NOW OR NEVER SCHOOL

Poznań

Opinie o NOW OR NEVER SCHOOL

jolka

Rzeczywiście są dośc wysoko na rynku, ale wiadomo czy jest szansa jakakolwiek na to, żeby znaleźć teraz u nich zatrudnienie? Zależy mi nie tylko na zarobkach jakie proponują, bo i tak ważne jest to, że wypłata jest terminowa i można rachunki popłacić.

Jola

Nigdy jeszcze nie czułam się tak fantastyczne w żadnej szkole - świetna aranżacja. Nauka również kapitalna - już po kilku zajęciach zaczynam rozmawiać po angielsku. Dzięki Piotrze;)

Olo

Świetna szkoła i faktycznie fajny klimacik. Zawsze podawana jest herbata lub kawa. Naprawdę warto zajrzeć ;)

Zostaw opinię o NOW OR NEVER SCHOOL - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOW OR NEVER SCHOOL