bo jak nie ...to tam są drzwi, droga wolna. Pensje od lat takie same, zero podwyźek, co z tego, ze na czas jak ludzie ybidują, ci na wyzszych stołkach zapewne nie narzekają ale reszta? Wstydz sie Panie Prezesie, kaźdy chciałby godnie przeżyć m-c a u Ciebie to niemożliwe. Gdyby nie sytuacja pracy na rynku, zostalbys sam jak palec na tym placu boju.

Złodziej pracowników, czyli nie polecasz Budinpol? Dobre chociaż na start, by podłapać doświadczenia, czy tez nie?

aaa

Zgadzam się w całej rozciągłosci.Nikt w firmie nie ma prawa wrazić zdania.Jak się coś wyrwie to zrypa .Wszechwiedzacy prezes przed którym na nieszczęście wszyscy chowaja głowy w piasek i prztakują bo muszą inaczej dowidzenia.Nie polecam pracy w tej firmie szkoda nerwów czasu.Atakie podejście do pracowników cechuje wykwintnych buraków

frarri

firma to jedna wielka pomyłka prezes stresuje wszystkich potrafi w sposób masakryczny wyzwać swojego pracownika od najgorszych i naubliżać mu !!! Motywacja ten człowiek nie wie co to jest . Ludzie tam pracują bo niestety w Polsce niema za wiele pracy więc trzeba zacisnąć zęby i pozwolić na poniżanie żeby tylko na koncie coś było !!! Ja już tam niepracuje na całe szczęście !!! Panie prezesie ja teraz jeżdżę Ferrari Carrera z 2008 r i nie z lisingu tylko za moje zarobione zatrudniam 150 ludzi niestety nie w polsce i nie licze każdej pierdołyczy palety a gadzety są dla pracowników i dla tego każdy z nich pujdzie w ciemno za mną bo ludzi trzeba sznować i ich doceniać a nie niszczyć!!!! ale dzięki panu i pańskiej firmie nauczyłem się jak niepowinna wyglądać firma i jakim nigdy niepowinienem być prezesem.Tutaj jest to nie do pomyślenia żeby tak się zachowywać. Ale jeszcze w polsce czsy się zmienią i to pan będzie prosił żeby chcieli dla pana pracować.

filozof

praca jak każda. trzeba się przyzwyczaić i robić swoje. jedna z niewielu firm która daje paczki na święta i dodatki zimowe dla chłopaków z magazynów. co do wypłaty jest ok. i miejmy nadzieję że będzie jeszcze lepiej... cytat z gazetapraca.pl \"Najbardziej zadowolone będą osoby zatrudnione w dużych firmach budowlanych i zajmujących się wyposażeniem wnętrz. Ich płace pójdą w górę niemal o 5 proc. Jeżeli chodzi o podział regionalny, to najwyższy wzrost zarobków spodziewany jest w województwach dolnośląskim (4,8 proc.) i śląskim (4,7 proc.).\" miejmy nadzieję że tak będzie :-))

ptysiu

praca jak każda inna! jezeli sie komuś niepodoba to nie musi tu pracowac. a co do pracodawcy wierzcie mi sa gorsi

ja

jaka determinacja-gratuluję-pewnie zostaniesz za to poklepany po pleckach

speed1764

Szanowni Państwo ,a co to sie w firmie Budinpol dzieje,że tyle ogłoszeń w sprawie pracy się pojawiło?Firma jak firma pracować wszędzie trzeba żadna rewelka,jedyny plus to,że pan S płaci na czas i całość jest opodatkowana i chwała mu za to (usunięte przez administratora)

pod

pod - 2011-09-22 23:18:08 Oho czyżby sam Prezes się wypowiedział??? A nie jest jeszcze inna ewentualność \ mam na myśli cukierkową wypowiedź z 4 lipca 2011, która to uważa że gorzkie słowa prawdy muszą wynikać z zazdrości. Ale każdy ocenia według siebie!

pod

Oho czyżby sam Prezes się wypowiedział??? A nie jest jeszcze inna ewentualność "grzeczny" synuś tatusia, albo macie "lizaka" na pokładzie.

czytam i próbuje zrozumieć Twoją wypowiedź. Przecież nikt ciebie nie zmusza do pracy \"dla Prezesa\". życze Ci, byś kiedyś też był przedsiębiorcom i musiał zapąłcić terminowo wszystkie zobowiązania. !! Wiadomo byćie prezesem to wieczne wakacje..ogarnijcie się..zatrudniać kilkadziesiąt osób to jest mega obciażenie psychiczne! każda Twoja decyzje to być, albo nie być wszystkich pracowników!! NIE tylko prezesa.. AHA, no i jak kiedyś zapąłcisz pracownikowi, to zobaczysz że czas to pieniądz! I NIKT ci nie zapąłci za siedzenie.. a jak wolisz jebac na budowie , zamiast zamiatać liście lub podlewać kwiaty to droga wolna..Napewno tam dostaniesz Paczke z kawą na świeta i premie..I rozdawał byś palety za darmo! A jak gostek ma jakąś konkretną fure, to i tak napewno nie jest jego tylko leasingu..Powiem Ci że jak bym miał kase to tez bym kupił jakiegoś kozaka (ferari lub lambo) i śmiał bym śię z Takich jak TY.. Zazdrość to (usunięte przez administratora) wada, a w okół czai się fałsz i zdrada! Ziomy

cała prawda.Widać ze naprawde tam też pracowałaś

Wszystko prawda. Nic dodać nic ująć!

Atmosfera jest super - jak Prezesa i właściciela w jednej osobie nie ma w pobliżu. A teraz kilka słów prawdy. Sprzedawcy mają niską podstawę reszta prowizja od marży. Niby nic nienormalnego ale jak marża niższa od pewnego progu - nici z premii naliczanej po trzech miesiącach tylko od faktur zapłaconych w terminie. Klient wpłaci dzień po terminie - faktura do premii nie wchodzi. \"Dzwońcie po klientach może coś kupią\", a za miesiąc - co te rachunki za telefon takie wysokie. Dostawca robi szkolenie gdzieś w terenie (techniki sprzedaży, informacje o nowościach- normalka)- jadą najlepsi a jako bonus wypisują urlop, żeby im nie ciążył. Firma chyba jako jedyna każdą paletę, która wyjeżdża z placu fakturuje. OK kilka deseczek też kosztuje, ale nawet nie ma mowy o wymianie przy dostawie. Niby nic takiego, ale wytłumaczcie klientowi, że teraz zapłaci, a jak ją odda (osobiście, kierowcom z Budinpolu nigdy nie jest po drodze) to zrobi się korekte. I jeszcze słowo o magazynie. Stanowisko to

Zostaw opinię o Budinpol - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budinpol