Budinpol

Wrocław

Budinpol
2 35

Opinie o Budinpol

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w Budinpol? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

znam temat

pajacowaty piotruś już się kończy, więc nawet się tam nie zatrudniajcie, bo to będzie bardzo krótka kariera

Iwona

Przeglądając stronę internetową Budinpol, w zakładce aktualności zauważyłam, że w maju 2017 firma ta zorganizowała dla swoich klientów grilla. Czy pracodawca ten w podobny sposób traktuje swoich pracowników i zapewnia im różnego rodzaju imprezy integracyjne? Jeżeli tak, jest to, jak oceniacie takie gesty od pracodawcy skierowane w Waszą stronę? Możecie podzielić się swoim zdaniem w tej kwestii?

Ma. cin

Ta firma to porażka. Pracuja tam ludzie którzy obsługę klienta przejeli z PRL-u. Robą łaskę że się odezwią, Nie przestrzega się tam żadnych zasad bhp, ppoż.pracownicy są wykorzystywanie. Panie 'prezesie' niech szanowny Pan nie wykorzystuje pracowników w celach prywatnych zwanych Bukowice. Mam nadzieję że pan padnie z tą firmka smieszna. Chamstwo ma swoje miejsce.

Stach
@Ma. cin 25.10.2017 20:38

Widzę ze ktoś miał wyjazdy na ranczo prezesa .

szukający

zaraz , zaraz to nie portal o firmach, tylko dla ludzi szukających pracę, to może ktoś napisze jak jest tam teraz, ale mówię o PRACY a nie o tym jak firma wygląda i pracuje.........

Iwona

Jak obecnie wygląda praca w Budinpol? Chętnie dowiemy się jak wyglądają teraz warunki zatrudnienia. Jeśli pracujesz w firmie podziel się swoimi doświadczeniami.

kaoa

cześć! wiecie jak wyglada u nich oferta pracy jako Magazynier - Operator Wózków Widłowych? bo chyba trzba mieć jednak krzepę tak naparwde i to całkiem sporą.

as

piszecie że 'S' taki i taki,kupcie dyktafon z kamerą i macie MOBBERA.

:-)

Szef ostatnio bawi się w "wielkiego brata". Pomontował wszędzie kamery i podgląda pracowników. Patrzy za co im jeszcze zabrać i tak już małe pieniądze. Widzę że szef się jeszcze nie nauczył że przez kasę może zmotywować pracowników. A nie tylko zabierać za to lub za tamto.

gość 1

Witam firma jak firma pracowałem tam parę ładnych miesięcy i coś mogę powiedzieć na temat pracy. Może zacznę od pozytywów : Atmosfera jest ok i ludzie czyli pracownicy są super można na nich liczyć pomogą jak trzeba ( ale nie wstawienie się u szefa każdy się boi) Wypłata na czas to się chwali Szkolenia itp to na wielki plus Minusy: Szef - bez komentarza człowiek który nie szanuje pracowników i na tym zakończę Podstawy niskie strasznie niskie Premia jest tak mały procent od sprzedaży że ile człowiek by nie zrobił dostanie ochłapy dosłownie. Wyganianie na urlop zaległy i ten nowy od początku nowego roku na siłę Dyrektorzy siedzą bo siedzą ale żeby coś pomóc i wstawić się u szefa albo coś załatwić to nie ma takiej opcji. Generalnie trzeba gdzieś pracować ale nie w tej firmie można poszukać innej pracy za zdecydowanie lepsze pieniądze i premie bo tutaj się nie da zarobić nawet przyzwoitych pieniędzy nie mówiąc o jakiś kokosach.

bugi

prezes budinpolu bawi sie ludzmi traktuje ich jak śmieci mycie felg od jego jaguara to koszmar

myjnia
@bugi 01.02.2016 00:48

umyj je jakimś kwasem i bedzie po temacie haha

:-)

widzę że pare wcześniejszych wpisów z opisaną całą prawdą o firmie i panujących tam warunkach zostało usuniętych ! Ciekawe dlaczego? Hm....

mietek9999

Witam i znów w Budinpolu jest problem z magazynierami. Zamiast wydawać towar w jak najkrótszym czasie klientom to garstka ludzi która została ma inne ważniejsze zadania i prace zlecane lub bawią się w kucharzy. Ja sam czekałem ostatnio na wydanie towaru 40 minut i to przez brak odpowiedniej ilości magazynierów. Więc pytam o co tam chodzi ?

