AQQ hostel

Kraków

Opinie o AQQ hostel

dinner

Super, że wypłata jest terminowa @mukosel, ale wiadomo jakich zarobków można się spodziewać? Dzięki za odpowiedź

Aga

Właścicielka nie wypłaca pieniędzy terminie, gdy ktoś się zwalnia zalega mu z pensją. Jak dla mnie jeden wielki [usunięte przez moderatora]. Wymyśla mnóstwo absurdalnych obowiązków, których nie ma w umowie i uważa, że ktoś za 7 zł za godzinę będzie biegał z siedmioma materacami po całym Krakowie i nie weźmie taksówki. Jeden wielki absurd, rozgardiasz i brak jakiejkolwiek osoby, która by koordynowała tym syfem. Każdy od wszystkiego umywa ręce.

Zostaw opinię o AQQ hostel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQQ hostel