counter
3 17 13 5 1
frappe Nowy wpis

tu warto zwrócić uwagę, że przy programiście Delhpi, ponad normalne wymagania, większe mają szansę osoby, które zebrały doświadczenie z MS SQL i znają SVN-a i narzędzia kontroli wersji. A dodatkowo firma zapewnia benefity :D Prywatna służba zdrowia i Karta Benefit

komputerek Nowy wpis

Witam, jak wyglądają godziny pracy w Wind Telecom i gdzie mają siedzibę, pisze bo jestem spoza Krakowa;)

kriss Nowy wpis

c# a przede wszystkim delphi + serwery bazodanowe sql server. szkolen nie bylo , nie saddze aby pojawily sie teraz. umowa o prace na okres probny, pozniej na nieokreslony. szukajcie lepiej czegoś z ERP, aplikacji mobilnych, webowych....

kriss Nowy wpis

Na start +/- 2k netto

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kriss

Szukają ludzi z różnym stopniem doświadczenia, sklaniajac się do ludzi bez bogatego cv(mniejsze koszta,szansa związania się na dłużej )

krix

firma pisze oprogramowanie dla callcenter - wykorzystuja przede wszystkim delphi + mssql(zwykle w wersji express). kiedys firma BARDZO kiepsko zarzadzana. aby zlapac jakies szlify jak najbardziej, ale nie sadze abys zwiazal sie z nia na dluzej - zwazywszy ze w kazdej korpo wokol dostaniesz lepsze warunki.

kris

tak se. dobra na pierwsza prace max 2lata.

przemekz

Witam, śledzę te wpisy od czasu kiedy pracownik WT podesłał mi link do tej strony, miejscami miałem naprawdę niezłą zabawę czytając anonimowe wypowiedzi osób mniej lub bardziej związanych z firma. Ponieważ ostatni wpis odbieram osobiście, zdecydowałem się na krótki komentarz. Z uwagi na fakt, ze w opisywanym okresie 08 bylem szefem zespolu serwisu i wdrozen (czyli wspomnianego zespolu "Dawna") mam nieco inny ogląd na sytuację panująca wówczas w firmie, dlatego uwagi o działaniu serwisu Sz. P. "nick" prosze kierowac do mnie na priva (zainteresowani posiadają kontakt-poza tym mój nick nie jest anonimowy), konstruktywną krytyke przyjme z pokorą, tym bardziej że przez okres mojej pracy byłem jej pozbawiony, jestem również gotowy na merytoryczną dyskusje. Inna kwestia: Chcąc nie chcąc jestem w stałym kontakcie z firma, wliczając w to wizyty w biurze, dlatego mogę powiedzieć, że w chwili obecnej jest to inna firma niż była jeszcze rok temu, dlatego mimo wszystko krzywdzącym byłoby wyrażanie mojej bardzo subiektywnej opinii publicznie. która odnosiłaby się do sytuacji sprzed 6 miesięcy. Proszę jednak o powściągliwość co do personalnych wycieczek, zachowajmy przynajmniej odrobinę klasy. pozdrawiam Przemysław Z.

nick

[usunięte przez moderatora] drzwiami i oknami, bo nie było w firmie kasy. Jeśli przyjmiemy, że kase placi klient, zrozumiemy dlaczego jej nie było. Jesli Gienek Gienerator był w tym zespole (Dawna) to chciałbym zadać kilka pytań: 1. Ile wdrożeń zostało tam zrealizowanych prawidłowo w 2008 roku? 2. Jak działał serwis spółki i skąd opinie na temat braku kompetencji w tym miejscu? Panowie, przestańcie marszczyć kaczora. Jeśli macie jakieś pretensje - kierujcie je właściwie. Zapytajcie na rynku dziś ile WT ma niezadowolonych Klientów. I przestańcie się dalej kompromitować. Cytaty z "MIsia" Barei bardziej pasują do okresu, w którym konsumowaliście kasę robiąc przy tym sporo szumu informacyjengo, z któego NIC nie wynikało. Ciszej nad tą trumną, Panowie...

gniewny gienek gienerator

nick - 2009-11-27 11:02:09 To zalezy. To robota dla twardzieli. Jeśli chcesz się polansować - szkoda czasu - opadniesz w przedbiegach. Realizujemy fajne projekty, w pracy jest raczej [usunięte przez moderatora] kota za pomocą młota. "Warunki na zgrupowaniu byly dobre i nie prawda jest ze dach nad lozkami przeciekal zwlaszcza ze prawie wcale nie padalo". Ciekawe dlaczego na przełomie roku i z początkiem nastepnego ludzie [usunięte przez moderatora] z WT drzwiami i oknami, a niektórzy do dziś nie potrafią się doprosić o zaległe wypłaty. "Robotą dla twardzieli" i obietnicami "jutro, najdalej pojutrze" nie wykarmisz rodziny.

nick

To zalezy. To robota dla twardzieli. Jeśli chcesz się polansować - szkoda czasu - opadniesz w przedbiegach. Realizujemy fajne projekty, w pracy jest raczej "domowo", ale sa też jasno wytyczone kryteria, których nieprzestrzeganie zaskutkuje postem "byłego pracownika". Najlepszym polecam. Kiepskim ze słabymi nerwami - nie.

Czyli ogólnie polecacie czy nie pracę w tej firmie? Jak wygląda sutuacja nadgodzin i atmosfery w pracy? Czy w firmie stosowane są jakies dodatki do płacy w postaci premii, opieki zdrowotnej, karty multisport?

były pracownik

Problemy z wypłatami. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Wind Telecom Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wind Telecom Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 17 ocen.