Opinie o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. w Gdynia

Znu12

Pomimo że (usunięte przez administratora) zostało zniesione lata temu, tutaj dopiero jest witane z uśmiechem. Atmosfera komicznie żenująca, fundowana juz na etapie biura tzw koordynatorów. Ciągle straszenie czego sie nie może robić, a co musi sie robić bo koordynator tak uważa że masz czas i zdarzysz. Nie wazne ze obiekt sie rozrasta, brakuje pracowników. Masz zrobić. A słowo "przeorganizujcie się" wzrasta do skali MEMA. Bo "przeorganizować" sie jest dla koordynatora równoznaczne z "klonować się". Są tacy ktorzy nie maja pojęcia o pracy która koordynowali jak zaczeli to robić. Sa tacy ze dotarli tam po szczeblach "kariery z mopa do biura" i dzis juz zapomnieli ze poganiają ludzi a jeszcze nie tak dawno biurko odciskało im sie na twarzy na nocnej zmianie. Pieniądze? Wszedzie do okoła zarobisz tyle samo. A moze i lepiej, bez 3 zmian i pracy w niedzielę i święta. Wymagania coraz większe, presją coraz większa a pieniądze bez szału. Starzy pracownicy powoli i zbyt powoli uciekają. Przyjmuje sie wszykich jak leci z łapanki. Ta opinia zniknie jak każda prawdziwa bo nieprzychylna

A jaka jest prawda Adaś???????!!!!!!!!!!!!!!

Pochwal sie ile to ludzie zarabiają tam??????Czy ci brak odwagi?

Prawda
@Monika

Tam tylko i wyłącznie pracujecie na czarno taka prawda znam ponad 6 osób co pracują w tej firmie na gębę żeby mieć np 20 zł na godzinę oni z góry mówią ci że albo pracujesz na czarno albo na umowę zlecenie i "grosze" dostaniesz.

Administrator Nowy wpis

Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. HR. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Faktycznie starzy pracownicy odchodzą? Tak przynajmniej teraz zostało tu napisane i zastanawiam się jakie warunki pracy mogli mieć tu przez lata wyrobione? Są może podwyżki za lata pracy? albo nagrody stażowe? po prostu zastanawiam się czemu jednak praca idzie tu do przodu jeśli warunki mogą niektórym nie odpowiadać?

Znu12 Nowy wpis

QWERTY Nowy wpis

Tak czytam sobie to ogłoszenie dla koordynatora, o którym już niedawno tu ktoś wspomniał i w treści jest napisane, że trzeba mieć kilkuletnia praktykę z jazdy samochodem. W teorii to narzuca w pewnym sensie średni wiek kandydata? Dodatkowo to jeździ się swoim autem czy jakimś od firmy? tego nie wskazali bezpośrednio

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Emila

Jak często dochodzi do jakichś nieporozumień względem samych ogłoszeń czy tez umów? Widzę ze taka opinia jakiś czas temu wpadła zahaczająca o ten temat i po prostu zastanawiam się nad atmosferą w pracy. jakiś czas temu koordynator obiektów był poszukiwany, ciekawią mnie warunki od tej perspektywy. Czy ktoś może je opisać? tutaj nie podano zarobków, czy ktoś zna przedziały?

A widziałem ofertę z tamtego roku właśnie dla osoby do sprzątania biur i faktycznie tylko to zlecenie było dostępne. jakby nie patrzeć jest to pracownik fizyczny… Co z jakimś ubezpieczeniem lub czymkolwiek skoro twierdzisz, że są osoby, które preferują prace bez umowy? Nigdy jeszcze wypadku żadnego nie było? I nikt w zasadzie nie interesuje się tą sytuacją?

