Fiat Auto Poland

Wejherowo

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Fiat Auto Poland
2 2 6 1

Opinie o Fiat Auto Poland

Robercik

Ogólnie trzeba uważać na ta firmę. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wszystko wydaje się w porządku, dopiero jak sie zatrudniasza to się okazuje że zmieniaja warunki ustalone podczas rozmowy. Po trzech miesiącch pracy miała zostać podpisana umowa na stałe, niestety zaproponowali mi przedłużenie umowy o kolejne pół roku. Wynagrodzenie najniższe plus nagroda uznaniowa uzależniona od widzimisie członków zarządu i ewentualnie kierowników działów czytaj wazeliniarzy. Firma postępuje nie fair w stosunku do pracowników którzy chca zająć sie uczciwie swoja praca a nie donosicielstwem i wazeliniarstwem.

Zostaw opinię o Fiat Auto Poland - Wejherowo

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fiat Auto Poland