hainich

Niederdorla

Opinie o hainich

pracownik222

zarobki nie są jakieś super, na stanowisku sortowania ogórków zarabia się ok 7,5 euro/h, jednak nie ma stałych godzin pracy, jednego dnia zdarzy się 2 godz pracy a innego np.5,czasami gdy pogoda nie dopisuje zdarzaja sie takze dni wolne bez zarobkow....do tego dochodza koszty za nocleg ok 5 euro dziennie, w niezbyt dobrych warunkach na przetwórni ludzie maja stale godziny pracy od pon-sob oraz maja 2 zmiany, zarobki dzienne to ok 10 euro/h na zbieraniu ogorkow zarabia sie w przeliczeniu zebranych ton ogorkow podzielone na il osob, takze zdarza sie ze jednego dnia zarabia sie 100 euro na dzien a innego tylko 30,zalezy od sezonu bylam i nie polecam,z roku na rok coraz gorzej, mimo wzrostu placy na godzine warunki coraz gorsze,podniesione oplaty za nocleg oraz pobierane sa oplaty za przelew wyplaty oraz roliczenia... szef ma lekceważący stosunek do pracownika,

fighter

jasne gdyby na ręke było tyle , co na umowie to było by świetnie , były zarządca Pan (usunięte przez administratora) mam świadków i dowody postaci dokumentów bankowych także bez komentarza

veni vidi vici,pojedz popracuj a potem sie dowiedz gdzie trafiles,praca dla ludzi co sie pracy nie boja,mało płatna ale tragedii nie ma. ktoś kto zna hainich na wylot

Słowa kojarzące się z hainich (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są zorganizowani ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w hainich:pensja Najbardziej nie podobało mi się w hainich:przenoszenie stanowisk pracy

Zostaw opinię o hainich - Niederdorla

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hainich