asti ristoranti

Zamość

Opinie o asti ristoranti

3=-

ale smak pizzy to rozmowa o pizzerii przyjacielu. ja ich uważasz za najlepszą knajpkę w Zamościu obecnie, pizza boska a ceny bardzo przystępne teraz

marianna

Mi osobiście smakuje!Pizza naprawde superr,jedyna taka w całym zamościu,bez porownania z innymi ! Jedzonko mniammniam.POLECAM w 100 % !!!

Michal zamosc

To jedzenie naprawde jest prawdziwie włoskie, smakując tych dań można naprawde poczuć sie jak w Itali idealnie dobrany klimat jak najbardziej POLECAM !! pozdrawiam

casto

pizza mmmniam...kozak niema takiej a przynajmniej nie probowalem boss jest o.k jak na pierwszy raz

Miriam

Pizza super.....prawdziwe spaghetti wloskie.....Najlepsza kuchnia w Zamosciu.......Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mloda

A mi sie tam podoba obsluga mila pizza pyszna espresso prawdziwie woskie i ceny normalne jak na restauracje bo w koncu to restauracja a nie knajpa

nickodem

zdarzylo mi sie skosztowac tego jak to napisali-gusto,ale do gusto im duuuzo brakuje,a poza tym ceny zaaaaaaabujcze,chyba w zamosciu nie ma tak drogo nigdzie!!!!

diclob55

zgadzam sie w 100%,jedzenie nie najlepsze a do tego drogie strasznie,a kelnerki malo dyspozycyjne,nie polecam

logitech

najdrozsze jedzenie i picie,obsluga beznadziejna,lokalizacja ok ale ogolnie beznadzieja

Zostaw opinię o asti ristoranti - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie asti ristoranti