Salon odzieżowy S.Oliver

Wrocław

Opinie o Salon odzieżowy S.Oliver

Pączek
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, powiem Ci że jak tak czytam, to bardzo fajnie jest chyba w Salon odzieżowy S.Oliver widzę że dziewczynom żyje się naprawdę dobrze i sympatycznie i nie ma się co przejmować zmianami jakie są.

Pani Czapiewska ! Jeżeli poszukuj Pani, silnego Kierownika to proszę o kontakt 500 87 00 87.

dxzvfgb

czapla ma swoich pupili i nic na to nie poradzisz. pozdrawiam

tatiana

hehe, drogie ciuchy z made in china, prawie wszystko pochodzi z chin

miki

nie polecam pracy w s oliver - [usunięte przez moderatora], nie licz na wypłacone nadgodziny bo i tak wyślą dokumenty że wszystko jest ok a to wszystko za sprawą regionalnej. bez znajomości nie licz na pełny etat, codziennie przed pracą masz wbijane do głowy wyniki liczbowe, statystyki i ile brakuje do planu analizując każdy dzień tydzien miesiąc. musisz się przyzwyczaić do bycia wszędzie na zmianie :na salonie musisz obsługiwać, robić przeceny, kasować, rozpakować towar na magazynie, i tak się nikt nie wyrabia odkładając na jutro gdzie znowu przed pracą dostaniesz ochrzan za to że słaby utarg. Często bywa że tylko 2 osoby na zmianie a regionalna się czepia wszystkiego nawet tego że nie wiesz jaki obrót był w roku poprzednim. gdyby nie regionalna praca w sklepie mogła być lepsza a co za tym idzie obroty większe. Najgorszy obóz w Łodzi, nie polecam pracy w s.oliver, niemieckie standardy pracy - gorsze jak w chinach.

rt

drogie ciuchy

Zostaw opinię o Salon odzieżowy S.Oliver - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon odzieżowy S.Oliver