Xyz

O wypadkach nic nie słyszałam ale ubezpieczenia nie ma zapomnij jeżeli np w ogłoszeniu jest napisane że np 500 za sprzątanie biur ty się zgadzasz podejmujesz się pracy bo ci pasują godziny i po jakimś czasie pytasz co z umową to usłyszysz że jak chcesz dostać umowę zlecenie to zarobisz 200 po odprowadzeniu podatków takie są realia tej firmy i co zwolnisz się wiedząc że są wypłacalni i potrzebujesz gotówki??? No nie zwolnisz będziesz jak głupi ciągnąć na czarno bo taka ich polityka

@Xyz

To znaczy no ja nie wiem czemu ktoś idzie robić bez tej umowy? Ze wypadków nie ma to ok, widzę ze poprzednik jest jeszcze bardziej niż ja przezorny. Ogólnie co do tych warunków pracy to ktoś cos zgłaszał? Niby o zgłoszeniach była mowa we wpisach ale to chyba o reklamacje komuś chodziło?

ELA
@Xyz

Stawki zazwyczaj podawane są brutto, to pierwsze, netto zależy od wielu czynników, a podatki i składki wynikają z przepisów prawa. Wystarczy ze zrozumieniem czytać ogloszenia.

Tili

Firma chętnie zatrudnia bez umowy a jak masz komornika to ukryją twoje zarobki. Nie wiem jak inne firmy mogą z nimi współpracować.

A jaka jest prawda Adaś???????!!!!!!!!!!!!!!

Pochwal sie ile to ludzie zarabiają tam??????Czy ci brak odwagi?

człowiek pokory
@A jaka jest prawda Adaś???????!!!!!!!!!!!!!!

zarobki teraz... stawka głodową na zlecenie 16zl/h. co daje około 3000zl z premia za to że jesteś frejerem i przychodzisz do pracy, młodszy specjalista mopa (umowa o pracę) stawka za cały miesiąc 2450zl. czyli reasumujac nie opłaca się być na umowie bo jeszcze się musisz liczyć z tm ze musisz przestrzegać regulaminu. na zleceniu masz na wszystko (usunięte przez administratora) i nic ci nie mówią

@człowiek pokory

Skoro jesteś taki obeznany w temacie możesz zaktualizować aktualne warunki? Stawki po nowym roku podskoczyły? A zmieniło się przy tym coś jeszcze? Co obsługą samych klientów? Widzę, że od jakiegoś czasu nikt się nie skarży, sporo się poprawiło?

Prawda
@Monika

Osoba prywatna

Jeśli chodzi o Gdańsk (tylko na ten temat się wypowiem). Pracowałem na jednym obiekcie, wszyscy mili, zarówno koordynatorka jak i ludzie wyżej. Nigdy nie spotkałem się ze spóźnioną wypłatą, czy też złym traktowaniem. Podstawa w budowaniu relacji biznesowych i innych to szczerość. Zepsuła się maszyna, telefon do serwisu Clean-Eco i tego samego dnia przyjechal serwisant i naprawił maszynę. Jedyna firma w której mi się tak dobrze pracuje, rynek jest duży jeśli chodzi o firmy sprzątające, ale... Tutaj pracownik jest szanowany, pieniądze też fajne moim zdaniem jak komuś za mało zawsze może dodatkowo biura czy coś innego wziąć. W stosunku do klientów również dział handlowy daje rade, starają sie sprostac oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nie walisz w(usunięte przez administratora), chcesz pracować i nie masz problemów z alkoholem, cenisz sobie współpracę na wysokim poziomie? Przyjdź do firmy Clean-eco 2000, zapewniam że jesli masz chęci do pracy - Zostaniesz na dłużej, tak jak ja.

bodzio
@Osoba prywatna

sami piszą o sobie w superlatywach. Dziecinada!!!! firma rżnie pracowników z każdej strony

Mateusz
@bodzio

Co Ty człowieku za bzdury teraz opowiadasz? Pracuje w firmie pare lat mialem 3 obiekty pod soba i chyba wiem jak jest z mojej perspektywy lepiej niz Ty, idz do roboty a nie siedzisz i marnujesz czas na pisanie

