EPP Sp zoo

Laskowice

Opinie o EPP Sp zoo

nawiedzony

Coś wam powiem na temat tej firmy : W tej firmie ostatnio poprzyjmowali ludzi na magazyn na stanowisko Magazyniera ale teraz okazuje się że nie ma dla wszystkich wózków widłowych więc teraz kierownik Magazynu ma roboli którzy ciągają prawie wszystko paleciakami albo noszą ręcznie jakbyście to zobaczyli to byście padli ze śmiechu stoisz przy maszynie i widzisz beduina jak ciągnie za sobą paleciaka z jakimś towarem ale podobno Pan kierownik twierdzi że wszystko jest w pożądku bo robote ma zrobioną a sam się nie wychyla żeby było lepiej na Magazynie bo po co jak ma roboli.Dobrze że już tam nie robie :-)

Zostaw opinię o EPP Sp zoo - Laskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EPP Sp zoo