finco stal Profil

Nowa bukówka

Opinie o finco stal Profil

,jbh

no to super wiadomość @xcvgbhnjmk. faktycznie, to że nie szuka pracowników, nie znaczy że nie istnieje. A japońskie pordukty to raczej gwarant jakości

Ciekawe jak ktoś mógł dostać telefon z tej firmy skoro firma od 2010 roku nie istnieje.(usunięte przez administratora)

dzieki za ostrzezenia, szkoda czasu aby chodzic na rozmowy do firm, ktore nie szanuja czlowieka, szanujmy swoj czas, i siebie samych,

Rok temu Firma Finco Stal Profil zamowila u mnie projekt strony www. Poprosili o pliki zrodlowe aby przyspieszyc prace wdrozeniowe serwisu jednak potem za nie nie zaplacili. Osoba prowadzaca projekt byl p. (usunięte przez moderatora),, ktory w pewnym momencie przestal juz nawet odpisywac na maile. Zalegla kwota nie zostala zaplacona do dzisiaj pomimo podpisanej umowy.

szk

Firma krętacz, dużo obietnic mało czynów w stosunku do pracowników i kontrahentów zaleganie z wypłatami nie płacenie ZUS-u mimo że składki wg. druku RMUA miały trafić na konta w ZUS-ie. NIE POLECAM.

nieja

Zaległości finansowe wobec pracowników i dostawców, kary na budowach, niedawno liczne zwolnienia, bałagan, konflikty, chamstwo, właściciel nie kontroluje sytuacji. Fajne biuro.

Zostaw opinię o finco stal Profil - Nowa bukówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie finco stal Profil