ONA
@Osoba prywatna

serio? tak pisać o tej pseudo firmie może tylko właściciel, albo jego matka

INSPEKTOR
@Osoba prywatna

Oczywiście, że właściciele się wypowiadają, pracowałem, znam, za 5 zł gwoździa wbiliby sobie w (usunięte przez administratora) ludzie bez kwalifikacji, bez szacunku do kontrahentów i pracowników

Usługobiorca Clean-Eco 2000

Z usług Firmy Clean-Eco korzystaliśmy 1 miesiąc i błędem było od razu podpisanie umowy. Niestety 150m2 biur Pani sprzątała w 15 minut. Co ograniczało się do wyniesienia (usunięte przez administratora) Zadziwiający jest fakt, że w tym czasie zawsze obecny był ktoś z Zarządu a jednak Pani nawet nie udawała, że coś robi. Mimo wielu zgłoszeń nic się nie poprawiło a może nawet pogorszyło- ponieważ z czasem brud się zbierał gołym okiem. W usłudze mieliśmy jeszcze mycie posadzki magazynowej 2000m2. W tym przypadku musieliśmy przerwać sprzątanie na samym początku, ponieważ maszyna zalewała strumieniem cały magazyn a Pan, który ją obsługiwał (prawdopodobnie posiadający jakiś stopień niepełnosprawności) owinął sobie kabel od maszyny wokół szyi i tak jeździł z maszyną po magazynie. Zgłosiliśmy natychmiast reklamację -przede wszystkim jakim cudem do magazynu wysokiego składowania 200m2 powierzchni ktoś przeznaczył maszynę na kablu i pracownika, który nie miał pojęcia co sam robi. Było to zagrożenie nie tylko dla niego samego, ale również dla naszych pracowników jak również dla towarów spożywczych które magazynujemy. Ostatecznie zakończyło się na rozwiązaniu umowy- niestety Firma nie uwzględniła naszych zgłoszeń reklamacyjnych i nawet nie odjęła usługi sprzatania magazynu która się praktycznie nie odbyła. mimo to zostaliśmy obciążenia fakturą na pełną kwotę. Clean Eco posiada świetnych Przedstawicieli dzięki czemu prezentują się bardzo profesjonalnie niestety na tym zachwyt się kończy. Opinia ta ma służyć tylko i wyłącznie wzbudzeniu czujności przy ewentualnym wyborze ich usług.

Neutral
@Usługobiorca Clean-Eco 2000

Nie mają osób odpowiedzialnych za usługi..to wymaga profesjalnych osób, które dbają o wykonanie usługi.

@Neutral

Nie znam poziomu tych wspomnianych osób ale teraz tak się zastanawiam, co z pracownikami w takiej sytuacji mogło się wydarzyć? Klient w teorii z ich powodu tu umowę zerwał, więc jakie konsekwencje z tego mogły wyjść? Wie ktoś?

Mam nadzieję

U Was to jeszcze ktoś chce pracować, zwłaszcza na stanowisku kierowniczym..?? Tam da się pracować, bez stresu..??

ryj

benefity???? hahaha, raczej cię okradną niż cokolwiek dorzucą

Urszula
@ryj

Co masz przez to na myśli? Są jakieś opóźnienia w wypłatach czy co?

człowiek pokory

na nic nie licz. ta firma to dno. możesz liczyć na to że będziesz frajerem

Pracuje tam kilka miesięcy (Kallog Kutno ) jedyne co mogę powiedzieć to wszystko zmienia się w (usunięte przez administratora). Zakaz rozmów na temat co cię boli. Zakaz używania telefonu komórkowego w czasie przerwy. Wprowadzone zostały kartki. Dostaje się żółta kartę za to ze wróciło się z przerwy po 17 minutach a nie 15. Palac papierosa musisz w polowe go gasić bo masz natychmiast wracać. Zanim dojdziesz na kantynę twój czas na przerwę się kończy i nie zdążysz zjeść a co gorsza często jesz szybko przez co człowiek choruje. Połowa ludzi się wydziera na pracownika. Większy szacunek maja ludzie pracujący w kallogu niż w clean eco. Praca rozdzielana nie sprawiedliwie.

