stocznia polnocna sa

Gdańsk

Opinie o stocznia polnocna sa

oigj

No oczywiście @fufek, na początku nie jest łatwo no ale z czasem praca w tej firmie wydaje się być bardziej przyjemna, z czasem też dostajesz podwyżki, co jest domeną tej firmy, im więcej masz doświadczenia tym zarobki są wyższe, a z czasem może nawet i awans.

staruszka

anonim - 2009-01-14 13:48:01 stocznia polnocna jest zakladem bardzo dobrze rozwijajacym sie prowadzacym kursy, szkolenia .Najbardziej podobały mi sie wodowania boczne gdyz niewile jest takich stoczni oraz to ze przez 12lat pracy nauczylem sie tam bardzo duzo jako kadlubowiec pracowalem na walcach na prasie bylem traserem kowalem oraz oczywiscie monterem kadlubow tylko uwazajcie na majstra z broda bo to z innej firmy lata za kobietami i zamyka sie na caly dzien w kiblu w roze i gdzie po padnie zrobi swoje i zaczyna prace upija je [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o stocznia polnocna sa - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stocznia polnocna sa