Energa SA, Biuro Obsługi Klienta

Kępno

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Energa SA, Biuro Obsługi Klienta
0 0 6 1

Opinie o Energa SA, Biuro Obsługi Klienta

Iza

Osoby które są zainteresowane pracą w firmie Energa Sa, zachęcam by śledziły oficjalną stronę tego pracodawcy w internecie: http://grupa.energa.pl/kariera/oferty-pracy Obecnie ten pracodawca prowadzi duży postęp na polskim rynku, więc potrzebuje nowych pracowników do swych oddziałów. Namawiam także osoby obecnie związane z tą firmą, by wypowiedziały się w temacie dodatków do płacy oraz kwestii atmosfery pracy u tego pracodawcy.

admin

Uważasz, że o firmie Energa SA, Biuro Obsługi Klienta nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Energa SA, Biuro Obsługi Klienta - Kępno

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energa SA, Biuro Obsługi Klienta