Diamond massage

Edinburgh

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Diamond massage
2 6 6 1

Opinie o Diamond massage

Zośka

Trzeba otwarcie powiedzieć ,że Daimond Massage to nie masaż tatntryczny a przykrywka dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w. Werbują dziewczyny, czasem naprawdę naiwne i bardzo młode,obiecują lepsze życie a tak naprawdę robią z dziewczyn prostytutki.

pracownica

Pracowałam w tej firmie. Pani Iwony na oczy nie widziałam,z lotniska odebrał mnie Pan Maciej. Praca w obskurnych mieszkaniach,cały czas była mowa że kliencie nie zwracają uwagi na wygład mieszkania,cały czas była niepewność gdyż w każdej chwili mogła wpaść policja. Na wszystkim trzeba oszczędzać,nie ma firmowego telefonu do kontaktu z telefonistką.Nie szanują pracownia.

Zostaw opinię o Diamond massage - Edinburgh

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diamond massage