Modar Monika Pawlak

Opinie o Modar Monika Pawlak

okejko

zależy od stanowiska, ale podobno około 2000 zł :) całkiem ok

xxx

Praca w tej firmie, może jest dobra ale dla ludzi, którzy lubią pracę fizyczną- większość czasu spędzasz na magazynie. Szefowie? może są mili ale do czasu, gdy tylko zaczniesz mówić własne zdanie to już robi się \"kwas\". Ogólnie hurtownia dla klienta jest super ale dla pracowników- no cóż praca dla osób MAŁO AMBITNYCH.

Zostaw opinię o Modar Monika Pawlak - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modar Monika Pawlak