przychodnia specjalistyczna NZOZ CMS ORTHOS

Piła

Opinie o przychodnia specjalistyczna NZOZ CMS ORTHOS

kilek

niestety nie widzę, żeby kogoś szukali, ale faktycznie to zaplecze lekarskie jest u nich na najwyższym poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o piłę

bezbronny

Witam,,nie polecam tej placówki ze wzglęu na panie w rejestracji,ja rozumiem że tam jest dużo pacjentów,mają one DUŻO PRACY-ale trochę upszejmości z ich strny brak.terminy sa bardzo odległe chyba czymają wolne miejsca na swoich znajomych.no chyba ze cos im do kieszonki sie wrzuci..widzialem to osobiscie.

gg

Nikt nie każe Ci tam chodzić, nie rozumiem narzekania na firmy i lekarzy,przecież jest wolność wyboru!

niedoszły pacjent

Telefon podany na portalu: 067 215 19 86 jest nieprawidłowy. Drugi jest ciągle zajęty( albo ktoś odkłada słuchawkę, albo Pani rejestratorka musi koleżance opowiedzieć wrażenia z weekendu). Przez dwie godziny próbowałam się dodzwonić i nic. Gorąco nie polecam!!!

Zostaw opinię o przychodnia specjalistyczna NZOZ CMS ORTHOS - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie przychodnia specjalistyczna NZOZ CMS ORTHOS