counter
2 18 33 5 1
Anka

Zdecydowanie nie polecam jako pracodawcy. Właścicielka jednym słowem to dramat. Udaje idealna szefowa a tak naprawdę to zakłamana, nie szanująca pracowników baba. I do tego jeszcze te ich przekręty...brak słów. Szkoda czasu i nerwów na pracę u takich osób.

Ewa Nowy wpis
Klient

Od wielu lat kupuje okulary w OPTYK Kwaśniak i zawsze jestem mega zadowolona. Uśmiech na twarzy,doradztwo, super wybór. Nie znalazłam większego wyboru opraw niż tam już nigdzie indziej. Super szkła. Zdecydowanie polecam !

Anka Nowy wpis

Kasia Nowy wpis
@Anka

Podaj proszę swój numer telefonu i oficjalne dane bo może to Ty jesteś nieuczciwa. Żałość ściska niski poziom ludzi którzy wylewają pomyje na kogoś bo samym im się pracować nie chciało. Podaj swój telefon jak takie obelgi piszesz i ujawnij się, bo tylko o Tobie to źle świadczy. Pracowałam wiele lat w optyku Kwaśniak i bardzo ceniłam sobie tę pracę i atmosferę w niej panującą oraz rzetelność i uczciwość tam panującą. Wyjechałam do innego miasta ponieważ mąż dostał angaż ale gdybym mogła to z całym sercem wróciłabym tam do pracy. Tu gdzie teraz jestem już nie ma tak dobrej atmosfery warunków. Niestety zmusiło mnie życie do przeprowadzki.

Agnieszka Nowy wpis

Cześć, czy w Kwaśniak Optyk można aplikować o pracę na część etatu? Jestem ciekawa czy można liczyć na zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy czy jednak poszukują kogoś bardziej dyspozycyjnego. Ktoś coś wie na ten temat?

Masakra

Nie polecam! Omijac szerokim łukiem! (usunięte przez administratora) i mydlenie oczu przez Pania B.! Do tego non stop ponizanie pracownika i brak szanucku do niego. Robi przekrety! I (usunięte przez administratora) pracownikow!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Była

Ludzie!!! Omijać tego pracodawcę z daleka!!!! Dramat i to bardzo niskich lotów. A gĺowna aktorką ona: zakompleksiona, mała, wredna baba. Kłamstwa, machloje, wyzysk.

Bartosz

Słaba obsługa na Mickiewicza do tego Pani ma wadę wymowy nie polecam.

Kati
@Bartosz

Pracowałam w tej firmie bardzo długi okres czasu dopóki nie poszłam na urlop macierzyński. Chyba konkurencji zależy na pisaniu negatywnych opinii bo pojęcia nie mają te osoby o tym, jakie są warunki pracy w Optyk Kwaśniak. Szefowa jest bardzo wymagająca ale adekwatnie do włożonej pracy wynagradza. Dba sie tam bardzo o wysoką jakość obsługi klienta a personel cały czas jest szkolony. Z tego co mi wiadomo to wszyscy z nas lubią tam pracę i na pewno będę chciała wrócić po urlopie wychowawczym.

Karol

@basia dostałaś się ?

Basia
Kandydat

Ostatnio byłam na rozmowie o pracę w tej firmie. Tzn dużo powiedziane, zostałam umówiona, poszłam i się troszkę zdziwiłam... Pod sklepem czekali inni ludzie, którzy również przyszli na rozmowę, czekali chyba ze dwie godziny... To jest niepoważne, tak traktować ludzi (dwie osoby zapisane na tą samą godzinę), jak ktoś nie ogarnia, nie powinien umawiać sobie tyle kandydatów na jeden dzień. PORAŻKA

Krystian

A to tylko dają umowę na pół etatu?

Zniesmaczona
Kandydat

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Niby wszystko super, prawie się dałam nabrać. Obiecanki i rożne cuda. Dzień później zupełnie przypadkiem dotarłam do osoby która tam pracowała wcześniej. Wredna szefowa, która na początku lukruje okazuje się być bardzo nieprzyjemną osobą. Dostajesz umowę na pół etatu a harujesz przez cały dzień. Potem problem z zapłatą. Bardzo nieprzyjemnie.

Głos prawdy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 274 dni.

(usunięte przez administratora) Tyle lat cichego wykorzystywania pracowników, niepłacenia Zusu, zatrudniania na część etatu, niewypłacania uzgodnionych kwot na wyplate. Dziwię sie, że jeszcze nikt nie zapukał do drzwi sądu pracy. Chociaż hmm... każdy kto odchodził miał tak dość, że wolał odpuścić. I co też skasujesz?

Karolina

Ale przecież to forum pracownicze, szkoda, że jedynie klienci zostawiają swoje opinie.

Roberto

Korzystam z usług od paru ładnych lat i moim zdaniem najlepsi w Rz. Zawsze miła i profesjonalna obsługa, w galerii duży wybór opraw markowych. Dobra firma

Roma

@Bartosz A ja sądzę, że konkurencji bardzo przeszkadza dobra opinia o firmie.

Czy w firmie Kwaśniak Optyk w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Kuba

Czy w firmie pracują ludzie? Dlaczego nikt nie napisze nic??

Piotr

Od wielu lat jestem klientem w optyk Kwaśniak. Nigdy mnie nie zawiedli, obługa zawsze doradzi i dopasuje okulary. Dziwie się niektórym opiniom, z czystym sumieniem POLECAM.

Tym razem może Mirosław :)

Proszę jeszcze zwrócić uwagę na czasy wpisów niby to niezależnych ludzi :) 10:38, 10:44, 10:49 wpisy co 5 minut hehehe mają jeszcze ludzi na tym forum za idiotów hehehehe Nie szanują ludzi i w pracy i w życiu jak widać. Omijać z daleka. NIE POLECAM!!!

Ja też na M bo Mariola :)

Na 11 wpisów które zaczynają się na tym forum od 2011 roku AZ 3!!!! są w tym samym dniu hehehe :) co za niesamowity zbieg okoliczności :) Monika , Marek i Maria :) a później i Małgorzata nie wiem czy to że wszyscy na literę M to też zbieg okoliczności :) Po Mega negatywnych opiniach które są prawdą co do wykorzystywania pracowników i atmosfery i marnych zarobków nagle ktoś z firmy się zreflektował i napisał w tym samym dni 3 pozytywne wpisy :) niesamowite :) Pracownicy mieli nakaz od szefowej chyba napisać kilka pozytywnych opinii hehehe. Na szczęście w okolicy jest optyków jak grzybów po deszczu. Omijajcie salony Kwaśniak zarówno jako pracodawcę i jako sprzedawcę. NIE WARTO!!!!

małgorzata

polecam jedyny okulista który od ręki przyjął mi męża kiedy miał ciało obce w oku zanim trafiliśmy błądziliśmy po kilku innych gabinetach nawet na okulistyce byliśmy w Rzeszowie nikt nawet nie zerknął dopiero tam udzielili mu fachowej pomocy możliwe że uratowali oko bo już robił się stan zapalny

Zostaw merytoryczną opinię o Kwaśniak Optyk - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kwaśniak Optyk
2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Ignacego Daszyńskiego 36