Dominik
@Ania

Dokładnie opisane. Zapomniala Pani dodać ze te żółte kartki to zabranie 150 zł z wypłaty.

@Dominik

Ja pracuje tam już ponad 2 lata. Kiedyś było inaczej. Człowiek z zapałem przychodził do pracy. Nie było takiego rygoru. A teraz ? Teraz połowa ludzi chce odejść. Ja sama pracując tu tak długo mam dość. Atmosfera jest okropna. Nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać. Człowiek człowieka by zabił. Ludzie maja dość.

Magda
@Ania

Ooo a tak dobrze mówią że atmosfera i wogóle....no A jak nie można tele na przerwie A jak ktoś ma dzieci i chce skontaktować się jak w domu to co.no masakra kartki jak na meczu

@Magda

Tez mi się to skojarzyło z kartkami ostrzegawczymi na meczu. Trochę dziwne rozwiązanie, no ale wiadomo, że chodzi o to, żeby ludzi pracowali, a nie się obijali. Ciekawe co jest jak się dostanie czerwoną, a nie żółtą kartkę? Penie wyjazd z roboty...

Emilia
@Magda

To jest straszne! Przerwa jest dla pracownika i ma prawo robić na niej co chce. Czy te kartki wciąż są używane?

ON
@Emilia

Takie pytanie - czy te kartki są uregulowane w jakimś dokumencie typu regulamin?

Ilona
@ON

Jeśli macie watpliwości co do tych kartek zgłoście do PIP. Oni sprawdzą co i jak.

Kierownik oddziału w Kutnie
@Ania

Dzień dobry, Zbyt dużo nieprawdziwych słów tutaj zostało podanych, żeby zostawić to tak bez komentarza. Dlatego pozwoliłem sobie na odpowiedź. Jeżeli chodzi o przerwy i korzystanie z telefonów to sprawa wygląda następująco. Podczas 8 godzinnej pracy każdemu pracownikowi przysługują dwie przerwy, jedna 15 minut i druga 30 minut (sumarycznie 45 minut). Podczas tego czasu nie ma zakazu korzystania z prywatnych telefonów. Ponadto, jeżeli pojawi się konieczność kontaktu rodziny z pracownikiem to mamy telefony służbowe, które można podać swoim bliskim w celu skontaktowania się z nami podczas pracy. Jeżeli chodzi o kartki to tak, taki system nagradzania i upominania pracowników występują w zakładzie, w którym świadczymy pracę, dotyczy to wszystkich osób wykonujących pracę. Można otrzymać żółte i czerwone kartki, ale także i zielone, która to są wyróżnieniem za dobrą pracę czy też odpowiednie zaangażowanie. Tak jak wspomniał @Franciszek ma służyć to temu, żeby nagrodzić dobrych pracowników a tych co popełniają błędy upominać i dokształcać jest to swego rodzaju prewencja. Jeszcze nigdy w historii firmy się nie zdarzyło, żeby ktoś został pozbawiony premii uznaniowej za otrzymanie zbyt dużej ilości żółtych czy czerwonych kartek, co więcej nikt nigdy nie dostał czerwonej kartki co też świadczy o tym, że system jest skuteczny, ponieważ jedno upomnienie powoduję, że pracownik zaczyna zwracać większą uwagę na daną niezgodność. Często są to niezgodności związane z BHP, czyli bezpieczeństwem wszystkich pracowników, a więc też nas samych. Gdyby miał ktoś jeszcze jakieś pytania bądź wątpliwości to chętnie odpowiem i wszystko wyjaśnię. Natomiast jeżeli chodzi o niektóre komentarz to zalecałbym jednak pewną ostrożność w wypisywaniu nieprawdziwych informacji a osobą, które myślą na poważnie o pracy sugeruję, żeby złożyli CV i sami się przekonali, jak jest naprawdę i nie brali niektórych opinii na poważnie. Pozdrawiam serdecznie Paweł

Emilia
@ON

A skąd ja mam wiedzieć? Ja nie mam pojęcia, zaglądam tutaj jako potencjalny pracownik. Sprawa kartek bardzo mnie zszokowała ale nie znam szczegółów.

