Gaskains Northam Farm

Selling

Opinie o Gaskains Northam Farm

si kokot

jest ktos na tej farmie jak z warunkami jest co zbierac

aga

Ja jestem na tej farmie od 02.06.2010 i jest beznadziejnie pracujemy co drugi dzien po kilka godzin jest mnostwo ludzi mowia ze to ma sie zmienic ale to tylko takie gadanie co ja tuta jzarobie nawet na bilet powrotny nie zarobie jestem zalamana to sytuacja bo nie spodziewalam sie ze jest tutaj takdo [usunięte przez moderatora]

spotkalem faceta, ktory tam pracuje, i mowi ze to FARMA JAK KAZDA INNA, tzn. bez pracy nie ma kolaczy, czasem zarobisz 300F na tydzien czasem tylko 150, ale ogolnie warto i nawet dobrze jezyka nie trzeba znac! POLECAM Krzysztof Kurbiel

Zostaw opinię o Gaskains Northam Farm - Selling

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gaskains Northam Farm