ERGOSYSTEM MAKUCH WOLSKI WIATR

Opinie o ERGOSYSTEM MAKUCH WOLSKI WIATR

hehehe

Super. Roman jest szczęśliwy bo po 3 latach dostał odpowiedź od Pawła. To potwierdza, że Gowork to portal nie dla pracowników lecz do przepychanek pracodawców z konkurencją .

kate

Potwierdzam, Firma Ergosystem wykazała sie bardzo dużym PROFESJONALIZMEM jesli chodzi o obsluge kleinta. Polecam

Roman

To jakieś dziwne działanie. to sie chyba jakos nawet nazywa... Czarny PR? Biorąc pod uwage,że Ergosystem jest najwiekszym dystrybutorem fabryki MDD od 15 lat , to mi bardziej wygląda, na działanie nieuczciwej konkurencji. Słyszałem ,że najwięksi kanciarze to jakaś garażowa firma , chyba PerfectProjekt. Dodatkowo kupiłam kiedys w firmie Contract i było dokładnie jak w opisie powyzej. To o co w tych opiniach chodzi?

zbyszek

nie ma co gadać, banda ściemniaczy, nie ma co sie nimi przejmować, szukaj dalej

wirtualna polska

to sa oszści, chcialam kupic meble marki mdd i przyjechaly zrobione w stolarni meble z naklejonym znaczkiem tej fabryki, kolor mebli byl inny niz na plytkach z kolorami mdd. Po takim rozpoznaniu zaproponowali rabt 39 procent. Brak kompetencji, pani handlowiec nie wiedziala o czym mowi, przyniosla plany innego biura i aranzacje z innymi meblami niz chcialam zamowic. Chcialam rozmawiac z jakims wlascicielem ale nie mial czasu ze mna rozmawiac.... Ta firma ergosystem to zenada. nawiazalam wspolprace z firma contract i wszystko swietnie gra

MAŃKA84

FIRMA ERGOSYSTEM Z POZORU CIEKAWA, ALE JAK SIE DOSTANIESZ W SZPONY PRACOWADCY TO CI PRZYJDZIE PO 2 MIESIACACH. ŚCIEMA JESLI CHODZI O WYNAGRODZENIE I PROWIZJĘ, KOSZTY DO WYROBIENIA KOSMICZNE I BUZIA WIECZNIE NIEZADOWOLENGO MALKONTENTA PRZYPRAWIA O OPSTRUKCJĘ...

Zostaw opinię o ERGOSYSTEM MAKUCH WOLSKI WIATR - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERGOSYSTEM MAKUCH WOLSKI WIATR