Żabka Polska sp. z o.o.

Trzebiatów

Opinie o Żabka Polska sp. z o.o.

Warren

Ten sklep jest ciągle nieczynny. Nie na kartki na drzwiach żadnej. Żenada.

Echo

Obsługa jest bardzo nie miła tak jak by za kare tam panie siedziały. Z całej tej obsługi tylko ten pan jest miły sympatyczny i ludzki , a co jeszcze dodam co parę minut są przerwy po 30 minut bo panie muszą spalić całą paczkę fajek, a klienci czekają aż odechciewa się tam stać i tym samym żabka traci klienta .Mam nadzieje że ta sprawa nie zostanie bez echa i ktoś wyjaśni paniom jak powinno się zwracać do klienta.Tyczy się opinia o żabce w Trzebiatowie.

Czy Twoim zdaniem firma Żabka Polska sp. z o.o. dba o swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Żabka Polska sp. z o.o. - Trzebiatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żabka Polska sp. z o.o.