Agencja Pracy SOCPOL

Szczecin

Opinie o Agencja Pracy SOCPOL

Patrycja

Czy ktoś w ostatnim czasie brał udział w rekrutacji prowadzonej przez Agencje Pracy SOCPOL? Ostatnio wspominałam, że oferty pracy publikowane są w na jej stronie internetowej i to nadal się nie zmieniło. Obecnie poszukiwani są różni peacowcicy - kierowcy, spawacze. Ktoś może opisać swoje aktualne doświadczenia z firmą?

Patrycja

Warto zajrzeć do zakładki "Oferty pracy". W tym miesiącu pojawiło się wiele nowych propozycji. ;)

Mag

Popieram takie postępowanie bo skoro ktos nie ma wymaganych oczekiwań to po co w ogóle wysyła Cv?

matt

ten socpol to jakas sciema, zbieracze danych, zero odzewu z ich strony przy jakimkolwiek ogloszeniu.

adam

ooo, sporo opinii o nich.Może i ja dołożę swoją, mam czas do domu nie jade, moge poszperać po internecie. We kwietniu 2015 wysłałem do socpol swoje CV a od maja do dzisiaj z przerwami pracuję w firmie z Lipska. Chciałbym lepiej ale 11 netto i opłacona chata to mnie trzyma, spoko. Poleciłem ich kumplowi a oni jakieś swoje bez znaczenia papiery do podpisania wysyłają, chyba za dużo ludzi mają a przecież umowę z Lipska i tak dostanie bo jest dobry.

grot

runner, tak naprawdę ludzi z takim doświadczeniem nie ma za wiele. Słyszałem gdzieś, że swoją prowizję oczywiście biorą, ale za to można liczyć na długą umowę.

adam

Stanowczo odradzam brak zakwaterowania to u nich standard!!! A jeśli wysyłają ludzi razem z abcent z Lipska to zapomnijcie również o normalnej pracy.odradzam a ludzi których ta firma wykręciła zachęcam do pisania szczerych komentarzy aby przestrzec kolejnych ludzi przed stratą pieniędzy.

asia-1961

Natknąłem się dzisiaj na świeżą ofertę pracy od Agencja Pracy SOCPOL, możecie skomentować czy warto składać CV na to stanowisko? Pilnie proszę o komentarze, dziękuję i pozdrawiam. Agencja Pracy Socpol poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku stolarza. Stolarz miejsce pracy: Ni... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5721547?keywords=&region=

rynio

Już po 2-ch miesiącach obiecali że znajdą jakąś prace , ale zamiast propozycji, przysłali zaproszenie na spotkanie z pracodawcą niemieckim . Na drugim końcu polski za miesiąc .

logo

myślę, że ogólnie miejsce jest określone, ale potem nagle może trafić się jakaś niekompetentna osoba, która te miejsca już wcześniej wynajęła

madziulek1602

bardzo fajna firma

Pit

Witam, też się zastanawiam nad tą ofertą w Australii. U Ciebie też geodezja?

nick

Ponawiam pytanie czy zatrudniał się ktoś przez firmę socpol zagranicą lub w kraju (interesuje mnie szczególnie australia)?

bubu

daj luz. jestes za dobry dlatego się z tobą nie kontaktują. myślisz ,że pracodawca nie wie, kogo można skubać a kogo nie.? takie cwaniaki wyszukują naiwnych do roboty.... a jak umiesz za dużo to bęziesz cwaniakował ,....

sys

oni chyba jeszcze nikogo nie zatrudnili, spamuje do nich od 3 miesiecy z wypasionym cv i brak odzawu

Ma ktoś jakiekolwiek informacje lub doświadczenia związane z firmą Socpol???

A może zatrudniał się ktoś przez agęcję pracy Socpol w kraju. Żeżeli macie jakiekolwiek informacje na temat tej firmy to proszę o opinie.

Witam Macie może jakieś doświadczenia z firmą Socpol czy ktoś może napisac czy są żetelni, pewni, bezpicznie można z nimi wyjechac za granice. Szczególnie interesuje mnie Australia, ale doświadczenia z innych krajów będą również pmocne. Proszę o komentarze.

Zostaw opinię o Agencja Pracy SOCPOL - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy SOCPOL