Opinie o Magbud SA w Chrzanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Magbud SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magbud SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magbud SA w Chrzanów

Banan Nowy wpis

Do czasu kiedy cała firmą zarządzał Prezes Fic to wszystko było idealnie , byliśmy potęgą wśród producentów styropianu , Termo Organika czy Austrotherm nawet do pięt nam nie sięgała . Niestety jak funkcję Prezesa zajęła Pani M.K to wszystko się zaczęło sypać. Natomiast jeśli ktoś chciał pracować i zarabiać to naprawdę mógł zarobić dobre pieniądze. Gdyby firma nadal zarządzał Pan J.F to by to do dzisiejszego dnia działało i byśmy byli No 1 w Polsce . Jednym słowem szkoda mi tego wszystkiego..

Wojtek Nowy wpis

Jesteście zadowoleni ze swojej stawki godzinowej ?

moja ty Nowy wpis

no jakieś musza dawać @wt przeciez jest normawlnie poodstawa pensji, którą pracodawca musi zapłacić bez względu na wyrobioną normę sprzedażową. ale na tym stanowisku tradycyjnie jak to dla przedstawiciela handlowego jest wynagrodzenie dwuskładnikowe.

jacuniek. Nowy wpis

Prezes i ta jego pozal sie boże prawa reka - wyzyskiwacze, kretacze, okradajacy pracowników. Ale, to sie im skończy. Pracownicy, nie dostają pensji a prezes lata helikopteraem, no i ta prezeska to poezja idiotyzmów, ciekawe czy jej mąż o tym wszystkim wie. Chłopie przejrzyj na oczy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Magbud SA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Chrzanów
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Juro

W kwestii działalności firmy się nie będę wypowiadał, bo jest to na pewno temat rzeka i każdy może mieć inne zdanie na ten temat. Najistotniejsze jest obecnie samo funkcjonowanie firmy, zatrudnianie pracowników i obrót, który oczywiście napędza gospodarkę. Szkoda tylko, że polskie prawo nie przewiduje żadnego praktycznie wsparcia dla firm..

tomcio

no dokładnie, masz racje @Goliat, jak firma upada to musi to zgłosić w odpowiednie miejsce, wydać na ten temat oświadczenie i wszystko tak naprwde, to nie jest tak, że jednego dnia firma dobrze działa, a drugiego nagle znika tak naprawde, nie wiem dlaczego nie ma u nich żadneych informacji na ten temat, może sprawa jest w toku.

Goliat

Jeżeli upadli to przeciez nie mają obowiązku informowac o tym takich portali. Jedynie pracownicy moga nas uświadomić. Zagląda tu ktos czasami? Podzielcie sie wiedza ! ;)

władysław sztuczka wąs

no wielka szkoda że sytuacja wygląda jak wygląda w Magbud. ale mimo wszystko forum to forum i niczego nie można być pewnym. moim zdaniem firma powinna wypowiedzieć się na forum i zająć oficjalnie stanowisko w tej sprawie ewentualnie sprostować pewne rzeczy i temat byłby wreszcie ostatecznie wyjaśniony

formella
@władysław sztuczka wąs

nie wiem szczerze mówiąc jaki byłby tego cel. Wiadomo , że firma będzie chciała się oczyścić z zarzutów. Jednak podane było już tutaj na forum tyle faktów na temat tego co dzieje się w Magbudzie , że na pewno nie będzie to dla nich łatwe. Oczywiście mogliby okazać zainteresowanie i spróbowac tego...

Witam. Pracowałem około 3 lat na zasadzie działalności - kierowca. W momencie stagnacji - załamanaia rynku coś łupnęło - Pan [usunięte przez moderatora] . kupił nowy HELIKOPTER, a nam zaczęło brakować na wypłaty. Ja robiłem tak, że potrącałem należność za moje usługi z pieniędzy przywożonych za towar !!! Tak to zdrażniło dyrektora zakładu że mnie zwolnił. Dziś za to co zrobił mogę mu powiedzieć: DZIĘKUJĘ

kris

"były pracownik" a możesz powiedzieć jak tego dokonałeś??? że ci zapłacili, ja już negocjuję ponad pół roku, już mam pozew napisany tylko jeszcze nie złożony, bo ciągle obiecują.

udało sie udało sie trwało to około roku ale poszli na ugode

kris

jak chcesz pracować i słuchać obietnic typu zapłacimy ci w przyszłym tygodniu to będziesz pracował kilka miesięcy za darmo, bo jak już nerwowo nie wytrzymasz i to rzucisz to przez sąd tylko odzyskasz swoje pieniądze. [usunięte przez moderatora]

kris

hej, a czy komuś udało się odzyskać pieniądze od tego pseudo lidera rynku przez sąd lub w inny sposób??

byłypracownik

Jeszcze produkujecie? Czy wszyscy na bruk.

Leoś

NIGDY, NIGDY NIE ZACZYNAJCIE PRACY W TEJ FIRMIE. Firma niewiarygodna na rynku, nie wypłaca pensji, oszukuje pracowników, ludzi traktują jak wyrobników. Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!

styripianek

firma nie płaci wypłat zalega po 2 a nawet chwilami po 3 miesiące z wypłatami płaci w ratach po 200,300zł Brak słów

raben

Potwierdzam, omijajcie firmę szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)

gdybyś naprawdę tam pracował to wiedziałbyś że kontrole w tak dużych firmach to norma . a pracuję w dziale sprzedaży i jest git pierwszy raz słyszę takie brednie . nie sprzedawałabym powietrza .zresztą łatwo spojrzeć w markety czy RCMB

przestrzegam wszystkich, ktorzy chca pracowac lub wspolpracowac z ta firma. [usunięte przez moderatora] omojajcie ta firme z daleka [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Magbud SA - Chrzanów

• Jak się pracuje w Magbud SA?

Zobacz opinie na temat firmy Magbud SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Magbud SA