@Ilona

Myślisz, że PIP się w ogóle ty zajmie? Jeśli w regulaminie firmy jest taki zapis i pracownik się z nim zapoznał i go podpisał to chyba nie ma się czego czepiać tylko pracować tak, żeby tych kartek nie zbierać wcale albo jak najmniej. Proste, nie?

zeta
@Franciszek

Kartki wszystkich denerwują nie można spokojnie pracować.

INSPEKTOR
@Kierownik oddziału w Kutnie

te "kartki" to wg prawa zwykły (usunięte przez administratora). Do nagradzania są premie, do karania są nagany - na piśmie

Myt

Nie polecam. Wszystko idzie do przodu, takie uslugi sa jest w cenie, a tu najlepiej by pracownik robil za (usunięte przez administratora), jak sie rozeznalem po innych firmach to podziekowalem i zmienilem firme i teraz zarabiam za ta sama robote dwa razy wiecej i nie musze ogladac upierdliwej I.

Karol
@Myt

Dodaj jeszcze słowo na m, a kończący się na -ing z jej strony. Oczywiście ona sie zdziwi jak ktos cokolwiek powie ze jest nie tak.. brak sluw

Irena
@Myt

A możesz konkretniej napisać o zarobkach? Ile zarabiałeś w poprzedniej firmie, a ile zarabiasz teraz?

Chętna do pracy
@Myt

Warto się tam zatrudnić ? Płacą na czas? Czy to prawda ze dają umowe po 3 miesiacach jak piszą w ogłoszeniu? Dużo jest pracy ? czy dam rady jak mam ponad 50 lat?

@Chętna do pracy

Też bym chciał wiedzieć szczególnie z tymi zarobkami czy nie ma opóźnień. Jakbyś się coś dowiedział do napisz, bo ja też w podobnym wieku ;)

Bolo
@Franciszek

Nie ma opóźnień

@Bolo

No to bardzo dobra informacja, a jeszcze ten poruszony aspekt związany z wiekiem kandydata?

Jestem

Witam Pracuję w Clean Eco parę lat nigdy nie spotkałam się z sytuacją żeby ktoś na mnie krzyczał czy poniżał.Są premie uznaniowe czy dodatki na święta i prezenty jeśli ktoś nie spróbuje się nie przekona .Nie ma co słuchać negatywnych opini .Ja jestem zadowolona z pracy i polecam .Nie czytajcie głupot. Przekonajcie się sami.

Poz

Firma pełna profesjonalizmu pod każdym względem. Atmosfera super, zero problemów z dogadaniem się w zespole. Oczywiście firma wypłacalna na czas co ceni sobie każdy pracownik.

Mat

Brak profesjonalizmu ze strony tej firmy (dział rekrutacji). Kandydat do pracy marnuje swój czas i pieniądze a na miejscu okazuje się, iż są inne wymagania niż te przedstawione w ogłoszeniu o pracę. Nie radzę aplikować do tej firmy.

df
@Mat

A to u nich standard.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Eryk

Nie. Tutaj pracownik nigdy nie było traktowania pracownika jako filar, tylko jako zło konieczne. A atmosfera to żart...

Paulina

@ed a jakikolwiek socjal jest zapewniony?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Ed

Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Clean-Eco 2000 Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.
  • Polska 43
    81-334 Gdynia

Clean-Eco 2000 Sp. z o.o.