wacek
@mietek9999 20.05.2015 21:27

nie ma komu robic a tym co zostali nie chce sie za trzech robic ot i caly temat, ciagle szukaja ludzi do pracy ale bez dluzszego skutku

yrek

Z tego co wiem to Budinpol ma kilka oddziałów, czy dobrze myślę? Ktoś wcześniej straszył, ze firma sie kończy ale chyba nie jest to prawdą. Nie tak łatwo zamknąć firmę z 20 - letnim stażem. Poza tym jeśli są tak solidnym pracodawcą, jak solidnie podchodzą do klienta to nie mam pytań - na niektóre ze swoich usług dają 20 - letnią gwarancję, to niespotykane u innych.

on

mat umowy są ok wypłaty przed czasem atmosfera każdy ocenia z własnej perspektywy. Jak ktoś chce pracować a nie udawać że pracuje to może się tam dużo nauczyć...

przedstawiciel

znowu szukaja przedstawiciela, niezła tam rotacja w tym dlugim baraku hehe

mat

jestem osobą młodą, na dobrą sprawę dopiero zaczynam swoje życie zawodowe, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii. Interesuje mnie szczególnie czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jaki jest kontakt z przełożonymi?? czy mam jakies szanse na zatrudnienie w tej firmie? chociaz na okres probny.

obiektywny

A ja muszę powiedzieć, że praca w budinpolu jest w porządku. Trzeba przyznać szef jest czepialski, ale jak się robi co do ciebie należy jest ok, na pewno lepiej się pracuje niż w fabryce.

portier

ta firma sie konczy wiec uwazajcie jesli chcecie tam podjac prace i koniecznie wezcie to pod uwage

przyszly kierowca

skladalem papiery w tej firmie na kierowce. kasa jaka zaproponowali jest smieszna. jesli starzy kierowcy tyle zarabiaja to cud ze jeszcze nikt nie odszedl.

ciekawy janek

a co tam się dzieje ze co chwila nowych ludzi szukają na wszystkie stanowiska na pracuj. pl? jebną z hukiem na dniach czy jak i ludzie wieją?

były pracownik

kilkanaście lat temu pracowałem w firmie ... 2 miesiące. jeśli chodzi o wypłatę to pierwsza była na czas, a druga z poślizgiem ponieważ prezes musiał zapłacić za jakiś bloczki betonowe. atmosfera w pracy beznadziejna! czytając wszystkie negatywne wypowiedzi zgadzam się z nimi w 100%. jedynym pozytywem były w tamtym okresie szkolenia asortymentowe. moim zdaniem jest to dobre miejsce na złapanie kontaktów i obycie się materiałami budowlanymi.

bartek

witam jak wygląda tam praca kierowcy

Krzysiek

Od głodu wojny Putina i P.S. Uchroń nas Panie!!!

aaa

Początek sezonu a tutaj mamy nową taktykę.Jak najmniej ludzi do pracy.Gratulacje !!!!!!! Wnioski nasuwają się same.Uciekać jak najdalej .Przypomina to równie pochyłą i z zatwardziałym systemem prezesa nieodwracalną.Drodzy Państwo szerokim łukiem omijamy i śmiejemy się z tego kabareciku.

***

... i znowu parę osób się zwolnilo. moze czas pomyśleć o podwyżce. aby pozostali nie uciekli.

juzew

Niby poszukują do pracy a twarze ciągle te same w ich sklepach wiec o co chodzi z tymi ogloszeniami. Po prostu zbieraja "cefałki" a nóź im sie trafi jakis zdesperowany inżynier ? :-)

cezary

odradzam i ostrzegam,omijajcie tą Firmę z daleka(usunięte przez administratora)

ciekawy

a co, wszyscy się zwolnili czy taki macie wielki rozwój?? hehe

trol

Nie da sie podważyć niektorych wypowiedzi, cala prawda :-( tak tam właśnie jest, (usunięte przez administratora) zespol zgrany, ludzie sympatyczni ale nikt za nikim sie nie wstawi nie chcąc się narazić, kaźdy pilnuje swojego (usunięte przez administratora)bo jak nie ...to tam są drzwi, droga wolna. Pensje od lat takie same, zero podwyźek, co z tego, ze na czas jak ludzie ybidują, ci na wyzszych stołkach zapewne nie narzekają ale reszta? Wstydz sie Panie Prezesie, kaźdy chciałby godnie przeżyć m-c a u Ciebie to niemożliwe. Gdyby nie sytuacja pracy na rynku, zostalbys sam jak palec na tym placu boju.

Zostaw opinię o Budinpol - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budinpol