Fiat Auto Poland

Opinie o Fiat Auto Poland

Robercik

Ogólnie trzeba uważać na ta firmę. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wszystko wydaje się w porządku, dopiero jak sie zatrudniasza to się okazuje że zmieniaja warunki ustalone podczas rozmowy. Po trzech miesiącch pracy miała zostać podpisana umowa na stałe, niestety zaproponowali mi przedłużenie umowy o kolejne pół roku. Wynagrodzenie najniższe plus nagroda uznaniowa uzależniona od widzimisie członków zarządu i ewentualnie kierowników działów czytaj wazeliniarzy. Firma postępuje nie fair w stosunku do pracowników którzy chca zająć sie uczciwie swoja praca a nie donosicielstwem i wazeliniarstwem.

Zostaw opinię o Fiat Auto Poland - Wejherowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fiat Auto Poland